Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Gość demon - co to jest
?????? bo nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia OsOs ;) Moj aparacik faktycznie nie ma gumeczek :) nie wiem czy sie czyms rozni.. oprocz tego, ze spokojnie moge jesc buraczki itp. bez obaw, ze sie gumeczki przefarbuja :D:D Orto powiedziala ze czas leczenie wynisie okolo 1,5 roku . Choc tak samo powiedziala naszym znajomym - zakladali w pazdzierniku2006 i teraz maja juz sciagac:):) Wizyty- mam co 6-8 tyg :) Zastanawiam sie -czy ja bede miec hyrax czy cos innego...hmmm.. orto ne powiedziala mi dokladnie jak sie bedzie nazywac ten \"rozszerzacz\"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DEMON- tO taki aparacik bez gumeczek i podobno (choc ja tego nie widze) jest mniejszy od zwyklego :) Podobno rowniez przyspiesza czas leczenie i na wizyty ie musisz chodzic tak czesto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi_86
he, czy ktos moglby mi polecic jakiegos dobrego i w miare taniego ortodonte w Poznaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demon -co to jest
a czy ten demon jest duzo drozszy? aha, i ponawiam pytanie o jakiegos orto w krakowie, ale z tego co widze to wy raczej z poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabi_86 ...............ja chodzę do stom medu na ul. kosińskiego tel 0618334200 zadzwoń i oceńczy ceny ci odpowiadają ja jak narazie jestem zadowolony:) ps fajnie że jesteś z pn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc🖐️ Mam aparat od jakis trzech tygodni. Damon 3 MX. Ze wzgledu na to ze nie mieszkam w POlsce mialam zakladane dwa luki od razu, w jeden dzien. Pierwszy tydzien to byla masakra. Bolalo strasznie.Teraz nie jest juz tak zle, choc co dzien jakis tam zab mnie pobolewa. Ale tylko przy dotknieciu i podczas mycia. Ciesze sie ze sie zdecydowalam na Damona, bo okres leczenia trwa krocej. Mam 27 lat i przy zwyklym aparacie proces leczenia to jakies 3 lata.A damon skraca to do 1,5 roku.Poza tym wizyty kontrolen mam co dwa miesiace. Z ze wzgledu na to ze mam ortodonte jakies 3000 km od siebie to jest mi to baaaardzo na reke;-) CZY KTOS ROWNIEZ MA ZALOZONY APARAT DAMON?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakladalam aparat wlasnie w Poznaniu w NORDENCIE ul.Norwida 10. tel kontaktowy 061848 36 57 sa tam trzy ortodontki.Ja polecam Dr Łojewską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi23
dzieki wszysktim za odpowiedz napewno zrobie przerwe bo mam jeszcze 2 dni w pracy a musze miec umysl sprawny i orientacje tym bardziej jutro kontrol mam wiec musze pracowac 110 % :) do soboty nic sie nie stanie jak odpuszcze...... jest troszke lepiej ale bez lekow przeciwbolowych na noc sie nie obejdzie..:(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka_____
Witam cie Dora. Bardzo dobrze że zakładasz aparat stały. To rewelacyjny sposob na prostowanie zebow. Ja nosilam i teraz jestem bardzo zadowolona mam idealnie proste zeby. Nosilam ok. 3 lat i w kwietniu tego roku zdjełam . i jestem b.zadowolona bopamietam jak nie chcialam go zakladac . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabi_86 ja zakładałam aparat w poznaniu na os. jagiellońskim, Poradnia Polaczyk. ceny przystepne i miła atmosfera. jak chcesz więcej danych to daj znać :) don doggy - czyżby kiwi też barwiło ?? :O to ja Wam nie zazdroszczę :/ nie dość, że nie można całkiem normalnie z aparatem jeść, to Wy jeszcze musicie przebierać w potrawach :/ to już metal lepszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka_____ ---> obawiam się, że Dora już daaaaaaaaawno tu nie zagląda :D ale my jesteśmy i cieszymy się z Twojego szczęścia :) pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie w i e d z a c a
