Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Gość SUNSHINE24+1
aneczka, ja też nie wiem od czego zależy czy pierścienie czy nie, ale moja orto mówiła, że pierścieni nie stusuje w ogóle, od kiedy pojawiły się te rurki, życzę Ci żebyś miała równie "postępową" orto, bo nie da sie ukryć, że rurki są o niebo lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, nie było mnie tylko dobe a tu tyle stron do czytania:P teraz czasu nie mam tego wszytskiego czytać:) powiem tylko ze po mojej czwórce, usuniętej w poniedziałek śladu nie ma, i wszytsko się pięknie zagoiło:) już nie pamiętam, że ją miałem:P właśnie wyliczyłem sobie ze za równe dwa tygodnie czeka mnie wizyta u ortodonty, a zaraz po niej za 3 dni będę już mieć aparat:) może ktoś pragnie dołączyć do naszej listy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna aska - ok. 3 lat może nawet troszkę dłużej. :| No są, są krzywe... Cóż, ciesz się, że Ty tak nie miałaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiaa00
roxien;) ja rowniez dziekuje za pocieszenie, pozdrowienie i rowniez goraco pozdrawiam;) mam nadzieje ze z kazdym dniem bedzie coraz lepiej (jestem z tej 4 na forum hehe):P zadrutowana;) ja to mam ochote na taaaka pyszna pizze z kfc czy tam pizza hut bo są tam takie same;p peperoni na grubym ciescie mmm..:P ale no coz:D nie dla mnie:D chociaz dzisiaj zjadlam nalesnika:D:D co prawde bez zadnych nadzien tylko suche takie ciasto ale powiem ze bylo bardzo dobrze nic mne nie bolalo zeby niee tylko te poranione i spuchniete policzki wchodza mi miedzy zeby jak cos jem i dalej je kalecze ajjj:( a Ty jak tam? czarne oczka;) nie wiem dlaczego u Ciebie tak ciezko biedaku:( wcinaj jogurty?? czy tez boli ?:( a co do Twojej przykrej sytuacji to jestes pewna ze nie chcesz z nim byc?? nie wnikam ale moze sie ejszcze zastanow.. a jak jestes pewna to nie mysl o nim nie warto w takim razie!:* jestes mlodziutka i cale zycie przed Toba a co to za zycie my dopiero bedziemy mialy jak zdejma nam ten aparat:D:D pomysl o tym i sie nie zamartwiaj:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niusiaa00 -> jestem absolutnie pewna swojej decyzji!! Nie chce sobie marnować życia z kimś takim a życie właśnie ucieka szybko ... a co do drutów to po prostu nie chce mi się już jeść tych jogurtów bo mula tylko... Pomemlałam w końcu ziemniaka, mimo nadwagi to myslałam że się obale, ale tak ogólnie bez żarcia da sie życ :D Woda moim przyjacielem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusia wieśniaczko
w kfc nie ma pizzy tylko kurczaki, a w pizza hut pizza. jeden koncern to jest, wiec sobie nie robia konkurencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misha609--->Wiesz, ale mimo tego nie powinna tak mówić. Mi się tak zdaje przynajmniej. No cóż nic się na to nie poradzi. Najważniejsze, że teraz jest dobrze i nie musisz się o nic martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiaa00
wiesniaczko moze w twoim kfc nie ma bo u mnie jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiaa00
roxien popieram Cie! jak komus sie tu nie podoba i ma cos do naszych wad nie spada stad!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusia wieśniaczko
pracowalam w kfc. i w zadnym nie ma pizzy. wiec sie chociaz przyznaj do bledu bo pizgnelas gafe jak smok, cos jakbys pisala ze w mc doanalds sa kebaby;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna aska
misha, powodzenia w takim razie!!! i nie czuj sie urazona,po prostu jeszcze nigdy nie widzialam az takiej mocnej wady. tymbardziej Ci kibicuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna aska nie widziałaś bo życia chyba nie znasz, ludzie się rodzą z gorszymi wadami niż my a co najgorsze ich nie lecza ! A Ty wieśniaczko co masz coś do niusi to weź lepiej podwiń ogon i uciekaj stad poki możesz, to nie jest temat o kfc czy innym śmieciowym zarciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy z nas ma tu jakas wade i nikt nikogo nie krytykuje... tylko kazdy kazdego wspiera. Co misha moze za to ze ma taki zgryz? ja tez nie mam najlepszego wiec rozumeim kazdego z wadami zgryzowymi i z nikogo nie mam zamiaru sie wysmiewac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiaa00
moze ty nie w kfc pracowalas huehue a jak nie masz nic do powiedzenia na temat to idz lepiej stad ja mam polaczone kfc z pizza hut i na jedno wychodzi i skoncz temat;/:/ czarne oczka moja kochana dziekuje hehe:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna aska
