Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

justa21, zmien ortodontke!!! Rany, a ja chce w najblizszym czasie usunac sobie kamien, ktorego nie mam. Tak profilaktycznie przed zalozeniem aparatu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa - tez tak mysle, zmien ortodontke. Moze da sie uratowac tego zeba, sprawdz to, a wtedy sprobuj sie dogadac z ta Twoja, moze ma jakis honor i Ci da na leczenie. Chociaz - to brzmi jak herezja... W USA bys dostala niezle odszkodowanie za taki numer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meegi_
Romek w moim przypadku watpie zeby byl taki efekt bo mam strasznie stloczone zeby jedna dwojka az cala skrzywiona o 90 stopni wiec nie wiem ile by tu pomoglo jakies rozszerzanie szczeki. Natomiast na dole ortodontka powiedziala ze jak wyrwe to bede miec tak jak pisales wiec nie musialam zadnego wyrwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meegi_
Justa przeciez zaden zab Ci jedynki nie zastapi, chyba bys musiala zrobic sztucznego nie no tego jeszcze nie slyszalam zeby jedynke wyrywac do aparatu jak to bedzie wygladac, co to za orto??? Skad jestes wogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka z większym stażem
hello w ostatnim dniu starego roku ;) chyba jak ma taką paradontozę, to nie da sie uratować - jak już ją odsłoniła, to i tak wypadnie sama...moja mama miała coś w tym stylu z 4 albo 5... rozchwieje się... plomby można wymieniać częściej niż raz w miesiącu ja miałam co tydzień robione ale lekarz raczej za leczenie nie zwróci (czy zapłaci) - pewnie liczy, ze zainwestujesz w implant - są i tacy.. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) zwracam się teraz do aparatek z Krakowa ;) otóż moja ortodonta kazała mi zrobić zdjęcie cefalometryczne na ul. Batorego 3. Napisała mi to na karteczce,na której z tyłu była mapka..innego zakładu, na Kieleckiej 17. No i ja poszłam na tę Kielecką..zdjęcie mam,ale martwię się, że każe mi iść robić jeszcze raz, na Batorego...chociaż z drugiej srtony miałam mieć zdjęcie cefalometryczne, i mam! Trochę mi się nie podoba,że wskazuje mi konkretny gabinet..pachnie czymś takim...\"współpracą\" ;) jak myslicie, uzna mi to zdjęcie z Kieleckiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meegi_
linnea musi uznac chyba ze wskazala Ci tamto miejsce bo tam lepiej robia nie wiem, a ile za nie placilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka z większym stażem
większość prywatnych lekarzy odsyła do swoich kolegów - z wiadomych względów a masz na tym zdjęciu napisane gdzie było robione? jak nie to chyba nie musisz się przyznawać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosztowało 50 zł, i trochę bolu- pani była zdecydowanie niemiła ;/ \"siąść\", \"założyć fartuch\", a potem praktycznie wbiła mi w uszy takie dwie metalowe pałeczki,żeby mi głowę unieruchomić..ała. hm,musze go poszukac,sprawdze,czy jest podpisane ;) ale nawet jeśli nie,myślicie,żę się nie zorientuje? wspominała,żeby lepiej zrobić na batorego, że dokładniejsze, fakt.ale że lepiej zrobić,a nie koniecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka-
Pewnie, ze uzna to zdjęcie:-), ja dostałam skierowanie do chirurga, a i tak poszłam do innego:-), nie przejmuj sie bo nie ma czym:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm, no niestety, koperta jest opatrzona wielkim napisem \" Oral Dent, Prywatny Rentgen Stomatologiczny\"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka - dzięki ;) 4 stycznia mam wizytę, to zeznam Wam, co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka-
Powiesz , ze tam było tobie wygodniej i tyle nie musisz sie tłumaczyć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa21
Macie racje nie dam sie jak ja bym wygladala bezz jedynki musialabym zmienic chyba pseudo na " dziewczyna bez zeba na przedzie" hihi a zalatwila mnie tak pani x(nie bede wredna i nie bede wymieniac nazwiska) z kowar pozyjemy zobaczymy na dniach wszystko sie wyjasni SZCZĘSLIWEGO NOWEGO ROKU!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam aparatki iaparatow kolejnego ostatniego dnia tego roku:) justa21 może warto skonsultować się i z innym orto i z innym stomatologiem a z pieniążkow które uzbieralaś na aparat jeszcze wyleczyć dokładnie ząbki bo co ci z nich zostanie jak beda popsute a co do wyrwania tej jedynki to poważnie sie zastanów wstawienie zęba to duże koszty a z tego co wiem takie rzeczy już się leczy w XXI wieku poważnie!!no nic pozdrawiam nie zaniedbaj zabkow bo proste czy krzywe najlepiej żeby były zdrowe:):):):):)::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę kochani złożyć Wam życzenia bo nie wiem czy w gonitwie dzisiejszego dnia bedzie na to jeszcze okazja:) Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku 2007 spełnienia marzeń i ślicznych prościutkich uśmiechów:) a tym wszystkim którzy jeszcze czekaja na aparat szybkiego zadrutowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
________________________________APARATKI__________________________________ ********************************************************************************************************** Lp._____Nick_______Wiek__Założenie__Góra__Założenie__Dół__Czas_____rodzaj_____ ********************************************************************************************************** 1.__*Dora*__________27_______________X____________________3_l.______metalowy 2.__brown_eyed_girl_16_______________X_______________X____2_l._______________ 3.__Krzywa_________27____07.11.06____X____________________2_l.____kosmetyczny 4.__minka__________22____________________________________2_l._______________ 5.__wiiolciaa________17____08.09.06___X_____07.11.06___X___1,5_r.______metalowy 6.__Agnieszka31_____31____03.10.06___X_______________________________________ 7.__Ileneczka_______16_______________________________________________________ 8.__agaga23________23____08.11.06___X____________________2,5_r.______metalowy 9.__kamyk22________22______________________________________________________ 10._markotka_______21_______________________________________________________ 11._igna**aparatka___17____07.10.05___X____07.06.06____X ____2_l._______metalowy 12._Shiiine_________16________________________________X______________________ 13._kati24__________24____26.06.06___X____07.08.06____X____1,5_r.