Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

aparatko z ... ostanio tez miałam tak gumke i nie spadła :) a jak spadnie to do niej pójdę najwyżej Anicca ja tez miałam wczoraj kontrole :) okreciła mi druta hehe, a nastepna wizyta juz za 7 tyg i jak ty zakładam duł. Super teraz wyglada ja Ci ten klej spiłowała :) bo wtedy było go dosyc widac. Ja tez mam miec w koncu spiłowany ale jesze nie wiem kiedy, zapomniałam sie zapytac. Tak to jest jak sie ma tysiac pytan, to sie zawsze o czyms zapomni :D malamia Moja orto tez nic mi nie mówi :) wiec musimy sie same o siebie zatroszczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatko z.. ja na poczatku niektóre miałam zahaczone tylko na 2 koncówki, ten tez był na 2 zahaczony. Ja jej powiedziałam czy moze mi załozyc normalnie. Odpowiedziała ze (wlasnie jak napisałas) był by za duzy nacisk, ale jak chce to moze mi tak zrobic, jednak przez ten klej sie nie dało do konca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi23
a ja przezylam pierwsze spotkaniep o zalozeniu apratu musiala mi doklejac jeden zamek bo odlecial w ten sam dzien zakladania apratu a ze zeby bolaly powiedziala przy nastepnej hyrax daje efekty na gornej szczece ale uprzedzila ze bol sie dopiero zacznie :( ale p owiedziala ze moze na drugi miesiac sie zatrzymamy z nim i zobaczymy co dalej...jakos dam rade :) i zmienila mi gumeczki na zielone ( takie chcialam) wiecej bylo smiechu niz strachu:) kolejna wizyta pod koniec wrzesnia ale juz sie nie bede tak bac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megi23 Czyli bedziesz miala hyrax, tAK?? Bo ja juz sama nie wiem co jabde miec.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi23
zuza_87... ja mam juz hyrax na gorze od 3 lipca ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to witam w gronie! nigdy nie myslałam ze zostane aparatko trochę wiosenek juz mi stukneło ale co tam będe piekna!!! suuuperasne to forum pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mishmashka
witam czy jest ktos kto zakladal/bedzie zakladal aparat we wroclawiu? chcialabym sie dowiedziec jakie sa ceny i ktorych ortodontow polecacie bylabym bardzo wdzieczna za rady bo niestety z kasa krucho a bede musiala zakladac aparat na obie szczeki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megi23 Aha:) nie wiedzialam :) Ja sie zastanawiam nad soba... bo ja juz mam zalozozny aparat i nie wiem w koncu czy faktycznie bede miec hyrax czy cos innego,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anicca ---> super Ci się ząbki prostują, no i o wiele lepiej wyglądają po usunięciu kleju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki dziekuje za podnoszenie na duchu no sama tez zauwazyłam róznice i przede wszystkim lepiej bez tego kleju :-) aparatko z większym stażem a co to jest ten skaling czy jak to się zwie??? Kurcze zaczełam patrzec na zegarek jak myje teraz zeby i od razu po zjedzeniu teraz szoruje bo wczesniej przyznam ze czasem nie miałam od razu czasu czy mozliwosci to tak za godz nawet sie zmogłam wiec moze to i dlatego ten osad sie okaze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) noszę aparat kosmetyczny od 4 miesięcy efekty są naprawdę rewelacyjne...mogę powiedzieć że już mam prawie idealne zęby..tylko martwi mnie jeden fakt .zauważyłam dzisiaj ze moje zęby sie ruszają autentycznie...jakby miały wypaść..czy to normalne????? być moze tylko niepotrzebnie panikuję ale wolałabym sie upewnić ze nie tylko mi sie to zdarzyło..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka z większym stażem to chyba własnie miałam robione to piaskowanie bo własnie pod cisnieniem woda i soda i mnie to cała spryskało, szok normalnie woda ciekłą mi po dekolcie a cała twarz zapaprana tym była....... Ale co do skalingu nie potrafie okreslic czy to miałam ..... a robi sie to zawsze przy piaskowaniu??? Ale tak sobie patrze teraz w zeby i nie mam dokładnie wyczyszczone bo oczywiscie szybko szybko i napewno za 6 tyg bedzie powtórka i bedzie robic to ponownie a dla niej to oczywiście dodatkowa kasa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzrojona po zeby