hej ludziska :D mam do Was pytanie, jestem po leczeniu zebow i po wyrywaniu jednej 8, bylo to robione ze wzgledow zdrowotnych i teraz mam sie zgloscic do orto, zeby chyba zrobic wycisk i nie bardzo wiem w jakim czasie po wyrywaniu moge juz isc. w sumie mam bardzo mala rane i wogle mnie to nie boloalo, tak samo nie bardzo wiem po jakim czasie moge juz isc na usuwanie kamienia. Moze ktos wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza_87 he he to fajny ten demon :) szkoda ze u Mnie była tylko mozliwosc normalnego :) ale nie przesadzajmy ze normalny trzeba nosic az 3 lata :| ja mam paskudna wade i moj czas leczenia ma nie przekroczyc 2 lat .. czytałam o demonach i one moga tylko o pare miesiecy skrocic czas leczenia :) nie ma cudów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam demonki ( podobno) :):) Po wyrwaniu zebow mozesz isc na odcisk po jakis 2-3 dniach:):) Kamien na zebach tez mozesz usunac dopiero po 2-3 dniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza_87 raczej to nie bedzie hyrax :D znajdz sobie w googlach ak wyglada hyrax ekspander :D są dwa rodzaje :) jeden akonczony dwiema metalowymi nozkami .. a drogi taki ja miałam z plastikową masa na 4 ząbki :Da TY masz juz aparat stały:) wiec to uniemozliwy zalozenie hyraxa bo twoje zeby maja juz druty :D i zmki ;] to bedzie raczej cos innego ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza_87 ---> coś jest nie tak z linkiem do Twojego zdjęcia, no chyba że tylko u mnie zdjęcie się nie pokazuje ??? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie w i e d z a c a
ahhh dzieki za odpowiedz :D boo wszystkowiedzaca pani w recepcji powiedziala ze mam odczekac 4-5 tygodni ;/ i sie troszke zdziwilam ooo jaka oszukac mnie chciala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karilcia OsOs :):) Ale mnie ucieszylas z tym hyraxem :) Chociaz jak przeczytalam ze ten hyrax ekspander wcale nie jest lepszy to tez mi sie juz odechciewa .. A na dodaTEK zakladaja mi go 24 wrzesnie a 1 paz powrot na studia... O kurczatko.. ale na razie sie nie przejmuje -jak juz bede miala to zobaczymy :):) Moje zdjecie u mnie norlanie sie otwiera ... Jesli jescze ktos nie moze otworzyc mojego zdjecia- piszcie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza u mnie się nie otwiera, nawet jak wkleję link ręcznie, to i tak przechodzi do startowej strony fotosika, no ale trudno, może to tylko u mnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=23692&w=42006960&v=2&s=0 polecam forum na temat demonów :) ale sie zaczytałam :) zuza u Mnie tez sie nie otwiera Twoje zdjecie :( no wiesz nie mam pojecia co to bedzie za aparat ... poczytaj sobie to forum tam jest facet który opisuje wiele rzeczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
absolutnie tak szybko jak kilka dni po usuwaniu 8 nie wolno wykonywać żadnych zabiegów naruszających strup. tyle ile powiedziała babka w recepcji to właściwy termin - mi tak samo chirurg dłutujący moje 8 powiedział - nawet usuwać musiałam z prawie miesięczną przerwą między jedną a drugą dziewczyny - to jest dAmon - piszcie poprawnie chociaż nazwy - bo jak widać wchodzą ludzie na topik i widzą coś czego nie znają - i jak mają znaleźć cokolwiek na ten temat skoro nawet nazwa jest źle napisana.. :) hej poznaniacy - jak spotkanie??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat mialam wyyrywanego zabka a po 3 dniach-normalnie mialam odciski robione:) Nie wiem - moze kazdy inaczej ma:) tak samo jak orto (ozn: ortodonta), tak samo demonek -oznacza damaon :):) O, juz cos robie z tym moim zdjeciem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, pomajstrowalam cos przy moim zdjeciu :) Mam nadzieje, ze teraz bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spotkanie na tyle udane, że planujemy światowe wydanie :D nie no żartuję, ale było sympatycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie w i e d z a c a
hmm w sumie ja nie mialam dlutowanego, rane mam bardzo mala, i nie bolalo mnie wcale, ale najlepiej udam sie do orto i zobacze co mi powie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aparatki z wiekszym stazem
jak dlugo nosilas ten lancuszek ktory zbliza zeby do siebie zeby nie bylo szczerb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dirie widzę po fotce, że mam podobny układ ząbków do Ciebie w gornej szczece. Nawet te jedynki mam bardziej jakby do srodka... Mam pytanie, czy przed zalozeniem aparatu musialas miec rozszerzana szczeke czymś? jak tak to czym? czy bylo to bardzo uciazliwe? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asienka_22
Hej ludziska, ja będę miała usuwaną jedynkę (dolną) i tak ząb jest martwy więc nie jest mi go szkoda, potem będę miała zakładane dwa łuki-dolny i górny. A więc witam w klubie:) Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×