a wy nie odrozniacie wysmiewania od dyskusji?? to jest forum o ortodoncji a nie kolko wzajemnej adoracji wiec skoro pokazujecie swoje zeby to sie liczcie z tym, ze ktos o nie moze zapytac!!!i czytajcie ze zrozumieniem a nie szukajcie wszedzie wrogów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusia wieśniaczko
w kfc. kentucky fried chicken , przetłumacz sobie jak nawet nie wiesz, co żresz see ya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu taka jedno, a może my sobie zrobilismy kółko wzajemnej adoracji ? Nie uważasz że nietaktownie jest komus wytykac coś, co jest niezalezne od niego samego ? Dla nas ważne jest to, że się leczymy. Peace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiaa00
a ty czytaj ze zrozumieniem chyba ze tylko frytki umiesz podawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiaa00
czarne oczka;) nie ma sensu z kims takim gadac:P dla mnie tacy ludzie nie istnieja wiec dajmy sobie z nimi spokoj szkoda cos wogole odpisywac:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co szkoda gadać na ten temat, wcześniej nic nie pisałam, ale teraz widzę gorąco się zrobiło!! Spokojnie.:). Tutaj każdy ma jakieś wady, to chyba zrozumiałe. Gdyby ktoś z nas miał proste, idealne ząbki i nie musiałby nosić aparatu- to z pewnością by tu nie napisał. Bo niby po co miałby szukać inf. na ten temat. Podejrzewam też, że nie znalazłby tego forum. A my tu jesteśmy jednością-bo wszystkich nas łączą aparaty. Ludzie tu nosili, noszą i dalej będą nosić aparaty. My tu nikogo nie krytykujemy za to, że mają krzywe zęby. Bo każdy z nas ma mniejszą bądź większą wadę. Przecież to nie nasza wina, że tacy się urodziliśmy. A zdjęcia naszych krzywusów są po to, aby inni mogli widzieć nasze postępy w leczeniu. Aby pokazać innym, że nie ma wad, których nie można byłoby wyleczyć. Być może po to, aby pomóc tym nieśmiałym osobom, które boją się o tym głośno mówić. Aby ich przekonać, że nie warto czekać i męczyć się. Przecież każdy z nas tak kiedyś miał, że być może się wstydził tego tematu, aparatu. Misha609-a ona jeszcze pokaże na co ją stać. Być może teraz nie ma pięknego uśmiechu, ale nadejdzie czas, że zadziwi wszystkich. I niby kto zrobi większe wrażenie na innych? Ten co miał zawsze piękny uśmiech? Czy ten kto musiał o niego walczyć? Chyba jasne;) I jeszcze jedno. Nie rozumiem takich trzecich osób, które co? Czytają posty, aby komuś dosrać? Jak im coś nie odpowiada niech sobie znajdą forum, w którym można się wzajemnie obrażać i krytykować. Nam tutaj jest to niepotrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeee nie:D Ja się nawet nie czuję \"urażona\". Nic naprawdę nic się nie stało. Dziewczyna stwierdziła fakty, a ja na żywca w oczy dostawałam kąsliwe uwagi... :/ Seeio :D I dzięki za wsparcie :D roxien - no wiem, że nie powinna tak mówić, ale wiesz myślała, że jej się trafi łatwy przypadek, że sobie zarobi, a tak to by musiała siedzieć po nocach i myśleć jak mnie tu leczyć:P No... o nic się nie muszę martwić... Ale: ZDEJMOWANIE HYRAXU!!! AAaaa!! Mnie czeka... I o to się martwię jak cholera! (podobno strasznie, ale to strasznie boli). No a co do mojego przyszłego pięknego uśmiechu (hehehe nie wyobrażam sobie tego:P:P) to będzie za kilka lat... Więc nie ma co wybiegać w przyszłość, mogę jeszcze stracić wszystkie zęby podczas gry w piłę:P To dopiero by było. Pozdrawiam wszystkich, bo ja mam w nosie to co ktoś powiedział/nie powiedział (a nawet pomyślał) o moich zębach. Przeeeeeeeeeeeecież to przeszłość już prawie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zymby, jak zymby :D Jedne pięęęękne, proste, białe a drugie brzydkie, krzywe, żółte. A ktoś tam pisał o zdjęciach. Ja je pokazałam i pokazuję, bo dla mnie to nie jest takie coś. O! Dla mnie to codzienność, codziennie patrzę w lustro NA NIE, i rozumiem ludzi, którzy pierwszy raz widzą wady zębów. To normalne, bo nie znajdziecie dwóch osób, mających identycznie skrzywione zymby, czy coś w tym stylu:P Są małe wady i ogromniaste. Ja mam po prostu dużą, albo jak to wyraziła moja orto ciężki i skomplikowany przypadek. Czasem nie pomyślcie sobie czasem, że robię ze siebie kalekę, wcale tak nie jest :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie!! Renta inwalidzka :P:D Parking... Itd. :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misha609----> oj dobrze by bylo. W końcu przywileje nam się należą:) Przecież jesteśmy inni;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×