A mi się podniosło dziąsło nad 3ką i 4ką (po jednej stronie) :( Dziasła mi nie krwawią. Podejrzewam, że po postu za ostro szczotkuję zęby. Jakis tydzień temu zauważyłam, właśnie na tych zębach, taką żyłkę osadu i .....osadu już nie mam, ale za to dorobiłam się uniesionych dziąseł. shit. Co robić? Czy jak zmienie sposób szczotkowania, to dziąsło zejdzie na dól?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka z większym stażem dziekuje za rozjaśnienie sytuacji byc może miałam ten skaling sama nie wiem..... i oczywiście tez tak mam jak częśc osób tu piszących ze odnosnie wyciagniecia czegoś od orto to musze sama pytac bo ona sie nie domysli albo specjalnie milczy zeby nie straszyć ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzalka*
hej dziewczyny jeszcze mam pytanie ile trzeba czekać na aparat od pierwszej wizyty u ortodonty bo w przyszłym tygodniu odbieram moją malutką wypłatę i idę zapisać sie do ortodonty na wizytę jestem ciekawa jak ja będę wyglądać z aparatem hehe mam nadzieje ze nadal będę sie uśmiechać wciąz tylko nie wiem gdzie jest jakiś naprawdę dobry w poznaniu pytam sie ludzi ale nikt nie umie nic doradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzalka Ja Ci nie pomoge, bo choc mam napisane Poznań to do niego mi troche daleko :) jaska 87 czytałam ze to ruszanie ząbków to normalne, wiec nie powinnas sie martwic :) Teraz tak mowie ale jak mnie sie zaczna ruszac to pewnie tez bede panikowac hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymieniłam oba linki i sprawdzam tylko czy wszystko gra :) przepraaszam za usterki :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzalka mnie pare dni wczesniej pisalo pare osob gdzie chodza do orto, ceny i jak tam jest, ja zreszta sama tez napisalam gdzie chodze, ale czy jest dobry - tego jeszcze nie wiem a zakladanie aparatu bede miala 3 tygodnie po pierwszej wizycie, nawet sie nie zastanawiala czy to dlugo czy krotko? a ja tez mam jeszcze pytanko: czy jesli bym nie zdazyla wyleczyc zebow do zalozenia aparatu (zakladam tylko gore, wiec chodzi mi o gorna szczeke) to czy bedzie mozna jeszcze jakies wyleczyc jak juz bede miala aparat, czy bede musiala raczej czekac az mi go zdejma? bo zaczynam sie troche martwic, przedtem u dentysty bylam ladnych pare lat temu, wiec pewnie mam sporo ubytkow, a moja dentystka ma tak strasznie dlugie terminy..., druga wizyte u niej bede miala w dzien zakladania aparatu, wiec troche kiepsko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabi ja miałam wyleczone,a po miesiacu znowu musze sie wybrac do dentystki wiec prawie tak jak bym nie miała do konca wyleczonych. Orto powiedziała ze jak dentystka nie poradzi sobie z aparatem, to na tydzien-na czas leczenia, moze mi go zdjac. Ale to jak zwykle zalezy indywidualnie i od orto i od dentystek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już pewnie spicie no i dobrze ja po imprezce i kumpel mi powiedział ze niezłe mam te zasieki ale co tam mężulek daje radę :) moze juutro więcej Was będzie dobrej nocki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaP
Mieszkam w Bialej Podlaskiej, za aparat na 1 szczeke zapłaciłam 1200,-, wizyta kosztuje 60 zł, jednak przy dwoch aparacikach jest to 100zł za wizyte a nie 120 jak wynika z rachunku :-) To tak dla was dla porownania ;-) Aparacik nosze juz roczek, zobki prosciutkie, ogolnie bardzo jestem zadowolona :-P czekam juz tylko dnia kiedy w koncu zdejmą mi te druty!!!! Pozdrawiam !!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×