Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Gość foisss
sorry Cala, rzeczywiście Rakowiecka jest z torunia, szybko pisałam i się pomyliłam.. chodziło mi o tą babke co przyjmuje na reja w tym budynku gdzie jest greenwich też jakoś na R ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foisss
Romek, Ty jesteś ortodontą?? :P ... czy to tylko moje przypuszczaenia ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka22
co to znaczy zwazywszy na moje otoczenie? czyli dorbze cie postrzegają czy nie....?????? bo mnie sie wydaje ze mnie dobrze ale jak np.patrze na swoje zdjecia to mi sie plakac chce, jak ktos moze mi dac buzi na powitanie? :(((((( nie wiem...gdybym siebie nie widziala na fotkach to bym sie tak nie zalamala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cala
ona81, dokładnie tak :) Z czystym sumieniem polecam doktor Rakowiecką. Ukończyła już 3 stopień kursu u jakiegoś Meksykańczyka, a nie wszyscy ortodonci w Toruniu mogą sie tym kursem pochwalić. O cenach Ci nie powiem bo aparaciku jeszcze nie mam założonego, niestety. Jak na razie jestem na etapie separacji. Następną wizytę mam 21. grudnia i będzie zakładała mi pierścienie i rotator. Ale podejrzewam, że ceny u ortodontów w Toruniu są porównywalne. P.S. Nie przejmuj się ona81. Od tyłozgryzów są o wiele gorsze wady. I nie wystawiaj pochopnie diagnozy ;p A nóż widelec nie masz tyłozgryzu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cala
malutka22, zakładaj aparacik! On nie tylko wyprostuje Ci ząbki, ale również poprawi samopoczucie i podniesie Twoją (niską) pewność siebie! Popatrz na wady przedstawione na podanej przez *DORĘ* stronie! Zobacz efekty aparaciku! Aparat (prawie) wszystko zrobi :) PRZYKŁADY WAD --> http://www.ortho.pl/leczenie.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka22 nie zastanawiaj sie tylko zbieraj pieniazki i marsz do ortodonty!bedzie lepiej napewno!:) a my bedziemy z toba:):) badz dzielna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
________________________________APARATKI__________________________________________ ******************************************************************************************************************* Lp._____Nick_______Wiek__Założenie__Góra__Założenie__Dół__Czas_noszenia_____rodzaj____ ******************************************************************************************************************* 1.__*Dora*__________27______________ X______________________3_lata__________________ 2.__brown_eyed_girl__16______________X_______________X______2_lata__________________ 3.__Krzywa_________27____07.11.06____X______________________2_lata_______kosmetyczny 4.__minka__________22______________________________________2_lata__________________ 5.__wiiolciaa________17____08.09.06___X_____07.11.06___X_____1,5_roku_________metalowy 6.__Agnieszka31_____31____03.10.06___X______________________________________________ 7.__Ileneczka_______16______________________________________________________________ 8.__agaga23________23____08.11.06___X______________________2,5_roku_________metalowy 9.__kamyk22________22_____________________________________________________________ 10._markotka_______21______________________________________________________________ 11._igna**aparatka___17____07.10.05___X____07.06.06____X______2_lata__________metalowy 12._Shiiine_________16________________________________X_____________________________ 13._kati24__________24____26.06.06___X____07.08.06____X____1,5_roku______porcel./metal 14._Aparacik________13_______________X_______________X______2_lata_________metalowy 15._sylvie__________32____04.11.06____X____04.11.06____X__________________kosmetyczny 16._netka91________15____06.11.06____X_____________________________________metalowy 17._linnnea_________18_______________X_______________X_____________________metalowy 18._wiola15________15____ 04.11.06____X_____________________________________metalowy 19._Monola_________36____10.08.06____X______________________2_lata________ceramiczny 20._Aagness______________31.08.06____X______________________2_lata__________metalowy 21._Onaa21_________21_____________________________________________________________ 22._edro___________38____16.12.06__________________________________________________ 23._hiruni___________________________X_____________________________________________ 24._Kiikunia________20_______11.03____X_______02.04____X_____3_lata__________metalowy 25._*Aparatka*_______________12.04____X_______06.05____X____________________metalowy 26._Kociulinda______29_______01.07____X_______02.07____X____________________________ 27._Hadasa_________27____15.11.06____X____15.11.06____X____________________________ 28._kabansa_______________________________________________________________________ 29._najeli_________________________________________________________________________ 30._Agaa24_______________17.11.06_____X____17.11.06____X_____2_lata______kosmetyczny 31._Kofanaaaaa______19___16.10.06_____X_____________________1,5_roku_______metalowy 32._Mała_Miiiii____________10.11.06_____X_______________X______2_lata______kosmetyczny 33._beata_81______________________________________________________________________ 34._ana73________________14.12.06_____X___________________________________________ 35._an_ette_______________________________________________________________________ 36._**KwIaTuSzEk**___17____________________________________________________________ 37._MalutkaMałaJa___27_______________X________________X_______________kryształ_górski 38._olaszu2________________________________________________________________________ 39._cranberry________24____________________________________________________________ 40._aneczka_20_____________________________________________________________________ 41._Kewcia__________22____28.11.06___X_______________________2_lata_________metalowy 42._ewelll___________22____________________________________________________________ 43._skaa____________22______03.06____X_______09.06____X____________________________ 44._amaalka_______________________________________________________________________ 45._Triss14__________19____21.09.06___X__________________________________kosmetyczny 46._gini*____________27____________________________________________________________ 47._EDYTA_NAVY_____________12.06____X____________________________________________ 48._diam____________________12.06____X____________________________________________ 49._Gosiaa24________24____13.12.06____X__________________________________kosmetyczny 50._Ewdzia________________________________________________________________________ 60._Cala____________20_______________X_________________X___________________metalowy 