Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Gość danonek
jestem juz jestem :) to jak brown eyed girl o czym gadamy :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tym razem tylko na 10 minutek :D Potem dluuuga kąpiel ;) Danonek, a masz juz aparacik? Ile masz lat? ;) Sorki,ale nie pamietam z poprzednich postow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze że mam zaległośći :) Ja zaraz jade na uczelnie wpadłam żeby poczytać co tam u Was, odnośnie wizyt u dentysty to napewno wszystko będzie OK i jużniedługo będzie odliczać dni do założenia aparatu, apotem do zciągnięcia:) No a Mi zostało 11 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha, dzięki za gratulacje :D. Obawiałam się nocy, a tu proszę, zero bólu i zero tabletek, cała noc przespana, tylko pobolewa mnie szczęka jak otwieram buźkę, ale podejrzewam że to od non stop otwartej buzi przez ponad godzinę, no ale nic, i to minie :). Megara, przykro mi, że się nie udało z wczorajszą wizytą, też bym sie pewnie podłamała, bo człowiek czeka czeka, nastawia się psychicznie a tu nic z tego, ale już mamy sobotę i z każdą chwilą do piątku coraz bliżej.. Ja też mam obawy co do kwestii finansowej, czy mi aby na wszystko starczy pieniążków, bo ciągle potrzebne jest jakieś nowe zdjęcie, czy kolejny ząb do zrobienia, a do aparatu jeszcze dłuuuga droga, a leczenie i aparat opłacam sobie sama, bez niczyjej pomocy. A co do nicku, to póki co jest on jeszcze aktualny, ale masz rację, pomyślę nad tym :) i jak już coś wymyślę, to go zmienię. Miłego dnia dla przyszłych i obecnych Aparatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi mi o to, czy przez 2 tyg. zapomnę o wycinaniu tylko to, czy przez ten czas zagoi sie dziura i dziąsło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kahakaha
w końcu dostęp do sieci:P nadrobiłam wszystkie zaległości o dziwo:P wiecie co się dowiedziałam, że moja koleżanka, która zakładała aparat w tym samym miejscu co ja będę (Med Centrum) i płaciła za 1 łuk 4000zł !!! myślałam, że ma ceramiczny, ale w takim razie musi mieć kryształ, szafir albo coś z tego, bo mi powiedziano, że komsetyczny (w domyśle porcelana) kosztuje 2000zł. I jestem w szoku skąd taka olbrzymia różnica?? 2 razy więcej? to chyba najdroższa cena jaką słyszałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora zapomnisz to raz a dwa to sie wygoi, po tygodniu pzeciez zdejmują szwy a wtedy jest juz zarosnieta ranka:-) Gdzie sa wszyscy, Sunshine, a ciebie to gdzie wywiało:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny pod dluuuuuuuuuugiej przerwie 🌻 internet juz mi dziala wiec juz was nie opuszcze ❤️ teraz zabieram sie do przeczytania tego co w tym czasie natworzylyscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny dzis zwiedzilam jeden ladny zameczek irlandzki. zabieram sie za obiadek teraz... Kamyk - myslalam wczoraj o Tobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam taka szorstką ta ranke, i strasznie długie nitki mam aż je zagryzam ja sie żle ulożą;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no troche juz przeczytałam, ale tyle czasu nie mialam internetu ze i teraz oczy mnie bola kociulinda dziekuje za zdjecia - fajny ten twoj aparcik - taki \"błyszczacy\", jest juz lepiej czy nadal masz problemy z ulozeniem jezyka?? Aparatka - tez bym chciała zobaczyć zdjecia z Twojego balu 🌻 ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatko, gratuluje wyrwania drugiej 8. Nie ucze się, o cyzm świadczą moje oceny:P Od rana nie moge wejść na kafeterie, już się zaczęłam denerwować;P mnie coś zbiera:( W rodzinie jest wirus i teraz mnie dopada. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, źle się czuje;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko co jest z wami zwiazane chetnie zobacze :) zeby tym bardziej :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk wysłałam:-), teraz ide do chłopa na jakiś film:-) Ski, nie ładnie maluszku ty mój, ucz się pilnie:-), a dziekuje tez sobie gratuluje odwagi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje za zdjecia :) mysłałam ze wiekszosc dziewczym bedzie ubrana na czarno a tu taka niespodzianka sliczna masz sukienke ( na sukienka w groszki tez jest ładna) 🌻 szukam takiej w prawie identycznym fasonie ale mam problemy ze numeracja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora, po dwóch tygodniach wszystko się wygoi. Po tygodniu jak tylko chirurg zdejmie szwy już można szeroko otwierać buzię i nic nie uwiera. Byłam dziś u orto, wymieniałam gumki i łuk mam podkręcony :) . Dobrze, że mam do prostowania i przesuwania zęby tylko po jednej stronie. Nie boli bardzo, ale jednak źle się gryzie, jem bokiem. Zjadłam chrupiące tosty bez problemów. Miłego wieczoru, zmykam do swoich zajęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego wieczorku, dopiero teraz film bedziemy ogladac, a wczesniej byłam na przepysznej gorącej czekoladzie:-), MMJ zobaczymy ja jutro zabki beda się czuły Sunshine😭, gdzie jestes, i jak twoje problemy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieffcynecka
Hej właśnie miesiąc temu założyłam aparat i powiem szczerze, że myślałam, że będzie gorzej. Ogólnie jestem zadowolona. :):):) Może wytrzymam ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamisia 🌼 wróciłaś:) Aparatko, kochana, wiem ze tesknisz, ale ja jestem od czwartku chora-w łóżku i nie mam sily nawet do kompa wstac.. brat mi teraz na sekunde swojego laptopa przyniosl:) jak sie pozbieram to przypelznę, na razie pozdycham sobie w zaciszu mojego łóżeczka... we wtorek poprawka, lekarz powiedzial ze nie ma mowy, a ja sie boje ze ten cioł pomysli ze specjalnie kombinuje czy cos i znowu mnie dla zasady uwali.. w srode usg, tez nie wiem czy do tego czasu sie podniose:/ jak na razie to nie robie nic poza poceniem sie, spaniem i zmienianiem piżam 5 razy dziennie- nawet to żeby do Was napisać jest dużym wysiłkiem-jaskrawy ten komp i oczy mnie bolą..:( nie cierpię miec temparatury😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Protetyk
Nie ma drugiej szczeki! jest szczeka i zuchwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danonek
Do brown eyed girl -- > mam juz :D dziisaj mija tydzien... jeszzce mi sie buzia nie wygoila do konca;P hehe 18 :) a TY?? masz juz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damonek2
Hej dziewczyny czy ktoras z Was boaly trzonowce po zalozeniu aparatu >?? mnie zacyznaja bolec nie wiem co sie dzieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damon2
Hej dziewczyny czy ktoras z Was boaly trzonowce po zalozeniu aparatu >?? mnie zacyznaja bolec nie wiem co sie dzieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny czy ktoras z Was boaly trzonowce po zalozeniu aparatu >?? mnie zacyznaja bolec nie wiem co sie dzieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danonek
Sunshine23 zdrowiej nam:) damonka 2 tez mnie bola ale nie az tak ze nie da sie wytrzymac najgorzej podczas gryzienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki danonek pocieszylas mnie.... czasem mam jakies mysli ze moze zabki mi sie od korzenia psuja:) ale dziwne ze to tylko 2 siodemki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×