Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Gość rudaD
Za dokladne 5 dni bede miala zalozony aparat tylko jescze nie wiem jaki bo mam do wyboru zwykly lub aparat damona :D mam nadzieje ze wszytko bedzie ok:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jeśli to podstawówka to daj im popalić, ale jeśli gim to nie :P a gdzie uczysz? miaastto..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sathis
haha Opole- a mi nikt nie zabroni robic kartkowek karnych bo ja korepetycji udzielam wiec rodzice sa zadowoleni jak daje dzieciaczkom popalic:D ucze od podstawowki do liceum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sathis, nie będziesz miała problemów z wymową. Może na początku język będzie Ci się plątał w buzi, ale to szybko minie :) . Nie miałam problemów z wymową. Też uczę, więc muszę mówić wyraźnie. A reakcja uczniów? Moi zareagowali normalnie. Mam aparat, ok, nic specjalnego :) . Zadają tylko czasem pytania na ten temat i ortodonta im się myli z ortopedą (swoją drogą jest chyba ortopedia kosmetyczna czy coś takiego, dotyczy to zębów). Krótko będziesz miała separatory, ja miałam tydzień, na dodatek jeden mi od razu wypadł (wyplułam przy myciu zębów i spłynął z wodą), potem miałam zakładany drugi raz, znowu wypadł i założyłam sobie sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sathis
nie no licze ze bedzie ok, ale mam 2 takich chlopaczkow co sobie lubia pozartowac:D kwestia wieku:D w sumie to jestem z jednej strony zadowolona z drugiej sie niepokoje bo do piatku coraz blizej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pożartują i szybko im się znudzi. Zobaczysz, znajdą sobie jakiś inny temat. Ze mnie czasem koledzy w pracy żartują i pytają czy mocno gryzę. Ale są to kompletnie niezłośliwe żarty. Nafajniej reagują takie małe dzieciaczki (kilkuletnie), zaglądają mi do ust bez skrępowania jak z kimś rozmawiam. Przerywam wtedy rozmowę i wyjaśniam co i dlaczego mam na zębach. Kiedyś uczennica w szkole zaczepiła mnie: \"O, ma pani aparat na zębach, ja też mam, tylko ruchomy. Bardzo mi się wyprostowały od kiedy go noszę.\" Tyle :) . Kiedy na początku myłam zęby w toalecie uczniowskiej (teraz chodzę do nauczycielskiej), patrzyli co robię i pytali. Mówiłam, że mam np. pięknie oklejone czekoladą zęby :) . Śmiali się razem ze mną i ze mnie :) , nie widzę problemu. Z kolei nauczyciele mnie czymś częstują i mówią: \"Aha, Ty nie możesz, bo zęby dopiero myłaś\" , od koleżanki dostałam małą próbkę pasty do torebki. Jak wodzisz, wszystko jest normalnie. A moi uczniowie nawet myją zęby dzięki mnie w czasie przerw (niektórzy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie ostatnio kolega zapytał co to jest to na zębach i czy rodzice mnie hodują w klatce i wypuszczają na walki w stylu walk psów:/ bardzo k*** dowcipny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sathis
hmm moze i w tym jest jakas metoda:) chlopaki sa w takim glupim wieku- 17/17 lat ze niby sa dorosli ale jednak nie do konca:D wiec dostaje smsy z buziaczkami i takie tam- a smiech najczesciej maja ze mnie bo ja mam 1.6m wzrostu i jak ich opierniczam to zabawnie to wyglada:] w sumie to sie tylko bolem przejmuje bo wiadomo ze to chyba najwieksza nieprzyjemnosc- no i jak sobie poradze. wiem ze mycie mycie ale troche mnie ta mysl zaczyna przerazac. do brudaskow bym sie nie zaliczyla ale zabkow po myciu nie myje za kazdym razem a tu nie bedzie wyboru. mysle ze tu najwiecej jest mojej obawy przed nieznanym- czyli czyms czego sama jeszcze nie doswiadczylam i im blizej godziny zero tym to uczucie niepokoju sie poteguje. od 2 tygodni buszuje po necie, ogladam foty, czytam forum, ale wciaz mam wrazenie ze sobie z tym moge nie dac rady. to chyba taki problem psychologiczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sathis
tfu nie myje za kazdym razem po jedzeniu- jakies tam mi sie maslo maslane zrobilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało sympatyczne, to było do kolegi, który niewybrednie żartuje. Co do mycia zębów, nie zawsze mam możliwość umycia zębów od razu, a głodować nie zamierzam. Dlatego przepłukuję usta i myję przy najbliższej okazji. Po każdym posiłku myję w domu. Co do gryzienia, lata mi jakaś zaraz po pokoju i cała jestem już pogryziona i drapię się. Jedyny powód, dla którego nie lubię wiosny i lata, to taki, że wszystko co lata mnie gryzie, wstrętne owady. To chyba przez balsamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sathis
