Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

a mocno sie bujal?:) bo ja troche nie w temacie po feriach jestem!mi sie tez czasem zabki ruszaja...czytalam gdzies ze to podobno normalne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam od fryzka! \"grzywka na skos dosć krótka asymetryczne boczki czyli jeden to taki dwa długie baczki a drugi to dwuwarstwowe coś pierwsza warstwa jest krótka taka okalająca a druga wyciieniowana na środku głowy mam krótkie z tyłu do postawienia\" coś w tym stylu;-) dziś wizyta o 19 i jak przekonam p. orto żeby nie dawała mi głupich (jak da mnie ) drucików to też nie wiem jaki wziąść... pomarańcz? serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SKI wyprobuj gumki pomarancz i powiesz nam jakie sa:) heheh:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam być królikiem doświadczalnym? nie dziękuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ski....zrob to dal nas...:):):):P:):P:):):P:):P):):):P:):P:):P:):):P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pochwalę się :) Coś zauważyłam, jeden z drucików jest luźny, to znaczy, że to nie tylko moje urojenie. Jednak 5 jest minimalnie przesunięta, wyczuwam to tylko wkładając nić :D . Dziwne, bo w ogóle mnie nie bolały zęby z tej strony. Nieważne, coś się dzieje, a to dobrze. U mnie zimno i pada, w mieszkaniu cieplo, ale i tak lubię siedzieć w towarzystwie mojego kocyka (nie ma mnie kto grzać). Kupiłam dziś sobie takie włochate skarpetki (dostałam kiedyś takie od siostry, fajne są), takie do chodzenia w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Wróciłam przed chwilą z Lublina. A więc tak: znieczulenie nie bolało, ale jak podważał korzeń to zabolało. Dał jeszcze drugie znieczulenie. Niestety bolało jak makabra :O Ale na szczęście trwało to krótko. Jak wyrywałam na górze to nic nie bolało, natomiast na dole.... jęczałam z bólu. Gościo powiedział, że mam chyba stan zapalny... :O Na szczęście już po wszystkim :) Ósemkę wytnę może na wakacjach. Mam nadzieję, że orto nie będzie sie burzyć. Wiecie co? Mimo brania tabletek bardzo krwawię :O Jak nie mam gazika to całą buzię mam we krwi, a już ponad 3 godz. od wyrwania :-( Zapłaciłam 80 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziex SUNSHINE za foto, a ten facio to ten \"głupek\" ? gdzie to robiłaś? Bo widze że w górach czyli u mnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki ski:) mi sie fiolet spodobał:) co o nim myslisz??aty masz teraz roz i blekit o ile dobrze pamietam tak??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora 3maj się kobitko! Gaziki, lekarstwa i te sprawy! a zapłaciłaś chyba nie dużo no nie? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiaaa kewcia nie wysyłałam ci foto?:D fiolet.. no hmm nawet ale bardzo odważny;-) kurde teraz to ja już nie wiem, a została godzinka mam wziąsć szczoteczkę do orto? ODP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wez szczoteczke! nie wiem bo nie mpge an poczte wejsc wiec nie wiem czy doszlo:)) ale chodzi mi o taki lekki fiolet, delkatny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja orto nie ma wieeelkiego wybory. TZN jest wybór ale nie żeby 5 odcieni z każdego kolorku... Czasem jest jeden, ostatnio chyba pomarańczu nie było :/ to wziaś albo: błękit róż pomarańcz albo natchnie mnie jak zobaczę dany kolor, też możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo tak jak teraz róż przechodzący w fiolet, bardzo ładny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam teraz delikatny roz i jestem bardzo zadowolona!wszstkim sie podoba bardziej niz blekit! ja wezme albo morski albo taki lekki fiolet lila! ski powodzenia w wyborze i czekam na fotke bo nie dostalan!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, ja tez bym chciała już wybierać i zmieniać gumeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pełno głosów znalażłam że zioelone są super.Mama mi odradza, ale czy ja wiem? co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz ide dzieewczyny pooomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ski juz pewno na wizycie! robimy znow zaklady jakie gumki wezmie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora ta krew to chyba normalne:-), ja po usunieciu 4 na dole miałam rano na poduszcze krew;-), spokojnie najwazniejsze to nie panikować;-), ale wiem ze w moim i twoim przypadku to dość skomplikowane, a co chirurg powiedział na ta 8?? Kewcia wróciła:-D, huuuurrraaaaa!!! Juz teraz badz z nami na bierzaco:-) MMj, ja tez nosze w domku włochate skarpetki;-), uwielbiam jak cieplutko w syrki jest:-) Sunshine a widzisz obiecałam ze nie wypadnie:-):-) Ski trzymam kciuki zeby były gumeczki a nie druciki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz kewci duzo sie działo, sunshine ma romansik z calą;-), ja wyrwałam 8:-), poczytaj co sie działo warto;-) A gdzie jest ta Cala, Sunshine ty powinnas wiedziec;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×