Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Kociulinda, ale te aparaty nosi się kilka miesięcy. Co Ty gadasz o roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katalog Black Red White walał sie kiedyś po moim domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala - ja tu panikuje!!! W ogole przede wszystkim sie boje,ze nie trzeba tej gory rozszerzac,tylko orto sie pomylila :( Ze jak rozszerzy,to ten biedny scisniety dol nigdy tej gory \'nie dogoni\', bo juz teraz mu za daleko. Nie mam zadnego punktu oparcia gory z dolem... Mecze sie z tym strasznie.. A im szersza gora,tym wezszy dol - na tej zasadzie postepuje moja wada :/ orto chyba tego nie kuma... Gornymi (przedtrzonowcami i czesciowo trzonowcami) wciskam sobie dolne ich odpowiedniki tak,ze te sa wychylone coraz mocniej do srodka - nawet w tej chwili sie to dzieje... Zwlaszcza jak spie na boku, to gora mi wciska dol z naprawde niezla sila. Nie wiem,czy ktokolwiek tu kuma jak to sie moze dziac, bo to lekko pokickane jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczas studiów miałam praktyki w Black Red White w marketingu i bardzo mi sie podobało!!!!!!!! Meble są piekne ale drogie i nietrwałe :-( Szybko sie rozlatują i chwieją :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brown eyed girl, nie wątpie:) No, ale cóż... Śmiesznie jest mieć takie gówno w buzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka z większym stażem
my jestesmy z mebli zadowoleni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kociulinda, no to na to wychodzi, ze dol najpierw powinnas miec rozszerzony. A z tym jest jakiś problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm smiesznie :D No tak :D Teraz przy sprawdzaniu obecnosci nie powiem \'jestem\'. O nie. Musze sie pilnowac zeby mowic \"obecna\" :D To mi lepiej wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brown eyed girl, buehehehehe :D Wiesz, ze ja tez tak mam? Staram sie zamieniac te trudnowymawialne slowa tymi latwiejszymi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, ide cos zjesc i wyluzowac. Ale miesiac niepewnosci... Teraz jest bardzo zle i nie wyobrazam sobie poszerzania gory, a dol zostanie jak jest - czyli postepujace zaciesnianie, dlawienie, wykrzywianie i kruszenie sie zebow (bo sie robi stloczenie, no i je dziwnie zagryzam - juz ukruszylam dwojke i czorka mi chyba peka!). Niestety, moje proby kontaktu z orto nie odniosly wiekszego skutku. Nie moge nie myslec o tym, bo codziennie jest z dolem gorzej... Gora to dla mnie w tej chwili tylko nieistotna estetyka. A przez ten dol sie kiedys udlawie, coraz trudniej mi sie oddycha :( :( Bylo zle, a jest gorzej, jakbym puszke Pandory otworzyla... Wada sie poglebia w jakims kosmicznym tempie, a ten aparat na gorze,to chyba tylko mam dla ozdoby :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala, ja tez juz mam tak, ze kiedy z kims rozmawiam to szukam słow w ktorych jest jak najmiej głosek przy ktorych wymiawianiu musze dotykac jezykiem podniebienia ;) A najgorzej jest jak mowie szybko, bo wtedy na dodatek pluje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kociulinda, nie krzycz wziełam goraca kapiel;-) nic mi nie jest wypłukałam buzie posmarowalam tym zółtym i czuje jakbym była znieczulona;-), bo podobno w tym jest cos znieczulajacego:-) Dobry wieczór SUNSHINE:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kociulinda, 🌼 ja tez sie martwie o twój ryjek:-), przykro mi ze masz tyle watpliwości co do aparatu, no i najgorzej ze sie meczysz z tym. Jutro wolne bede spać do 9;-), już mi sie znudziło poranne wstawanie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka-, a 9ta rano to czym jest wg Ciebie? Dla mnie to środek nocy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe dla mnie jest juz czas na sniadanko:-), jutro sobie zjem jakies porządne śniadanie, bo od jutra zamierzam jeść dobre sniadanka:-), moze chłopak wpadnie;-), mam nadzieje ze swieze bułeczki przyniesie chociaz jeszcze nigdy tego nie zrobił, ale ui tak mam nadzieje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie, dla mnie to tez jest nieludzka pora :P teraz jak mam wolne od szkoly spie do 11 co najmniej ;) Aparatko poleniuchuj ile sie da :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka-, daj nam numer do swojego chłopaka, a jutro będziesz miała na śniadanie świeże bułeczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brown eyed girl, to Cię scenzurowali :D poleniuchuj, poleniuchuj, poleniuchuj,poleniuchuj, poleniuchuj, poleniuchuj,poleniuchuj, poleniuchuj, poleniuchuj,poleniuchuj, poleniuchuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala zmusisz go do przynoszenia buleczek:-D,i tak pewnie nie przyniesie bedzie jadł suchy chleb:-) brown eyed girl, do 9 to bedzie leniuchowanie już;-), mi jest po prostu szkoda dnia za szybko mija:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz sie admin na Ciebie wkurwi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO CALA WCZESNIEJ PISAŁAM ZE MAM ZAŁOZONY HYRAX LECZ SIE POMYLILAM MAM ZAŁOZONY ROTATOR NA 6-TKI NIE MÓW ZE TY NOSISZ KOŁO ROKU.JA JUZ NIE MOGE Z TYM SWINSTWEM WYTRZYMAC STRASZNIE KALECZY MI JEZYK PO 10 GODZINACH OD ZALOZENIA NIE WIEM ILE JESZCZE WYTRZYMAM A JAK JEST U CIEBIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka-, zaraz zmuszać. Bez przesady. Wystarczy, że mu się powie, że jefo ukochana marzy aby osobiście przyniósł jej świeże bułeczki na śniadanie... a najlepiej podał je do łóżka... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×