hmm masz slodka krew:D marzenie kanibali- wiem bo mam to samo:) podobno dobrze dzialaja na to witaminy z grupy b bo maja niby odstraszajacy zapach ale jakos nie zauwazam zmiany:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paskudne te owady, mam z 5 bąbli na ramionach. Na dodatek mam jakieś uczulenie, bo puchną mi miesjca po ugryzieniu, a potem robią się siniaki. Muszę sobie kupić jeszcze takie coś w sprayu :) , wtedy ugryzienie nie swędzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sathis
mi bardziej doskwiera chwilowo durnota mojego kota:) wrocil do domu na spanie ale poluje narazie na mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sathis
i na swoja ukochana fioletowa myszke whiskas ktora juz chyba milion razy cerowalam zeby znow mogl ja wypatroszyc^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam swojego kota, nie ma swoich zabawek, za to łapie muchy, kiedyś wróble na balkonie (nie sposób było mu zabrać takiego delikweta w czasie zabawy). W ogóle mój kot jest dziwny, warczy i syczy na obych i rzuca sie na nich. A taki z niej słodki mruczek (kiedy chce).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sathis
nie no moj sie nie rzuca na ludzi (przewaznie:) ) natomiast przynoszenie "ofiar" moich kotow mam na porzadku dziennym bo mam 2:) nie dosc ze zjedza 2 obiady, i u sasiadow jeszcze 3 to jeszcze chce im sie polowac:D moj wlasnie sie rozpedzil i z calym impetem wjechal lebkiem w sciane bo sobie cos wymyslil ze mu cos ucieka:D psycholek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja pewnie teraz śpi u rodziców na kołdrze (nie wychodzi na dwór, to blokowy kot;) ). Straszny z niej niejadek i wybredna cholera, jeśli chodzi o jedzenie. Pisze o kocie, a mam jeszcze masę pracy, a potem narzekam, że późno chodzę spać. Ehhh, wracam do pracy żeby za godzinę pójść w końcu spać. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sathis
MMJ hmm moje koty zajely pozycje taktycznie- kotka spi z siostra, kocur ze mna, jamnik spi z rodzicami a duzy pies i fretka na dworze^^ mam 2 psy, 2 kiciki i fretke wiec zadymka na okraglo- dobrze ze w domku mieszkam bo bym z nimi w bloku nie wytrzymala;] ja tez juz skoncze prace i klade sie spac. milusich snow i dzieki za wsparcie duchowe:D za 4 dni gumki, za 8 aparat^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sathis o kurcze to niezle zoo masz w domu:) ja mam tylko kota brytyjskiego rasowego i papugę kiciuś jest słodki:) wszystkie koty są super a co do docinków 17 latków to nie musisz się przejmowac w końcu moi rówieśnicy:) też mam takich w klasie co lubią dowcipkować i wszystko co jest inne zaraz jest powodem żartów w moim wypadku żarty trwały 1 dzień i nie były obraźliwe ważne jest to żeby podejść na luzie do tego ,bo jeśli zobaczą że dla Ciebie to wstydliwy lub drażniący temat to nie dadzą spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ale jaja ocenzurowało mi słowo które nie jest przekleństwem hehehehe nie no ja nie moge... ale :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadę za niecałą godzinkę do ortho. Zakładajac że dobrze wysiąe (hahaha) to jaki kolor gumeczek? mam nadzieje, że się zgodzi na gumeczki :( PS wkurwia mnie ta reklama z heyah o_O PS2 podnieście mnie na duchu, jakoś zawsze się przez ortho denerwuje:P PS3 jak pozwoli to jaki kolor gumeczek? może takie jak Słoneczko miała? a może Cala? hmm xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym wzieła błękitne już w czwartek takie wezme:) też zawsze się stresuje przed wizytą hhmm myslałam że jestem sama z takim problemem:) a wiem że nic mi przecież nie grozi po prostu podświadomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, coś w środkq każe ci się bać ;] nietstey ona nie ma ładnych błękitnych, jak już mówiłam ma dość tandetne kolory, hmm boję się czy jak wezmę żółty + ... to nie będzie wyglądało jak bym miała dziury albo żółte zęby... Cala tak miała i Słoneczko, ale teraz ich nie ma :( ide się przygotować a wy doradzajcie mi =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Baaaaaaardzo dawno nic nie pisałam, ale jestem zasypana pracą. Ciągle składam dzieciakom komputery na komunię :) Ski ja mam teraz na górze gumeczki żółte a na dole niebieskie. Wg mnie bardzo fajnie to wygląda. Polecam. Sathis ja też mam fretkę :) Cudne zwierzątka. Fotka jest w stopce :) Pozdrawiam i wracam do pracy heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak bra na górę jeden a na dół drugi czy na przemian? duupa zaraz spadam szybko pisać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati amsz foto tych gumeczek? mycha.jm@wp.pl jeśli masz to byłabym wdzieczna ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati bije pokłony do ziemi! A w realu nie amsz no jakiejś zółtej poświaty czy cuś? ja już nie wiem tak jak ty czy na przemian ;]!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×