Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Tak jest kochany ale nie do tego stopnia;-), jak jedlismy sniadanie nad morzem, to ja zawsze robiłam kanapeczki, robilam jemu jadł wtedy robilam sobie i jadłam, i tak patrze a on nie je i siedzi i czeka az ja mu zrobie nastepna, kochany leniuszek łakomczuszek:-), napisze mu smsa z netu i sie nie podpisze :-), napisze ze jego ukochana marzy o buleczkach:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamillakamilla, w takim razie razem sie męczymy z rotatorem :) Ja też mam go przyczepionego do pierścieni założonych na szóstkach i też mi rani język :( Na następnej wizycie mam zamiar powiedzieć orto, żeby jakoś spiłowała te ostre końcówki przy pierścieniach żeby mi sie nie wbijały w język bo rok czasu biedać nie wytrzyma takiego upokorzenia. A Tobie orto nie mówiła ile będziesz musiała mieć to cudo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pisze zobaczymy czy sam wpadnie na to jak wychodzil to wspomniałam mu o tych bułeczkach:-) Ja juz chce wrwac ta ósemke:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine a co pewnie ze damy:-), przeciez twarde z nas dziewuszki:-)!!! ubieram zabki w rózne gumki bo moj kolorek juz mi sie znudził, moze jakąs inna opcje wybiore, ale znajac siebie pewnie zostane przy błekitnych;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala mi sie podobaja twoje kolorki gumeczek:-), obejrze jakie ma moja ortodontka, bo szczerze to od poczatku sie napalilam na błekit i na inne dobrze nie patrzyłam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc:-) Sunshine, trzymaj sie dzielnie :-), nie mysl za duzo bo zwariujesz, ja juz czasami to za brzuszek sie trzymałam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, dziekuje aparatki, za wsparcie... Potrzebowalam tego! Dzis jestem niespokojna - PMS :D Kloce sie z Kocurem i kloce dzisiaj, a on tak dyplomatycznie i niesmialo - Moze okres ci sie zbliza? A ja - No :D :D I wszystko jasne ... Orto na razie nie zmienie, zobacze co ona dalej bedzie kombinowac, mam dodatkowa wizyte konsultacyjna. Ona jednak jest fachowcem, nie bede jej zbytnio podskakiwac... Jak bedzie chciala hyrax montowac, to bede grac na zwloke, powiem,ze mam interview do pracy i czy moge miec zalozony np za dwa miesiace... Przez ten czas dol moze mi sie troche rozszerzy chocby i od samego Damona, ktory rzekomo cuda z rozszerzaniem robi (hehe to po co hyrax i bihelix?). A na nastepny raz wlacze dyktafon w mp3 playerze i nie bede musiala zapamietywac nowych trudnych slow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogole aparatki sie powinnysmy spotkac, pozagladac sobie w paszcze i wiadomo by bylo co komu dolega. Bo na fotkach to sie mozna kolorem gumek glownie pochwalic... Aha - wczoraj na dobranoc wyslalam dowcip i zdaje sie nie doszedl - Kafe mi sie zmulila! To zapodam dzis: Wnuczek pyta dziadka: - Dziadku, jak ty to robisz? Masz prawie 80 lat, a ciagle jakies mlode panienki sie kolo ciebie kreca. - Naprawde nie wiem - zadumal sie dziadek, po czym oblizal brwi jezykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hje dziewczynki 🌻 nie jestem w domu wiec moge troszke sprawdzic co sie u was dzieje :) internetu nadal niestety nie mam - nie wiem kiedy znowu bedzie :( trudno za wami nadazyc - tworzycie strony z zawrotna szybkością ;D Widze ze \"stare\" aparatki wracają - fajnie Trzymajcie sie ciepło dziewczynki Tesknie za wami ❤️ ps Kociulinda własnie przegladałam rózne strony z aparatmai i trafiłam na ta - dziewczyna ma poszerzana i góre i dół http://www.archwired.com/phpbb2/viewtopic.php?t=12074&postdays=0&postorder=asc&start=15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka z większym stażem
