Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

SUNSHINE23 jak egzamin system ściąg był skuteczny czy raczej na sokole oko ???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh ksiaze znowu zrobil scene.. darl sie na mnie tak ze moj tata wyszedł i kazal mu skonczyc:( w ogole to wybieglam za nim w samych skarpetach na podworko i uslyszalam tylko- nei rob z siebie jeszcze wiekszej kretynki:/ pytania????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh Emma niby skuteczny ale walnal takiego ping ponga ze nie wszystko sie dało:/ a na sokole oko liczyc? nie u mnie na wydziale moja droga.. raczej Ci zaslonia czym moga albo podpowiedza zle:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka z większym stażem
witam, dziewczyny ale zaszalałyście przez ten miesiąc, gdy mnie nie było... :) czytam i czytam i dopiero 125 strona...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka z większym stażem
czytam, czytam, czytam:) a ja się ostatnio trochę przejęłam - dziewczyna na roku nosiła porcelanowy przez 1,5 roku, zdjęła 1,5 roku temu, miała płytkę, i wraca jej wada... proponują jej założenie metalowego na pół roku.. gUpio tak.. znów to samo przechodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kahakaha ja dopiero 2 odcinki obejrzalam....ale mam w planach kolejne!!!! porazka....nosic aparat tyle czasu i wada sie wroci.... chyba sie zalamie jesli mnei to spotka....oczy mi wyplyna od placzu...:(:( SUNSHINE....czy to napewno ten wlasciwy skoro takie numery odstawia???? pusc go bokiem... chyba ze to nei takie proste...dlugo mnie nie bylo...przyznam sie ze nei czytalam wszystkich stron wiec moze o czyms nie wiem???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUNSHINE23 co ty studiujesz ?? widze ze atmosferka jeszcze gorsza niz u mnie a myslalam ze u mnie juz jest milutko widze ze moze byc gorzej .... a moj ksiaze ma 38 st temperatury i spi slodko pocac sie po aspirynie urocze a jakie romantyczne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewcia a chcesz zd aparatu czy muua? bo ja mam dość niefortunne muua:D jutro na nartki i koleżanka (w waszym wieku:D) da mi może (NAPEWNO) pojeździć na desce.. Dziś też miałam lekka załamka ale teraz już dobrze. BYE ide pana wołodka (streszczenie) czytać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a moj ksiaze 120 km ode mnie...a ja tak tesnkie...;( Ale jest cudowny! zebyscie wiedzialy jakei mialam walentynki!!!:) MMJ dlugo mnie nie bylo ale cos mi sie wydaje ze humorek ci nie dopisuje???!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewcia.. no ominelo Cie kilka jego dobrych tekstow w stylu \"skoro Tobie jest z czyms zle to twoj problem a nie moj\" i inne takie. i walentynki pol na pol Cie ominely.. szkoda gadac. coraz czesciej mysle ze jest nawet gorszy niz poprzedni. ale dla mnie nigdy nie jest to proste...:( uczuciowa jestem bardzO:( i sie przyzwiazuje jak psiak. i jak psiaka mozna mnie kopac a i tak przybiegne:( EMMA:) prawo studiuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie zalamie jak mi wada wroci po zdjeciu aparatu wiecie co zauwazylam ostatnio ze aparat jest zaraźliwy tzn jak sie pojawia osoba z aparatem to jakby osmiela ludzi wokol u mni ena roku juz kolezanka za moim przykladem zaklada aparat a teraz jeszcze inna znajoma powiedziala ze zaklada aparat na zeby bo jej sie spodobal u mnie i tez chce miec rowne zabki:)co wy na to u was tez tak bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma, no ja mialam zwale bo moje takie \"modelki\" z roku (pustaki no...) od razu powymyslaly sobie wady w swoich idealnych zabkach, ale skutecznie im obrzydzilam aparat, bo jak slyszaly ze to boli czasami i w ogole to im sie odechcialo.zreszta- tu trzeba im to oddac- naprawde im aparat niepotrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUNSHINE23 ale nie mozesz dac sie tak traktowac....zaslugujesz na kogos lepszego...daj mu ostatnia szanse a jak sie nei poprawi to... lepiej pocierpiec po rozstaniu niz potem przec całe zycie... trzymaj sie!jestem z Toba!:) i zycze ci zebys spotkala kogos takeigo jak ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka z większym stażem
