Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Jestem, jestem :) Ciagnę na Apapach to jakoś mogę się ruszać, ale mnie nadal kłóje w jelitach :-( Nie wyłączam kompa, bo czekam na 200 stronę :-) Nic nie ma dziś w TV, niedługo taniec z gwiazdami. Jutro dzwonię do chirurga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja też nie wiem co kupić na Walentynki :-( Sama tez nie wiem co chciałabym dostać, może cos z ubrania, jakąś bluzkę :-) Bo ja sam nic nie kupuję, bo oszczędzam na zęby :-) Jutro może przejdę się do miasta to poogladam co jest w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 16 lat i za pare miesięcy tez mam mieć aparat... Najprawdopodobniej bedę zakładała w Opolu... tylko jeszcze nie wiem u kogo. Polecilibyście mi kogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine kolacja to juz była, nie raz prezenty też, moze jakiś film romantyczny w kapciuszkach na kanapie obejrzymy jak dziadkowie:-), w koncu to juz 7 walentynki;-), pomyśle jeszcze bo oczywiście ja musze wszystko wymyślac;-) Dora a moze faktycznie od jajników, ja kiedys byłam w szpitalu bo myśleli ze to wyrostek a to był jajnik:-), wszystko z nim ok po prostu miałam bolesne jajeczkowanie kiedyś:-) Czekaj na strone 200 tylko musisz nam pomóc zeby była ona dzisiaj:-), ja pewnie posiedze troche zaczynam pisac metodyke badań:-), ale mi to wszystko idzie lepiej nie mówić:-(, ale co tam do końca lutego oddam już część pracy a do czerwca jeszcze dużo dużo czasu:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi Aniu nie jestem z Opola więc nie moge Tobie pomóc, ale zakladaj aparat nie bedziesz załowała niczego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine to taka miłość od piaskownicy;-)dlatego juz 7 walentynki, bylam w 2 klasie ogólniaka jak się zaczęło:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zła zła zła
siemka dziewczyny pomocy zalozylam aparta wczorja a dzisij juz mis ie jedna czesc odkelila ;// czy moge zglosic reklamacje uwalam na to co jem u jak spie ;// jednak podczas mycia zebow to sie stalo ;// ale mylam bardzo delikatnie czy bede musial za to placic za przyklejenie :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie zadzwon jutro do orto i sądze ze nic nie zapłacisz za przyklejanie, głowa do góry:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zła zła zła
jeny dzieki za pocieszenie :)) aha to byla osttani blaszak chyba ten zwany pierscien wiec go zdjelam sama sunelam z druciku ehh ..boje sie ze bede musial placic a przeciez 100 piechota nie chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zła zła zła
jeny sorki za przekrecenie wyrazow ;// ostatnia blaszka *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ulubiona Calą SUNSHINE :D Huh, ależ mi sie słodko zrobiło :) Tylko troszkę jestem zazdrosna o niejaką aparatkę- :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdrosna?, ty wredoto;-), poprosimy Sunshine zeby nie mowiła do mnie \'\'szczurze lądowy\'\' i wszystko bedzie jasne;-) Jak twoje zęby juz nie bolą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aparatka- to ty w liceum sie jeszcze w piaskownicy zabawialas? no wiesz... a ja nie mam nic bolesnego nawet nie wiem kiedy mam okres- kocham moje tabletki:D , ale - Dora, to naprawde moze byc cos z tych dwoch. Cala Zjebiszonku malutki👄. Wszystkie jestescie ulubione ale Cala najbardziej smierdzi🌼:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe, w piaskownicy to nie , od 2 kalsy liceum sie zaczeło, a w piaskownicy sie tez bawiliśmy;-), bo znamy sie bardzo bardzo długo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine tez kochałam moje tabletki ale mi nie słuzyły:-), jakies bóle głowy od nich miewałam, aj juz nie jem ich, teraz juz niemam takich boleści:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine a co ty myslisz, ja miałam tez 4 rózne te ostatnie byly najlepsze, te ostatnie to były Yasmin:-), moze ten lekarz jakiś nie za bardzo był, kombinował, i kombinował, stwierdzialam ze nie jestem królikiem doświadczalnym i nie bede próbowała wszystkich rodzajów tabletek;-), musze sobie jakiegos super lekarza znalesc wtedy jak byłam w szpitalu to taki jeden powiedzial ze każdej kobiecie mozna dobrac odpowiednie tabletki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
novynette testowalas? mi te wszystkie slabe szkodzily, wiec lekarz stwierdzil ze trzeba wziac te z wieksza iloscia hormonow. i gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala, a Ty spisujesz gdzies wszystkie urocze okreslenia ktore do Ciebie kieruje?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tych nie testowałam, postaram sie znalesc na poczatek jakiego zaufanego lekarza, zeby nie było juz testów te dobra albo tamte:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja juz nie chce dobierac;-), może za jakiś rok bede chciała dzidziusia:-), a moze za 2 latka:-), ciekawe czy jakby sie usmiechała do niego z aparatem to by sie bało czy nie:-), hehe nie na dzidziusia za wczesnie;-), moze dobierac bede te tabletki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatko kochana jestem szczerze zaniepokojona stanem Twojego zdrowia psychicznego.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh moje zdecydowanie nie najlepsze jest dzisiaj;-), wszystko ze mna ok, tak sobie rozmyslalam:-)wspominałam ze to przez ten okres nic mi nie pasuje nic sie nie podoba i wszystko drazni;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co to mnie boli, raczej juz przeszło. Pójde na USG to zobacze czy OK, ale ja obstawiam jelitka. Bo to taki ból jak kolka tylko dużo ostrzejszy :O Niedługo pijemy szampana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zobaczymy kto stawia, moze Cala sie pojawi na samym początku stronki 200:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora ale ty sie wycierpisz, biedactwo, ciągle jakies bóle jakies badania. Umawiasz sie jutro do chirurga??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora - malpiszonie jeden, do lekarza i to migiem!!! Podlicz sobie ile godzin Cie bolalo (bralas painkillery, wlicz ten czas kiedy jechalas na Apapach). To powazna sprawa!!! Moze watroba, moze wyrostek. Ludzie, w XXI wieku sie na zapalenie wyrostka nie umiera, chyba, ze sie oleje symptomy... aparatka - zazdroszcze takiego zwiazku i podziwiam. Ja najwiecej stazu mialam jakies 3 latka i baaaardzo duzo w doroslym zyciu singlowalam... Jeden dupek jak mnie zostawil , to 3 lata beczalam (najczesciej mnie dopadalo w miejscach publicznych, ulubione byly autobusy MZK ;) ), a potem jeszcze 2-3 lata bylam sama... (w wieku 21-26 lat!!) A teraz z Kocurem - no, ja nie wiem, do czego to moze prowadzic, ale on sie tak uparl na zwiazek, a ja go tak kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocuilinda🌼,ułoży sie związek twój zobaczysz, no musze przyznac ze to moj pierwszy taki powazny związek i mam nadzieje ze ostatni:-), aniołeczek ze mnie:-) chyba sie nie znudzi jak od 7 lat sie nie nudzi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×