Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Gość spin
mi ortodonta odradzał aparat kosmetyczny i w sumie naet dobrze, bo człowiek wydaje więcej kasy a póxniej musi sie do tego wszystkiego poswięcać by jego stan zachować w nienagannym ładzie. dlatego ja Wam też odradzam - metal jest cool :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**Filip** --> No nareszczie jakieś fotki :D:D Ale masz ładne ząbki. Tylko z jednej strony natura ci je troszke pokrzywiła :P Ale ogólnie masz proste. :) tylko pozazdrościć :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladne zabki!, smiech bedzie jak ja tu wkleje swoje przed i po zalozeniu aparatu;p bo mam fest tragiczne^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co mam srednie tylko na tych zdjeciach jakos proste wyszly LOL:D mam trójki wystające, dwójke lewą całkiem bokiem i jedynki na siebie nachodzą... i w ogóle mam zły zgryz i jak założę dół to też to będzie korygowane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moti_
pozazdrościć tym który zakładają aparat tylko w celu wyprostowania ząbków:) ja miałam aparat 3 lata (góra i dół) a później jeszcze operacje i teraz będę go nosiła jeszcze z roczek :) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no **Filipie** nie masz najgorszych tych zebow. Ja to jednak mam masakre .dd tzn juz nie :D ale i tak nie sa jeszcze super. byle te 2 lata .dd buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a obcierało Was coś po założeniu aparatu?:P bo ja nie wiem czy ja jakiś inny jestem, albo coś, bo mnie ani nie bolało ani nie obcierało, dosłownie nic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anioleq3
jeśli odpadną zamki a nie czuje się dyskomfortu to można poczekać z tym do następnej wizyty? prosze o odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi orto mówiła że jak "coś" odleci i mnie nie będzie cisnąć to spokojnie mogę poczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiaa00
dziewczynki z 21 lipca jutro stuknie nam miesiac;P co u Was??:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadrutowana
Niusia00 nie miesiac tylko 4 tygodnie:P Ale to szybko mineło, u mnie juz ok tylko dalej troszeczkę przednie zęby mnie bolą ale to tak już minimalnie. Wyprostował już wam się troche ząbki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anioleq3
**Filip** ==> gdzie zakładałeś aparat? ( chodzi mi o miasto ) Fajnie masz bo za 1200 zł. jeden łuk, a ja muszę za jeden zapłacić 1600 zł. Przecież ten sam aparat więc dlaczego taka różnica w cenach xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm wy a ja po tygodniu widzę, to znaczy nie wiem czy mi się nie wydaję, że jedynki mniej na siebie nachodzą:P czy to możliwe, żebym już widział jakieś zmiany?:P czy mam halucynacje?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anioleq3
ja jeszcze nie mam aparatu , ale wydaje mi się że mogą mniej na siebie zachodzić twoje 1 xD bo podobno to jest duża siła więc wszystko jest możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden z naszych złotych olimpijczyków w wioślarstwie też ma aparacik :) Ale fajnie co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filip ->> Nooo twoja stopka jest BIG :D :D Jak tak minie kilka miesięcy to przez gumkową historyjke zajmie całą strone na forum :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zombol
Witam serdecznie wszystkich aparaciarzy :D Pojutrze wybieram się do ortodonty w celu przyklejenia aparatu stałego. Na razie zakładany będę miał jeden łuk (góry) : ) "W praniu wyjdzie", czy będę musiał zakładać dolny łuk. Do tego dochodzi również ekspander - to ten gadżet na podniebienie, który na celu ma rozpychanie podniebienia (o ile się nie mylę). We wtorek dam Wam znać jak wrażenie :) A teraz nieco informacji o mnie :) Chodzę do ortodonty w Wodzisławiu Śląskim do pani profesor Elżbiety Ratajczak-Kubiak. Cena mojego aparatu to 2100 złotych, więc na Waszym tle to trochę sporo. Może dlatego, że zamówiłem aparat kosmetyczny (chyba tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zombol
Swoją drogą w jaki sposób robi się stopki? Trzeba się gdzieś zarejestrować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justka, to za roczek zajmie rzeczywiście całą stronę, bo jeszcze dolny łuk będzie i też będzie malutka historyjka haha:D ale to co:P jak coś fajnego wymyślę, to też do niej dopiszę coś:P zombol, tak trzeba sie zarejestrowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zombol
Mógłbyś podać mi link do miejsca, gdzie się rejestruje, bo nie potrafię tego znaleźć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×