Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

A ja ten drut od siódemki do siódemki będe miec po to, żeby nie ruszył z miejsca siódemek tylko maja zostac na swoich miejscach :P Mamma Mija - straszne to wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora my się teraz zaopatrzamy w black red white, bo mamy nowiutki domek;) znaczy przeprowadzka pod koniec wakacji pewnie... przeprowadzała się któraś z was? o ja sobie nie wyobrażam, a jednak trzeba będzie. Ale bardzo się ciesze z małego mieszkania w bloku do domku wiejskiego mmm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide się umyć i posprzątać, bo szkoda gadać co mam w pokoju... staniki majtki skarpetki książki pościel czapki cały sklep ubrań na podłodze znalazłam fajne zdjecie , naszczęście aż takiego burdeluto ja nie mam, aten pokój jets mojego idola: http://www.greendayit.com/immagini/158.jpg ide pod prysznic. mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka-, nie trzeba byc expertem żeby takiedo "wyczynu" dokonać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty Cala jesteś zdolnejsza od nas.. wszystko wiesz wszystko umiesz i w ogóle krok do przodu;) ech ide się w końcu umyć bo się czuje nie świeżo jakoś tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY ALARM! PO LEWEJ STRONIE POMIĘDZY 3 A PIĄTYM ŻEBEMN NA DRUCIE MAM JAKBY TAKI KLEJ. MYSLAŁAM ŻE TO GUMA I PRÓBOWAŁAM TO ZDRAPAĆ ALE JA GUMY OD ZAŁOŻENIA DRUTY W PON NIE ŻUŁAM BO MNUIE TA STRONA BOLI!! CZY MOŻLIWE ŻE TO JEST KLEJ? AAAAAAAAAAA CALAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*ZĘBIE OCZYWIŚCIE I JEST YTO STRASZNIE PRZYCZEOPIONE WYGLĄDA JAK KLEJ JEST PRZEŹROCZYSTE ALE TROSZKE TAKIE \"BRUDNAWY BIAŁY\" CO JA MAM ZROBIĆ?;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ski, taaa zdolniejsza... Nie panikuj mała. Jeśli to (cokolwiek to jest) w żaden sposób Ci nie przeszkadza i nie naraża Twojego zdrowia czy życia nie stwarza zagrożenia ;) A tak na serio myślisz, że to klej? W końcu nie miałaś nic klejonego od założenia aparatu, a wcześniej tego nie widziałaś... Może to gilon? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ski nie dłubac w tym, pewnie klej, ale sie nieznam moge tylko przypuszczać:-) Cala ja bym sama nie włożyla gumki, a czemu ja nie miałam gumek??, mam tylko jeden pierscień, i bogu dzieki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy to klej ale co innego? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dzwonie z tym dziasłoem, nie chce głowy zawracac mojej orto, po weekendzie pójde do niej:-), chyba nie zgnije to dziąsło;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak paznokciem spróbowałam podważyć to tylko końcuweczka leciutko no hmm podniosła się ale nie da sie tego oderwać a nic nie jest tak mocnego jak chyba klej.. a nie pamiętam takiego czegoś klilka dni temu choć mogę się mylić to mogło wyjść dziś no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maluszku spokojnie, a jak az tak bardzo sie zmatrtwiłas to zadzwon do orto🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio, ale ona nie lubi jak się jaj zawraca głowę, mówi że woli \"jeden mądry telefon niż 100 głupich\" ale nie wiem co chciała przez to powiedzieć:) jak wróci tata to mu to pokaże, może razem coś zdecydujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekam na kogoś z rodziców w końcu nic mi się nie dzieje przez to , a jednak nie całe 15 lat to jsczez wwiek w którym powinno się spytać rodziców, myślę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny: pasty od próchnicy to z fluorem? Może byc Elmex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi znajoma dentyska poleciła sensodyne ale z napisem FLUOR ale ja to mam na wrażliwe zęby:D ale pamiętaj jak będzie kupować paste z fluorem to żeby nie było tam ZA dużo fluoru Doruś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale są też specjalne na pruchnice chyba też z sensodyny i elmexa i trzeba sprawdzić skład i się dowiesz;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POKAZAŁAM TO TACIE I STWIERDZIŁ ŻE TRZA BY ZADZWONIĆ WIĘC ZADZWONIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszyastkich! wrocilam po krotkiej chorobie a tu tyle stron? ski co sie dzieje??? moze to od pasty albo plynu? elmex mi sie czasem takei \"glutki\" po plynie robia! ale twoje jest twarde tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwkaaaaa
Czesc Dziewczyny ktora z Was nosi damon 2??? Nosze go od miesiaca i nie widze zeby jakis zabek sie ruszyl chociaz o milimetr:). Jak wyszlam od orto po zalozebiu aparatu mialam ladne kolorowe kropeczki na kazdym zameczku jednak po kilku myciach zmyly sie:( Ciekawe czy na nastepnej wizycie bede mogla poprosic o te kolorowe kropeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny ktora z Was nosi damon 2??? Nosze go od miesiaca i nie widze zeby jakis zabek sie ruszyl chociaz o milimetr . Jak wyszlam od orto po zalozebiu aparatu mialam ladne kolorowe kropeczki na kazdym zameczku jednak po kilku myciach zmyly sie Ciekawe czy na nastepnej wizycie bede mogla poprosic o te kolorowe kropeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala nasetępna załamka ktoś mnie przebił na akcji na allegro, poczekam do 16,30 i ją przebije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ski dziekuje za fotki!napisalam maila do ciebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apartaka-
Kewcia chorowałas??, co sie stało? Ski i co dzwoniłaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apartaka-
coś sie narobiło:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apartaka-
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apartaka-
nie wiem o co chodzi ale jestem pomarańczowa;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×