61._foisss___________16___15.09.06_____X_____22.08.06____X_____2_lata_________metalowy 62._Braces__________________08.06_____X________08.06____X________________kosmetyczny 63._Emma23________23____14.12.06____X_____________________________________metalowy 64._Tomi_83_______________________________________________________________________ 65._ona81_________________________________________________________________________ 66._malutka22_____________________________________________________________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
________________________________APARATKI__________________________________________ ******************************************************************************************************************* Lp._____Nick_______Wiek__Założenie__Góra__Założenie__Dół__Czas_noszenia_____rodzaj____ ******************************************************************************************************************* 65._ona81_________________________________________________________________________ 66._malutka22_____________________________________________________________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
________________________________APARATKI__________________________________________ ******************************************************************************************************************* Lp._____Nick_______Wiek__Założenie__Góra__Założenie__Dół__Czas_noszenia_____rodzaj____ ******************************************************************************************************************* 65._ona81_________________________________________________________________________ 66._malutka22_____________________________________________________________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
________________________________APARATKI__________________________________________ ******************************************************************************************************************* Lp._____Nick_______Wiek__Założenie__Góra__Założenie__Dół__Czas_noszenia_____rodzaj____ ******************************************************************************************************************* 65._ona81_________________________________________________________________________ 66._malutka22_____________________________________________________________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona81
ooo..zostałam dołączona do listy :lol: - no to teraz muszę sie postarać o jakieś żelastwo w buzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona81 dokładnie :-) nieważne kiedy to bedzie, ale ważne że zamierzasz..... Pozdrawiam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foisss
bo wiesz nie trzeba być ładnym, wystarczy być wesołym i mieć dobry wpływ na otoczenie, wtedy niekt nie będzie zwracał na to uwage jak kto wygląda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale prawda jest taka, że wygląd jest ważny. Gdyby taki nie był, nie zakladałybyśmy sobie aparatów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka22
no jestem wesola...i jak sie smieje to wlasnie widac moje ochydne zeby..tzn. są ladne ale kurna bardzo wysuniete do przodu fajnie ze mnie pocieszacie.... dziekuje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka22
no ja mam przyklad wady zgzyzu nr.9 ....:( jejeu najgorsze jest to ze odkad pamietam mam krzywe zeby a dzisiajj to soebie uswiadomilam :(((((((( ze az tak bardzo jest to brzydkie!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka22
dobra foiss poszlo...nie wiem co mi sie dzieije z tą pocztą....mam nadzieiej ze dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyk22
mi też mozesz przesłać moja wada wygląda tez podobnie jak w przypadku 9 ale niestety mam pecha do ortodontów ( pisałam o tym na poprzedniej stronie) pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyk22
mój mail : rafalst@autograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka22
to Ty mnie tez przeslij.....sie porównamy:) ja juz wysylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foisss
spoko ja tesh wyślę, chwileczkę jush wchodzę na pocztę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foisss
malutka : nie wiem czy moje doszły ( powinny ) bo też mi sięcoś chrzani co do Ciebie :) to szkoda, że nie całe zdjątko, ale nie jest tak źle, serio... widziałabyś moją facetke od niemca to buyś dziękowała Bogu :)... wiesz zawsze dla estetyki można założyć aparat iść na konsultacje.. ;) ja jestem idealistką i zapewne bym to zrobiła, ale ni każdy zwraca uwagę na szczegóły :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyk22
No to rzeczywiście mamy bardzo podobna wade - ja swoja odziedziczyłam po mamie Byłaś juz na konsultacjach u jakiegoś ortodonty ?? ps narazie nie mam zdjec swoich ale bede miec w tym tygodniu to Ci przesle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona81
szkoda że nie wystarczy pójść do ortodonty - powiedzieć "taki zgryz poproszę" i wyjść od razu z pięknymi zabkami :( no i to dziwne, ze nie ma jednego, pewnego, stosowanego przez wszystkich ortodontów sposobu na leczenie takiego tyłozgryzu - jedni piszą, że tylko operacja, inni że wyciągi, kolejni że usuwac zęby, inni żeby absolutnie nie usuwać :0 i kto ma rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile ortodontów tyle sposobów leczenia, ale który sposób najlepszy? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka22 na pocieszenie ci powiem ze ja tez sie wahalam ale w koncu sie zdecydowalam a powiem ci ze bardzo sie balam a juz 14 bede zakaladac aparat.:)mojej wady nie widac az tak bardzo niemniej psuje mi usmiech i twarz nie wyglada dobrze poza tym zeby sie scieraja i bola przez to ze sa krzywe:( ktos tu kiedys napisal ze lepiej wygladaja zabki krzywe juz w aparacie i nie ma sie czego wstydzic:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda ze kazdy ortodonta ma inny sposob leczenia .przekonalam sie o tym ostatnio szukajac ortodonty dla siebie, co gabinet to opinia wybralam ten gdzie diagnoza wydawala mi sie najlogiczniejsza i poza tym trzeba miec zaufanie do lekarza inaczej moze byc ciezko a leczenie bedzie stresem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka22
bylam juz u ortodonty ale dosc dawno chyba z5 lat temu, mialam juz takie zeby ale on pow.ze to jest w miare dobry zgryz ze z wiekszymi mają aparaty a ja to spoko...ale mnie ie ydaje ze to sie poglebia, pzoa tym szczela mi szczeka heheh bo mam ciasno strasznie. PRAGNE miec aparat. tą fotke co wam przeslalam dostalm od znajmoych wraz z innymi z imprezy....dlatego jesli ktos widzi costakiego to zalamka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka22
nie dostalam zadnych fotke na @....:/ moze potem dojdą????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×