Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

na pewno nic takiego moze ropa sie zebrala:)ale boli cholernie:/jesczze sie troche martwie tymi wezlami chlonnymi ale jak beda dalej powiekszone to bede chyba musiala isc do lekarza:/teraz jade na jogurcikach przez to moje dziaslo:Dale to dobrze bo mam pretekst do ich kupowania bo wczesniej mi sie nie chcialo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia - ja akurat przerabiam a sql węzły chłonne:/ :/ a to, że masz powiększone, z tego co wiem oznacza stan przedinfekcyjny, pewnie złapałaś jakiegoś wirusa;O współczuję Ci tego bólu, wyobrażam sobie jak to bardzo musi boleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalia Nom to na tych jogurcikach sobie jeszcze pozyjesz :) bo jak ci druta załozą to nie da sie przez tydzień jeść nic porządnego- ale za to pare kilo zleci ;) A co do tego paskudztwa na dziąśle, zycze by szybciutko znikło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klamaja - jej no faktycznie dużo masz tych fotek :D dziękuję Ci bardzo. kochana jesteś:D teraz mam tyle kolorków, które bardzo mi się podobają, że będzie problem które wybrać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klamaja dziekuje:)a co do tych drutow to wiem ze nie bede mogla jesc nic dobrego:Da ze pare kilo zleci to fajnie ale mam nadzieje ze tylko z brzuszka:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia**
tez bede mial aparacik ;;; ej a wogole to skąd ty jesteś?? a nie spuchla ci warga a ni nic ??? ja to sie tak tragicznie boje tego wycinania jak nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tairaa może ja panikuje, że one są takie wielkie bo na dole idą mi od małych na jedyneczkach do większych na dalszych ząbkach, może mi się tak zdaje. Chyba mam nawet takie same zamki jak ty, na jedynkach nie ma aż takiej dużej różnicy, chociaż fajnie by było jakby były mniejsze :P Zresztą zrobię za niedłguo fotkę to same ocenicie :*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrywieczór:) ja już bym wolała żeby mnie ząbki bolały bo: 1). wrócił mi apetyt jak mnie nie bolą 2). jak bolały to miałam wrażenie ze nie działa, a skoro nie czuję prawie nic to chyba nie naciąga juz ząbków, trzebaby go podkrecić a wizyta dopiero 15października:( pokłóciłam się dziś z chłopakiem i zeby odreagować złość wysprzątałam lodówkę, wypucowałam ją i wogóle wymyłam calutką musiałam jakoś sporzytkować energię żeby kogoś nie pobić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tairra - ja następne gumeczki też chyba wezmę rózowe takie coś jak ty masz albo troszke mocniejsze, chyba że mi orto załatwi te bordowe co obiecała a teraz się do moich niebiesciutkich gumezeka tak przyzwyczaiłam:) śliczne są;) jeszcze na pewno założę sobie kiedyś takie jak mam teraz, a mam nawet naszyjnik srebrny z kamykami w identycznym kolorze:) jak założyłam jeszcze ostatnio bluzkę w takim kolorze to super to wszytsko razem wyglądało:) ubieracie się pod kolor do gumek troszkę? też będę miał aparacik - ja się na początku też bałam ze mi te separatorki wylecą ale się przyzwyczaiłam potem, tak samo było na początku z aparatem, bałam sie zjeśc cokolwiek że mi aparat odleci ale to kwestia przyzwyczajenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PiBi - coś ty one są malutkie;) a przynajmniej dla mnie:D no i czekamy na fotkę;) m_arta - mnie też już nic a nic ząbki nie bolą a wizyta dopiero 7 listopada! ale ja się nie przejmuję, przede mną jeszcze duużo czasu;) a ja sobie chyba następne wezmę takie jak Ty masz:D ładne takie niebieściutkie;) ja zakładam nieraz kolczyki, które mają identyczny kolorek jak gumki. wygląda jak komplecik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no właśnie fajnie to wygląda jak przynajmniej jedna rzecz jest dobrana kolorystycznie do gumeczek:) ja zobacze co moja orto bezdie miala w swojej kolekcji - myślę o różu właśnie albo fioleciku (violet albo purple) bo w sumie fajnie wygladają takie mocne kolorki na ząbkach żeby je jednak było widać, ale ten rózyk (pink lub rose) też mi sie podoba bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom ja chciała sobie zrobic gumki fioletowo czerwone bo mam dwie bluzy jak sie domyslacie jedna fioletowa a druga bordowa , ale moja orto nie ma do wyboru gumek a udało mi sie kupic tylko czerwone wiec nie bedzie tego zestawu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m_arta - hehe no jeszcze zdążymy mase kolorków wypróbować;) ja myśle nad takiem właśnie niebieskim jasnym, turkusie, czerwieni, zieleni jasnej, fiolecie lub ciemnym różu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja bym chciała też taki ciemny róz ale moja orto takiego nie ma:( wogóle to musze jej powiedziec zeby tego mojego niebieskiego nikomu nie dała, zeby został dla mnie na kiedyś czasu na wypróbowywanie mamy duzo tylko zeby jeszcze kolorki były takie jak