Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Kociulinda.. celowo nie wysylam zdjecia twarzy bo z bliska i bez makijazu(ktory rzadko mam) wygladam jakbym miala 7 lat:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niemki w ogole na za bardzo maja urode... Za to Polki - coraz bardziej cenie, bo w UK, to paskudy sa. Fajnie maja ci nasi faceci :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dobrze Sunshine ze masz taka młoda buźke, ciesz sie z tego:-), jeszcze zdążysz sie postarzec;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kociulinda... taaa.. mialam przyjemnosc przekonac sie jak bardzo \"jestesmy w cenie\", kiedy to stalam sobie pod burger kingiem w maidstone i czekalam na chlopa:/ kurcze traumatyczne przezycie- napadla mnie banda angielskich brudasow, arabsko angielskich eeeeeeeeee .. wiecej juz nie lazilam tam w spodniczkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm otoczyli mnie milym koleczkiem i pol godziny pytali czy sie p..ole:D na koniec jeden wepchnal mi swoj numer telefonu gdybym jednak zechciala sie z nim umowic:D i usilowal mi go wepchnac pod spodniczke:( pobeczalam sie jak bobr ale dopiero w samochodzie, bo jak chlopak po mnie przylazl w koncu to oni wciaz stali 2m ode mnie. a bylo ich wiecej niz mojego bidaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj eks czesto przeliczal ile wielbladow by za mnie dostal :D Ty bardziej w cenie dla Arabow, bo blondynka, a ja to taka troszke Cyganeczka z urody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ortodonta
Jestem ortodontą Przeczytalam z dużą ciekawością o Waszych wrażeniac i opiniach. Warto zobaczyć jak to widać z drugiej strony .Pozwolę sbie przekazać Wam,abardziej nawet tym które dopiero nieśmialo się nad tematem zastanawiają,kilka faktów. Po pierwsze: nie ma żadnej granicy wieku,ograniczającej możliwość leczenia ortodontycznego.U 50-latków też udaje sie ono znakomicie.Czasem jest nawet wskazane czy niezbędne,np jako przygotowani pod porządne uzupelnienia protetyczne. Nie macie pojecia jak szczęśliwe są osoby w tym wieku uzyskujące nową twarz, bez operacji plastycznej. Po drugie:czs ppotrzebny na wyleczenie w pewnym sensie zależy od wady ,ale zasadniczo powinien się zawierać w przedziale od 1,5 do 2,5 lat. Ponadto :tak przykre i mocno nasilone objawy bólowe jak jedna z Was opisuje to sytuacja wyjątkowa. Jak wiadomo odczuwanie bólu to sprawa idywidualna i subiektywna. Najczęściej to co czuje pacjet po zalożeniu stalego aparatu określamy mianem "dyskomfort".Faktycznie najlepiej ograniczć się wtedy do jedzenia potraw moękkich i papkowatych. Dotyczy to tylko okresu kilku dni. Jak chodzi o ceny są bardzo zróżnicowane. Z tego co mi wiadomo najwyżze w Warszawie-2 razy tyle co w moim gabinecie. Pozdrawiam Was serdeczne.Zyczę przepięknych uśmiechów oraz wielu do nich powodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuuuu to trauma, faktycznie z tymi upierdliwcami. Ja nie nosze spodniczek, bo mam kompleksy... Na studiach bylam sztunia, teraz za duzo sadelka mam. Moze mi sie uda te magiczne 5, czy 7kg schusc, ale nie wiem jak - ostatnio gotuje, wlasciwie wielu rzeczy sie ucze i , niestety, wychodzi mi to... dzis na sniadanie zezarlam reszte ciasta ktore upieklam wczoraj... Ale chodze na fikness, to juz cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa pod tym wzgledem to sie najlepiej w grecji i egipcie bawilam... wlosi tez byli uprzejmi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ortodonta - dziekujemy za uwage. Bywal tu u nas na forum Romek, ktory, rowniez jako ortodonta , pieknie nas wspieral dajac porady, objasniajac nam rozne fachowe terminy... Fachowcy mile widziani i , faktycznie, mozemy dla Was stanowic skarbnice wiedzy dla ortodontow :) Zapraszamy do sledzenia topiku, przypuszczam,ze wiele naszych uwag moze dac do myslenia lekarzom - np. jak rutynowe dla nich czynnosci moga byc dla nas wazne i stresujace. Prostym przykladem jestpobieranie wyciskow, czego wiele z nas sie boi i nie wie jak sie zachowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ja to jestem gwiazda na Wyspach Brytyjskich - bo nie jestem paskuda i mam BMI w normie ;) Dla nich to wlasciwie chuda jestem... Dziwia sie,ze mam kompleksy,ze chce troszke schudnac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine - zeby sie chwieja, to norma. Ale ten Twoj , to jakis ekstremalny przypadek, wiec koniecznie idz z tym do dentysty/ortodonty i opisz jak sie tylko da nadokladniej co czujesz i co sie z tym dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana17 1)Za gumki raczej sie nie płaci :-) 2)U mnie podobno orto wymienia łuk co miesiąc, potem rzadziej. Ta wizyta kosztuje od 100 do 150 zł, zależy co zrobi :-( 3)Nie mój rejon :) 4)Można tak zrobić, tylko zalezy u jakiego orto, bo niektórzy chyba nie preferuje tego. ja sama się zastanawiałam, ale chyba zdecyduje się na metal, bo u mnie kosmetyk jest strasznie drogi :O Jedna aparatka u nas taki aparacik mieszany ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie jakby co jakiś czas ortodonta do nas zagladał:-)miłoby było;-) Raczej na długo nie starczy mi tego wosku, juz musze nowy przyczepić;-), Tylko zebym sie nie przyzwyczaiła do niego bo później bez bedzie drapalo:-), a myślałam ze juz nigdy nie przyda sie wosk;-), aż na zewnątrz mam usta poranione:-), ah te problemy z aparatami;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za gumki czasem trzeba się ładnie uśmiechnąć, bo moja orto nie chce mi dawać;/ a już za tydzień wizyta i chce mi wcisnąć druciki? czy ktoś może mi powiwedzieć jak one wyglądają? a może wcisnę jej kit że... no hmm mam urodziny czy coś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparacik
powieccie mi czy podczas noszenia takiego aparatu mozna zuc gume czy wy zujecie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatkaaaa Szczurze Lądowy co robisz???? znalazlabys jakis dobry fylm na dzis:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ja robie przezywam załamanie nerwowe, mam okres i wszystko mnie denerwuje;-), tak to jest byc babą;-), zostałam mianowana szczurem ladowym, Sunshine czy to jakis zaszczyt;-)?? NIe ma dzis filmów dzis bedzie szampan na stronie 200:-) Aparacik mozna żuc gumy , ale raczej nie odrazu po wizycie, ja właśnie zuje i nie sprawia mi to większego problemu, uważam tylko na pierścien bo tam sie czasem ta niesforna guma zaczepia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka.. chyba tak.. na razie tylko moja Cala ulubiona dostawala nowe imionka;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala cos dłuuugo świetuje te urodzinki;-),ciekawe jak chorowita Dora się ma:-),co dac dla chłopaka na walentynki, to juz nasze 7 walentynki sie troche pomysły wyczerpały:-) Sunshine no to zaszczyt;-), ja was tu wszystkie uwielbiam, mozna gadac o zębach ile sie chce;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieee wieeem:) ja walentynki obchodze bez prezentow. raczej idziemy na kolacje albo do kina albo gdziekolwiek:D 7??? o kurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrczaaak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×