Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Dora, bolała mnie ta ktora już wyciełam,chciała wyrastac i bolała mnie cała szyja gardło i za uchem, trzy dni to trwało i postanowiła moja ortodontka ze trzeba ja wyrwac bo sie nie zostawia takich zębów, ona nie miala szans zeby wyrosnać, wiecej szkody by narobiła, a druga jest ułozona w strone korzenia od 7 i tez nalezy ja usunąć, ta druga mnie nie boli:-), ale lepiej sie pozbyc tej ósemki niz 6 która sobie spokojnie siedzi:-) Pewnie ze juz jest wszystko ok, jem wszystko tamta stroną tez;-),został tylko taki dołek tam gdzie było rozciecie, wszystko juz sie ładnie wygoiło:-), bolało mi etylko jak odeszło znieczulenie, wziłełam 2 ibupromy i na tym skończył sie ból, mam nadzieje ze nastepnym razem bedzie tak samo:-):-) A na drugi dzien po zabiegu jadlam juz naleśniki z mięskiem, tylko ze druga stroną;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparacik- ja żuje normalnie gumę, ok zabieram się do wysyłania:-) przerazicie się że z takim ufo gadacie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CALA< POKURCZU NIESAMODZIELNY TY JEDEN TY:) Klinika Urologii (52) 585 40 45 Poradnia- (52) 585 40 56 prywatnego niestety nie mam, wiec musisz go tam szukac:) pewnie Ci powiedza kiedy przyjmuje. i gdzie. tata mowi ze nie wie co to za jeden czyli dziwne sprawa in my opinion:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki nóz na gardle mam musze sie szybko sprezyc i pisac, a jeszcze czwartek odpada bo mam bal:-) dobrze ze na niego juz wszystko gotowe, tez wam powysyłam foteczki ja bedą jakieś ;-), a beda na pewno:-) Ski dawaj foteczki:-) Sunshine juz moje zdrowie w lepszej formie:-), a jak twój zabek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aparatka:) a dziekuje, buja sie:P troche chyba mniej wydaje mi sie, ale na razie go oszczedzam, co jest trudne, bo strasznie mnie boli druga strona przy zarciu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim :) spodobaly mi sie wasze wypowiedzi i to, ze dzielicie sie ze soba swoimi wrazeniami na temat noszenia aparatu ortodontycznego.Ja aparat mam juz prawie miesiac.Na razie tylko na dolna.ale za dwa tygodnie zakladam hyraxa na gorna szczeke :( mam nadzieje, ze to nie bedzie bolesne. Jak do tej pory jest spoko.Myslalm, ze bedzie gorzej...Jak to przyjma znajomi??? A tymczasem okazalo sie, ze kilkoro chce pojsc w moje slady :) Nie wiem jak wy, ale ja jem wszystko na co mam ochote, nawet orzeszki ziemne :) co do gumy do zucia to wole nie ryzykowac. A wy probowaliscie? czekam na wasze opinie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć trendy! Miło, że dołączasz do nas :) Masz metalowy aparacik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze pisze, jak noz na gardle lepiej mi idzie:-) Trendy mozna żuc gume;-), Dora i co umówiłas sie do chirurga???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Monika*
Witam wszystkich, mam na imie Monika i za 10 dni zakladam staly aparat ortodontyczny na szczeke i zuchwe. Mam kilka pytan i mam nadzieje ze uzyskam na nie satysfakcjonujacych mnie odpowiedzi. Pierwsze pytanie i chyba najwazniejsze w toku mojego leczenia ortodontycznego, a mianowicie: na kilku stronach przeczytalam ze w leczeniu aparatem stalym wazne sa regularne comiesieczne wizyty u ortodonty, w innym wypadku leczenie nie przyniesie oczekiwanych rezultatow, a w moim przydadku jest to nie mozliwe poniewaz od roku mieszkam w Irlandii i nie uda mi sie przyjezdzac do Polski co miesiac, czy mozliwe sa zadsze wizyty u ortodonty???? np co 2 miesiace???? Czy ktos z was mial podobny problem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ski - to Twój adres? mycha.jm@wp.eu Jak tak to dzięki za zdjęcie! Bardzo ładna z Ciebie dziewczynka! aparatka- - po 16.00 mam zadzwonić i będe rozmawiać z chirurgirm 9podobno) :) Dowiem sie czy muszę miec zabieg w klinice :O Na razie nie będę sie umawiać, bo nie wiem na która zmianę ma móf facet do pracy w nstpn. tyg. :-( Może jutro albo jeszcze dziś będę wiedzieć. Wtedy zadzwonie i sie zapisze na 100 %. Ale na pewno bedzie to czwartek (bo on przyjmuje w pon. i w czw.) a wole w czwartek, bo na piątek wezme urlop i na weekend sie zagoi dziursko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Monika* Z tego co wiem to niektórzy (nie z tego forum) chodzą na wizyty co 1,5 miesiąca. Nie wiem od czego to zależy. Chyba to w niczym nie przeszkadza. Tylko dłużej trwa prostowanie zębów. Ale czasami rzedsze wizyty sa bardziej wskazane, bo te czestsze drastycznie działają na zęby :O Ząb nie może sie za szybko przesuwać, tylko 1 mm na miesiąc (najwięcej), bo potem może się np. \"kołysać\" :) Jedna z naszych aparatek tez jest za granicą.... Więc może z nia porozmawiasz... Tylko gdzie ona jest? :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze... teraz to juz nic nie zjem:( z jednej strony bujajaca sie szostka a z drugiej- juz wiem co tak boli... odlazi mi od zebow dziaslo:/ i krwawi i boli.. tak jak wtedy kiedy wyrasta zab:/ shit... za co to wszystko:(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUNSHINE... muaaaaaaaaaaaaaa 👄 Dziękować :) Czasem jestem nie poradna, więc proponuję Ci się mną zaopiekować ;) Ci Ty na to? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trendy, wpierdzielasz orzeszki ziemne, a gumy się boisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Monika*, załóż Damona. On wymaga wizyty jedynie raz na 2-3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×