chcemy o to się boje w tym całym moim leczeniu najbardziej;) ciekawe czy faceci też mają takie problemy;) no ale przeciez do czegoś te gumeczki muszą pasować o zielonych tez myślę (ale nie takich żarówach jak te grren bo by mnie na kilometr było widac:P) bo mam trochę ubranek w odcieniach zieleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taira nom pewnie nastriły cie na to moje (mimo ze nie moje ;))fotki aparacikowe hehe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tairaa chociaż wiesz co moje zamki są większe :/ Heh będzie mnie to dręczyło teraz... Też wam one tak wystają dużo? Wiem, męcząca jestem :P Idę spać bo jestem zmęczona :P a jutro na 7 do szkoły ;|; miłych senków wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tairaa chociaż wiesz co moje zamki są większe :/ Heh będzie mnie to dręczyło teraz... Też wam one tak wystają dużo? Wiem, męcząca jestem :P Idę spać bo jestem zmęczona :P a jutro na 7 do szkoły ;|; miłych senków wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tairaa chociaż wiesz co moje zamki są większe :/ Heh będzie mnie to dręczyło teraz... Też wam one tak wystają dużo? Wiem, męcząca jestem :P Idę spać bo jestem zmęczona :P a jutro na 7 do szkoły ;|; miłych senków wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tairaa chociaż wiesz co moje zamki są większe :/ Heh będzie mnie to dręczyło teraz... Też wam one tak wystają dużo? Wiem, męcząca jestem :P Idę spać bo jestem zmęczona :P a jutro na 7 do szkoły ;|; miłych senków wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klamaja- a żebyś wiedziała :D :D :D moja orto na szczęście ma mase kolorków więc się nie martwie o to, że nie będzie takich, jakie będę chciała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klamaja- dokładnie :D :D :D moja orto na szczęście ma mase kolorków więc się nie martwie o to, że nie będzie takich, jakie będę chciała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klamaja- dokładnie:D :D :D moja orto na szczęście ma mase kolorków więc się nie martwie o to, że nie będzie takich, jakie będę chciała :D a tak poza tym, czy Wy też macie problem z forum? co chwilę jakiś bląd, często przy pisaniu nowej wiadomości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klamaja- dokładnie:D :D :D moja orto na szczęście ma mase kolorków więc się nie martwie o to, że nie będzie takich, jakie będę chciała :D a tak poza tym, czy Wy też macie problem z forum? co chwilę jakiś bląd, często przy pisaniu nowej wiadomości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klamaja- dokładnie:D :D :D moja orto na szczęście ma mase kolorków więc się nie martwie o to, że nie będzie takich, jakie będę chciała :D a tak poza tym, czy Wy też macie problem z forum? co chwilę jakiś bląd, często przy pisaniu nowej wiadomości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia** >> sorki, ze sie czepiam ale czy Ty umiesz spojrzec i zinterpretowac tekst pisany?? Spojrz w moja stopke i bedziesz wiedziala gdzie jezdze do orto. No dobra, nie umiem byc jakos szczegolnie niemily dla kobiet wiec... jestem z Poznania a do orto jezdze do Wrocka. Nie masz sie czego bac, nie boli zupelnie, nawet nie poczujesz, warga mi nie spuchla, w drodze do domu juz jadlem, z przyjemnosciami z moja piekniejsza polowa nie mialem dzis problemu, bylo jak zawsze :P a teraz wlasnie otwieram piwko :P Czuc, ze cos bylo robione ale nie jest to bol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ale mnie tu dawno nie bylo:( A czytania mam na nastepne kilka dni:):) Dzis mialam wizyte i zalozyli mi rozszerzacz na gorna szczeke.. Nie ukrywam ,ze nieprzyjemna sprawa.. nie dosc,ze boli mnie caly jezyk to jeszcze seplenie:( Z jedzeniem jest dobrze-jedyny plus. Mam nadzieje,ze to szybko minie bo w pon rok akademicki sie zaczyna, wiec chce jakos normalnie mowic.. Pozdrawiam wszytskich:* Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc zuza - więc ty chyba dopiero zaczynasz leczenie?? też będę miał.. - a czemu jezdzisz taki kawał do orto? lepszego masz tam specjaliste? a musisz koniecznie pokazać foteczkę jak już założysz ten twój aparacik bo jestem ciekawa jak wygląda:) a klamaja- jak twoja orto ma mały wybór gumek to może można coś z tym zrobić? bo jak mi się podobał jakiś kolor którego moja orto miała za mało gumeczek to mi powiedziała ze nie szedł dlatego go nie przywoziła ale ze mi weźmie z hurtowni (czy skądś tam...) taki kolor jak będzie tam następnym razem więc może twoją też musiałabyś zapytać o to czy by cie nie przywiozła??:) a tak wogóle to dzien dobry wszytskim🖐️ właśnie piję kawkę, ostatnio bardzo słabo śpię, śnią mi się głupie rzeczy i budze sie tysiąc razy:( ale jak tak piękne za oknem mam to nie szkoda mi wstawać tak raniutko:) mi żadne błedy na forum nie wyskakują, może wczoraj coś forum szalało wieczorem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×