o jaaaaa... ale to wygląda... dziewczyny, nie gniewajcie się, wiem, że musicie to nosić (podziwiam) ale wygląda strasznie... tak, groźnie, to lepsze słowo.. - pierwszy raz widzę ten rodzaj aparatu stąd mały szok.. swoją drogą - wielki plus dla niej za uczucia włożone w ujęcie tego aparatu na fotce - na pewno nie było łatwo już nie będę narzekać na swój aparat.. dobranoc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małe_pytanko
hej dziewczyny w pon. mam mieć zakładany aparat, pani ortodontka załozyła mi gumki separacyjne, ale zapomniałam o tym i zaczęłam czyścić nitkę no i wypadły 2 teraz nie umiem ich załozyć tak zeby nie wypadały:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety tobie nie pomogę bo nie mam pierścienie tylko tulejki. Ale może idz do orto niech ci jeszcze raz wsadzie te gumki. Wczoraj zaopatrzyłam się w cztery szczoteczki do zębów, dwie to ortodontyczne a dwie dla dziecibo jako jedyne miały podróżne zamknięcie i są małe czyli idealnie nadają się do torebki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DORA NO MOJA ORTO NIC MI NIE MÓWIŁA ILE MAM NOSIC WCZESNIEJ COS PRZEBAKNĘŁA NA ROZMOWIE ZE CHYBA Z PÓŁ ROKU ALE JA JUZ NIE DAJE RADY PODZIWIAM CIE NA JEZYKU MAM ODBITA LITERE M CAŁY MNIE BOLI.ZAPYTAM SIE JEJ NA NASTEPNEJ WIZYCIE CZY MUSZE KONIECZNIE NOSIC TEN ROTATOR ,MAM TYŁOZGRYZ I TAK SIE WŁASNIE ZASTANAWIAM CZY SAMYM APARATEM NIE WYLECZE GO LUB CZY BEDE MOGŁA ZDJĄC TEN GŁUPI ROTATOR PO 3 MIESIACACH I 3 TYG NAPEWNMO W TYM CZASIE 6 -KI PRZYBLIZĄ SIE DOSIEBIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga kolezanko jesli spadły ci gumki separacyjne to musisz koniecznie umówic sie na wizyte aby ponownie załozyc gumeczki.Tak mi owiedział orto. poniewaz tydz przed załozeniem aparatu zakłada sie gumeczki w celu zrobienia miejcsa aby wcisnac na nich pierscien tak wiec..musisz sie udac jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze jedno.mi orto załozyła 9 dni przez planowanym załozeniem aparatu co nie i powiedziała ze najlepiej zebym przez 7 dni je nosiła jak wypadna 2 dni przed to zebym juz nie przychodziła lecz jak wypadły by wczesniej to zebym pezyszła tak wiec ilenosiłas te gumeczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:-), wyspałam sie dzis, mój chłopak przyszedł mnie poprzytulać;-) z samego rana, ale bułeczek nie przynosl;-) Sunshine nie kopało, ale wiem ze w takim stanie mozna miec małą obsesje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry :) kamillakamilla, ja też mam odbicie na języku:) Sam aparat niestety nie wyleczy tyłozgryzu. Ja mam tyłozgryz. Rotator mam po to aby przybliżył do siebie szóstki, które wg orto blokują żuchwę w kierunku doprzednim. Ma byc niby tak, że jak szóstki będą już zrotowane, żuchwa lekko wysunie sie do przodu. Nie wiem jak jest w Twoim przypadku... mam_pytanko, ja sama założyłam gumkę separacyjną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małe_pytanko
dzieki za odpowiedz nosiłam ok. 3 dni te gumki no i wypadły ale mogę tam swobodnie włożyć nitkę wiec nie wiem czy musze iść do dentystki?? nie wiem czy to musi być duży odstęp moja ortodontka nie przyjmuje dzisiaj a w pon. mam mieć już aparat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×