__porcel./metal 14._Aparacik________13_______________X_______________X____2_l._______metalowy 15._sylvie__________32____04.11.06____X____04.11.06____X___________kosmetyczny 16._netka91________15____06.11.06____X______________________________metalowy 17._linnnea_________18_______________X_______________X______________metalowy 18._wiola15________15____ 04.11.06____X______________________________metalowy 19._Monola_________36____10.08.06____X____________________2_l.______ceramiczny 20._Aagness______________31.08.06____X____________________2_l._______metalowy 21._Onaa21_________21______________________________________________________ 22._edro___________38____16.12.06___________________________________________ 23._hiruni___________________________X_______________________________________ 24._Kiikunia________20_______11.03____X_______02.04____X___3_l._______metalowy 25._*Aparatka*_______________12.04____X_______06.05____X_____________metalowy 26._Kociulinda______29_______01.07____X_______02.07____X_____________________ 27._Hadasa_________27____15.11.06____X____15.11.06____X_____________________ 28._kabansa_________________________________________________________________ 29._najeli___________________________________________________________________ 30._Agaa24_______________17.11.06____X____17.11.06____X___2_l.____kosmetyczny 31._Kofanaaaaa______19___16.10.06____X____________________1,5_r._____metalowy 32._Mała_Miiiii____________10.11.06____X________________X___2_l.____kosmetyczny 33._beata_81________________________________________________________________ 34._ana73________________14.12.06____X____14.12.06____X______________metalowy 35._an_ette_________________________________________________________________ 36._**KwIaTuSzEk**___17______________________________________________________ 37._MalutkaMałaJa___27_______________X________________X_________kryształ_górski 38._olaszu2__________________________________________________________________ 39._cranberry________24______________________________________________________ 40._aneczka_20______________________________________________________________ 41._Kewcia__________22____28.11.06___X____________________2_l._______metalowy 42._ewelll___________22______________________________________________________ 43._skaa____________22______03.06____X_______09.06____X______________________ 44._amaalka_________________________________________________________________ 45._Triss14__________19____21.09.06___X____________________________kosmetyczny 46._gini*____________27______________________________________________________ 47._EDYTA_NAVY_____________12.06____X______________________________________ 48._diam____________________12.06____X______________________________________ 49._Gosiaa24________24____13.12.06____X___________________________kosmetyczny 50._Ewdzia__________________________________________________________________ 60._Cala____________20____06.02.07____X____06.02.07____X_____________metalowy 61._foisss___________16___15.09.06_____X____22.08.06____X___2_l._______metalowy 62._Braces__________________08.06_____X______08.06____X__¬_2_l._____kosmetyczny 63._Emma23________23____14.12.06____X________________X_____________metalowy 64._Chester_________________________________________________________________ 65._ona81___________________________________________________________________ 66._malutka22_______________________________________________________________ 67._ina24___________24______________________________________________________ 68._magdalena_______________________________________________________________ 69._rogasiowa_______________________________________________________________ c.d.n.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c.d. 70._SUNSHINE23_____23____14.12.06___X_______________________________metalowy 71._Becia280________13______________________________________________________ 72._di5_____________________________________________________________________ 73._Vira_____________________________________________________________________ 74._madziasbb______23_____09.09.05___X____09.09.05____X______________metalowy 75._ANKA_666_____________16.12.06___X_______________________________metalowy 76._io_io___________57____19.07.06___X_______08.06____X___2_l.______kosmetyczny 77._aparatka_z...____20____16.06.06___X___________________1,5_r.____kosmetyczny 78._absinthe__________A_P_A_R_A_T___Z_D_J_Ę_T_Y_________3_l._________________ 79._venlaa__________23_______01.07___X_______01.07___X___2_l.____kosmet./metal. 80._spinaczowa______22____22.12.06___X___________________3_l.________metalowy 81._gryglus__________22______05.06____X_______05.06___X___1_r.________________ 82._meegi__________17____21.12.06____X______________________________metalowy 83._andżolnka_______18______________________________________________________ 84._mayica__________23______________________________________________________ 85._X_MAN__________26____29.09.06___X__________________1,5_r.______ceramiczny 86._aparatka________23_______________________________X______________________ 87._Kociulinda_______29_______________X_______________X______________________ 88._czarna_inez21____________________________________________________________ 89._Karola___________________09.06___X_______01.07____X______________________ 90._justa21__________________________________________________________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka z większym stażem
eeeee.... niebieskie forum było fajniejsze... to jest takie mroczne, że aż straszne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko ... aparat
cześć Chciałabym sobie założyć aparat i mam jedno pytanie, czy do aparatu muszę mieć pląby białe? bo mam w większości srebne (leczyłam się kiedys na kase i z tyłu w większosci są srebne) bardzo proszę o odpowiedź :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka z większym stażem
niebieski znacznie lepszy ;) nie jest tak groźnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stwierdzam, ze nasze forum jest coraz czesciej zasmiecane reklamowymi linkami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×