Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

neni - nie załamuj się. jeszcze kilka dni i się przyzwyczaić, żęby przestaną boleć, a aparat stanie się częścią Ciebie:D a ja wcale nie mam takich prostych ząbków. trójka jest odwrócona i nie siedzi w łuku. no i jedynki.... były jak gdyby wepchnięte do środka. no i o to najbardziej chodziło. o zgryz. bo u mnie górne zęby nie nachodziły na dolne i dlatego miałam żuchwe bardziej wysuniętą. teraz muszę powiedzieć, że po 6 tyg z aparatkiem górne nachodzą już lekko na dolne, czyli wypchnęły się do przodu:D:D:D no i dwójki mi aparat ściągnął trochę na dół, bo były krótsze od jedynek a teraz są prawie równe:D ale namieszałam:D mam nadzieje, że ktoś sie połapie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mooniczka no to faktycznie masz nie ciekawie, albo ciekawie bo tego aparatu chyba wogole nie widac nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klamaja - dzięki za odp. ja myślałam raczej o delikatniejszej zieleni, nie takiej jaskrawej, no i nie ciemnej. a to dlatego, że jak już pisałam mam dużo ciuchów w tym kolorze... nie wiem... ale mam problem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja mam tak: jedynki tez mam jakby wepchniete ale to przez to ze 2 mam skrzywione i tez sa krotsze ale nie wiedzialam ze aparat moze mi je nacignac :D w koncu to nie guma hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neni - ja też nie wiedziałam, że może:D ale normalnie technika idzie do przodu;P a pokaż swoje cudeńko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widać aparatu bo... to jest początek rozrywki tzn horroru : Za dwa miesiące będę mieć na wszystkich ząbkach normalny aparat.. Załuje, że późno sie wzięłam za to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klamaja - tak wysyłałaś mi. faktycznie jest tam troche fotek zielonych, niektóre nawet nawet:D zresztą zobacze jeszcze u orto może spodoba mi się zupełnie inny kolorek. narazie myśle o fiolecie albo zieleni:) a mi linki działają:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pokaze bo sie wtydze :D moj jest taki szary w porownaniu z waszymi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedzcie mi jeszcze tylko, czy wasze kolorki widać z daleka? bo mojego różu wogóle nie widać, jakoś tak się zlewa z aparatem. zwłaszcza teraz, bo strasznie wyblakł...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neni mój tez był taki szary zobacz sobie na moje zdjatka jak miałam na poczatku szare gumki to wygladał inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjj wiecie co ona mi chyba za slabo teraz naciagnela tego druta bo juz przestalo mnie bolec i boje sie ze mi sie nic nie prostuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neni mnie zeby bolały 2 dni jedynie, i przec niecały tydzien miałam takie jakby scierpniete lecz z kazdym dniem coraz mniej wiec sie nie martw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chyba nie jest normalne to ze bolaly mnie a nagle po 2 godzinach od wizyty gdzie dokleila mi 2 zamki ktore odpadly i zmienila tego druta przestalo bolec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neni naprawde sie nie przejmuj tym, bolało cie bo masz wrazliwe zeby po załozeniu aparaciku, i jak zakładała gumki to jakiejs tam siły muisła uzyc, czasami zdaza sie ze niektórzy wcale nie czuja bólu po załozeniu, a przynajmniej minimalny i jedz juz po 3,4 dniach :D a niektórzy jak np. pepa nadal nie moga, kazdy jest inny wiec sie juz nie stresuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pocieszylyscie mnie :) ja juz sobie mysle kiedy nastapi ten dzien i go zdejme ... pozniej pojde tylko sobie jeszcze troche wybielic i bede strzelac usmiechami na prawo i lewo ;D a cooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neni! jak mi wypadła gumka to myslałam ze oszaleję z bólu pojechałam do orto namęczyła sie ale załozyła i o niebo lepiej a ząbki na pewno pracuja nie bój się o to!!!:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepa mam nadzieje ze sie nie złoscisz ze sie posługuje twoim przykładem, ale nie znam innej aparatki która by nie mogła wcinac normalnie az tak długo hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klamaja!!!luzik mozesz mnie podawać jako przykład hehe, tylko dlaczego mnie tak długo boli aparatko z _________? ja nie narzekam żałuję tylko , że tak późno sie za to zabrałam-były o niebo ważniejsze sprawy, najwazniejsze ze widac poprawę a chlebek jem w domku krojony w łódeczki hehe i wcinam z dzieciakami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppa - Ciebie od dnia założenia tak boli? (od 20 sierpnia)..??? może za duży Ci orto nacisk robi? mnie się zawsze pytała na wizytch czy bardzo bolało i jak długo bolało - mówiłam że bardzo bardzo bardzo przez tydzień a potem luz, więc mowiła że może mnijeszy nacisk robić i wtedy nie będzie tak bolało, ale będzie wolniej postępowała poprawa.. nie bierz tego do siebie oczywiście ale muszę zapytać, czy troszkę nie wyolbrzymiasz i sobie nie wmawiasz..? mój braciszek jak był mniejszy to się bardzo zraził do dentysty i potem już był przekonany że musi boleć przy leczeniu zębów do tego stopnia, że znieczulenie go "nie brało".. dopiero teraz trafił do fajnej dentystki i pod pretekstem przeglądu (akurat to jedyne go "nie bolało") zrobiła mu jedną plombę - i dopiero teraz uwierzył że nie musi boleć.. ta dentystka własnie mówi, że przez wmówienie sobie tak działal na psychikę że faktycznie to znieczulenie mogło nie działać.. wiadomo, że to trochę inaczej, ale schemat podobny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi jak sie odkleily te 2 slawne zamki to musiala mi calego tego druta wyciagac a co za tym idzie te paskudne gumki i czulam sie normalnie jakby mi ktos wyrywal zeby bez znieczulenia :o ale teraz jak aptrze w lustro to powiem ze przez ten aparat nawet na proste wygladaja te zabki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka... to ja jestem taka jak twoj brat tyle ze na mnie naprawde znieczulenie NIE DZIAŁA ale na szczescie wszystkie zeby mam juz zaplombowane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatko z________ dokładnie od zalożenia aparatu \"1\" nie moga gryżć są bardzo wrażliwe, jak mówiłam orto ze nie bardzo mi to idzie to mówiła że zabki świetnie pracują i tak ma być ! bolą tylko przy gryzieniu a tak to nie ja juz sie przyzwtyczaiłam prochów w ogóle nie brałam :) a dentystów sie nie boję , jak byłam w ciaży to nawet zasnełam przy plombowaniu \"1\" moj dentysta po prostu był w szoku hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×