Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

takie cos co wyglada jak rozciagnieta duuża gumeczka ty tez masz założone to na wierzchu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki chyba pojde juz spac ledwo zyje ski maluchu nie przejmuj sie jeszcze dostaniesz swoje gumeczki:) chociazby do aparatu na dole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam poporstu drud gruby drut głupi dtut, przyciągam magnesy mam tyle żelastwa. Nawet się orto nie spytała co chce ....... dobranoc ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ski glowka do gory!jakos to przeyc trzeba:):):) pomysl ze to tylko na jkis czas! kiedy masz nastepna wizyte??? dziekuje wszystkim za powitanie!:) bardzo mi milo ze o mnie nie zapomnialyscie!:):):) a co sie dzieje z cala?? usmiechnij sie!!!!!:):):):) ja juz smigam do lozeczka! buzka! :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh, ja też jakoś nie w nastroju jestem. Czuję się przytłoczona i niespełniona (hmm, dziwnie to brzmi, ale tak się czuję). Jeszcze chwilę popracuję i kładę się, rano do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga.d1
DORA!!!!!jesli mialabym wybrac ta ta pierwsza sukienke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga.d1
moj ortodonta nicmi nie mowil o tym ze musze jakies cos zalozyc zeby bylo miejsce na pierscienie!!!to konieczne???a poza tym to mi powiedzial ze wyrwiemy zeby juz po zalozeniu aparatu bo tak niby lepeij....to normalne???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga.d1
czekam na odpowiedz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala🌼, nie martw sie za mocno, jak jest bardzo źle to później moze byc tylko lepiej, trzymaj sie zobaczysz obojętnie co się dzieje, to będzie dobrze🌼 problemy sie kiedys kończą:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga.d1 - mi sie też podoba najbardziej pierwsza kiecka :) Niestety ceny wszystkich sięgają 3.000-4.000 zł :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga.d1 - Jak jest miejsce na pierścienie to nie zakłada sie gumek separacyjnych :) Ja w ogóle nie będę mieć tych gumek :D Bo nie mam szóstek i ósemek na górze, a pierścienie będe miec na siódemkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga.d1
DORA-no ja wlasnie mam miec usuniete cztery 6 bo nie mam miejsca..wiec nie wiem wlasnie...a co do sukienki to moze poszukac czegos tanszego albo wypozyczyc??chociaz ja bym chciala miec chyba swoja wlasna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga.d1
a co z tym usuwaniem zebow po zalozeniu aparatu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli masz aparat akurat na tym zębie co mas do wyrwania to nie wiem, ale jeśli to jest inny ząb do spoko. Jak chcesz naprawić zęba co amsz go w aparacie to też spoko, chyba ze bylby to strasznie skomplikowany zbaieg, to orto może ci na ten czas ściągnąć ów zamek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _miSka_
hej wszystkim mam pytanie: czy striping można wykonać zamiast wyrywania zębów? a dokładniej chodzi mi o to czy przy wszystkich przypadkach? bo chciałabym oszczędzić moje czwórki....:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mam zakwasy :) Nie mogę ruszcać żuchwą :) Juz nie krwawi, ale nie jem ta stroną. Widać jakis skrzep w dołku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_miSka_ nie we wszystkich, ale we wiekszosci przypadkow. zalezy do od tego ile miejsca mozna w ten sposob uzyskac i czy jest to wystarczajaco duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj bylem u orto. Zalozyl mi gumki do przesuniecia 3 (kła) w tyl, czy ktos wie jak dlugo takie gumki sie nosi tzn jak dlugo u was trwalo przesuwanie zebow za pomoca gumek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U MNIE TYDZIEŃ, JEŚLI HCODZI CI O SEPARATKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to nie sa separatki :) Nie mam pojęcia, a nic Ci nie mówił orto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X-MAN jesli to jest cos w stylu wyciagu gumowego ( mi to ciagnie czworki w dziure po piatkach) to ja to nosze juz 3 miesiac- pewnie bedziesz to nosil az sie przesunie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUNSHINE23 A jak czesto masz wizyty jesli chodzi o te gumki? Bo ja mialem usuwane 4-ki i teraz likwiduje szpare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi te gumki orto wymienia razem z cala reszta- pierwszy raz wymienila po miesiacu, teraz niedlugo mam wizyte (2 miesiace od poprzedniej) wiec pewnie znowu wymieni. to wyglada jak taki gumowy lancuszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się czy ja też będę miała coś takiego. Mam niby taki łańcuszek zrobiony z łuku, ale to chyba nie jest to. Drucik jest pookręcany o zamki i w sumie mam 3 druciki i ten jeden zrobił się dość luźny, pozostałe w miarę naprężone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MMJ a mialas wyrywane zabki? bo ten wyciag sie stosuje wlasnie do ciagniecia zabkow w szpary po innnych, wyrwanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymajcie kciuki:) mam o 17 albo 18 egzamin na ktory.. mam tylko sciagi:) do pozniej👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te wyciagi o ktorych tu rozmawialiscie stosuje sie nie tylko do likwidowania dziur po wyrwanych zebach ale rowniez po spionizowaniu ząbków powstaja przerwy pomiedzy nimi (ja tak mialalam i teraz nosze od miesiaca ten wyciąg) sądzę ze nosi sie go dlugo bo przeciez potem on trzyma zęby na swoim miejscu zeby sie nie przesuwały z powrotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×