Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Bądz dzielna, no to nie dobrze sie narobiło, zmartwiłam sie bo każdej z nas moze sie takie cos przytrafić:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna zmienic orto w trakcie leczenia? nie moge sie uspokoic, jestem cala zaryczana, wyjde na totalna histeryczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pipka, przepraszam ale to raczej pacjent jest najważniejszy to niech sama do niej zadzwoni, jak tak mozna przeciez ty mazs poważne zmartwienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwonilam do mojego ukrainca jeszcze. powiedzial ze musi to zobaczyc i ze najwyzej rozp.. aparat zeby ratowac mi tego zeba. i ze zmieniamy orto na jego kolezanke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze można, jak chcesz to zmienisz, a kto tobie zabroni, boze jak mi ciebie szkoda, nie moge nic poradzic, a nie przejmuj sie ze wyjdziesz na histeryczke, masz prawo sie denerwować, to oczywiste ze jak sie cos dzieje to sie martwisz tym bardziej ze to nie dziurka do załatania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUNSHINE23 trzymam kciuki żeby to nie było nic poważnego mimo wszystko nie martw sie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boje sie:( ale obiecal ze nie bedzie nim bujał.. chociaz cos.. czekam na chłopaka, nie bede teraz zapi.....ała przez pol miasta w tym sniegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUNSHINE23 aparatka ma rację natychmiast do dentysty niech to zobaczy i jeżeli trzeba niech działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie maluchu, bedzie dobrze jak wrócisz i sie uspokoisz to zdaj relacje, trzymaj sie dzielnie, bede trzymała kciuki zeby wszystko było dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedna smutna SUNSHINE:( trzymamy kciuki nie martw sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zaraz ide no... załamanie już zastąpiło zdenerwowanie.. jak ona moze w ogole byc taka debilna ta asystentka? mowie jej dokladnie to samo co dwom dentystom- dentysci mowia- natychmiast musze to zobaczyc a asystentka k..a ortodntki mi mowi- bedziemy w poniedzialek? cos tu nie gra czy mi sie zdaje? nawet nie moge tego umyc tak sie rozbujal:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie tez to jest niezrozumiałe, jak tak mozna, w poniedziałek to bys moze juz zeba jej zaniosła, bezsensu, pipka z niej i tyle, chociaz sama mogła zadzwonic do tej orto, ale nic zaraz bedziesz w dobrych rękach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k... mac to jest lekarz- ona powinna byc dostepna 24h jesli chodzi o jakies extremalne wypadki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novata
czesc dziewczyny -aparatki :) Chcialam zapytac o jedna rzecz. Ja mam zgryz jak najbardziej prawidlowy...tak przynajmniej zawsze mowila moja dentystka. Ale jest jedna rzecz, ktora mnie zawsze przeszkadzala..ze wzgladu na estetyke. Chodzi o moje TROJKI. Sa takie troche przekrzywione..powiedzmy,,no takie prawdziwe kly :P JA MOGE MIEC ZALOZONY APARAT TYLKO PO TO ZEBY WYPROSTOWAC TE ZABKI? Dodam, ze mam 25 lat . POZDRAWIAM 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem słonko, ale co zrobisz, nie każdy umie sie zaopiekowac pacjentem, jakbys mieszkała u mnie w mieście to bym poleciła tobie moja orto:-), ale zaraz dentysta sie tobą zajmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm a zmiana orto to jak ma wygladac? jak nowa bedzie miala inna koncepcje zupelnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze jakby cos to nowa orto bedzie działała na tym co jest:-), poradzi sobie o to to sie nie martw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novata
Wiem, ze przy problemie SUNSHINE moja sprawa to nic takiego..ale jednak nalegam..Moze ktos mi odpowiedziec? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba mozesz sobie wyprostowac kiełki, poradz sie ortodontki, ale po to właśnie sa aparaty zeby prostować ząbki:-), a ze masz 25 lat to nie jest przeszkoda:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem aparatko.. ale naprawde strasznie sie boje i chcialabym miec to za soba juz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Sunshine, dlatego tu siedze i przezywam twojego zeba z Toba, ja bym sie pewnie darła na wszystkich dookoła;-), zła bym była na cały świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwagaaaaa moja orto sie zlitowala!! zadzwonila, ze jest juz przygotowana do wyjazdu do sczzecina, ale o 15:30 podjedzie na chwile otworzyc gabinet dla mnie (!) i zobaczy co to jest. ona jest stomatologiem tez zarazem, ale i tak przed wizyta u niej jade do mojego ukrainca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×