Sunshine, pustaki studiujące prawo? sorki, jestem na 150str, może nie doczytałam :) gdzie studiujesz? boshe, brzmi jak Koźmiński:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUNSHINE23 i tu ci troche racje przyznam bo czasem wlasnie takie laleczki mowia ze szkoda ze nie maja krzywych bo im sie takie aparaciki podobaja (nie wspomne o tym ze jezeli mialyby zakladac to tylko kosmetyczne ha) szkoda tylko ze nie wiedza ile ja bym dala zeby od razu miec rowne zabki i darowac sobie wydatki z tym zwiazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewcia.. ja wiem.. najbardziej mnie boli to, ze jak jest wszystko milo i fajnie to jest idealny wrecz ale wystarczy ze jestem smutniejsza, mam gorszy dzien, jestem zla, lub jest jakis problem- wtedy ma zabawe i jezdzi po mnie jak po ośle.. czasami sie zastanawiam jak w ogole mozna byc tak ironicznym i okrutnym jak on... ja bym w zyciu tak nie umiala. ogolnie- trzeba mu jak to moja mama mowi \"palec w dupie prosto trzymac\"- wtedy jest ok. czasami mi sie wydaje ze niszczy mnie psychicznie. przez niego nie jestem juz pewna siebie w zasadzie duzo sie we mnie zmienilo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka- studiuje prawo na umk w Toruniu. i niestety musze przyznac ze mam kilka pustych lal na wydziale- bogate corcie prokuratorow itd:) niektore maja same piatki (stypendium naukowe) a na egzaminach nie bywaja nawet/// jest tez kilka ładnych bogatych panienek z koneksjami ktore uwaga sa jeszcze w miare mądre i mile:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wlasnei dlatego musisz sie zastanowic czy to milosc.... bo ja najardziej czuje ze jeste kochana wlasnei wtedy kiedy mi bardzo zle....cierpie...wtedy potrzebuje sie njawiecej milosci!!! pogadaj z nim i jesli nie chce sie zmienic to to nie ma sensu! kochanaa cen sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos prawa...to zazdroszcze...jakos mnie tak ciagnei do tego....ale niestety ekoniomia...ale musze sie pochwalic ze biore sie za drugi kierunek...zaocznei..przygotowanie pedagogiczne...bede nauczycielka....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra zymkam do wyrka o rano musze wstac o 7:30 a to dla mnei porazka.... tryzmjcie sie a zwlaszcza SUNSHINE!!!!!! dbaj o siebie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milej nocki kewcia ja tez chyba zaraz uciekam jutro duzo sparaw do zalatwienia://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma dzieki! papa aniołków na noc!:) mowilam wam ze zbieram aniołki?? buzka pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam aparat
Ja nosze stały aparat pół roku.narazie żałuje, że go założyłam bo mam go już serdecznie dosyć!!!!Wstydze się uśmiechać, nie moge doczyścić zębów, ciągle mnie coś boli( albo policzki, bo są całe porysowane od śrób, albo zęby po podkręcaniu..) i do tego musze wyrywać 2 dobre zęby.Jednego już wyrwałam i teraz wiem już co to wyrywanie dlatego strasznie się boje następnego wyrywania:( mam 23 lata i nie mam pracy a myśle że to mi jeszcze dodatkowo utrudnia poszukiwanie jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam aparat- wg mnie z praca to na pewno przesada, chyba ze Ty sama przez ten aparat jestes mniej smiala i komunikatywna- to moze sie zgodze ze ma jakis wplyw. ale sam aparat na pewno nie. z 10 lat temu moze i byl czyms dziwnym ale nie teraz:/ odnosnie policzkow- wydaje mi sie ze masz cos spindolone z aparatem w takim razie.. ja mam swoj 3 miesiace i juz nie czuje ze on cokolwiek dotyka. a bol po wymianie luku- to normalne.. kazda z nas boli:) taka cena za ladny usmiech, ale- kazda z nas ma dzien narzekania; ja tez mialam- nawet to ze chudne nie jest w stanie spowodowac u mnie az takiego pesymizu jak u Ciebie:( Uchy do gory, aparaty sa fajneee:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie zaluje ze go zalozylem a mam go okolo 4 miesiecy. Ja uwazam ze zalozenie aparatu bylo jedna z najlepszych decyzji ktora podjalem :) Noszenie aparatu nie powinno utrudnic ci znalezenie pracy. W ogole skad taki pomysl ? Wedlug mnie nie ma takiej pracy w ktorej noszenie aparatu byloby przeszkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka z większym stażem
no nie koniecznie.. w niektórych firmach, gdy ubiegasz się o stanowisko, gdzie będziesz mieć bezpośredni kontakt z klientem i tego typu funkcje, czasami zwracają na to uwagę - wiesz, "estetyczny" wygląd, i niektórym taki metal w buzi przeszkadza, zwłaszcza, że na to miejsce jest jeszcze pewnie z 15 osob o takim samym wykszt., doświadczeniu i z prostymi zębami bez atrakcji.. serio serio - przykre, taka "dyskryminacja" ale się zdarza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×