Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Gość Ali Chamenei
Witam Mam takie małe pytanko;) Ile kosztuje aparat ortodontyczny szafirowy(2 łuki)? Będę bardzo wdzięczny za odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość al_pacino
Witam, mam pytanie -czy ktos z was zakładał aparat w KATOWICACH? jeśli tak prosiłabym o namiary na dobrego orto ( albo opinie:) w necie jest sporo tych adresów ale jednak bardziej ufam opinii pacjenta niz ładnej strony internetowej. Zgóry dzieki:) Aparat ortodontyczny estetyczny polikryształowy (tzw. aparat szafirowy) (cena z 1 łuk) 2300 - 2700 zł (cena z gabinetu w Krakowie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juśka.
Witam. Mam 15 lat i chcę założyć aparat stały tylko górną część. Moja wada nie jest aż tak duża ale nie podoba mi się i wgl. :P Chodzi o to, że prawa jedynka jest lekko wysunięta do przodu. I właśnie nie wiem czy pomoże mi aparat stały czy ten "wyjmowany" da pożądane efekty. :/ Byłabym wdzięczna jeśli ktoś mógłby napisać o cenach :) Chodzi mi tylko o górną część. I wgl poradzicie mi jaki założyć :/ Proszę o pomoc i z góry dziękuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izucha275
Mam pewien problem bo wypadła mi gumka założona przed aparatem. I nie moge jej sama włożyć, a moja ortodontka jest tylko w moim mieście klika dni na miesiąc. Czy coś się stanie poważnego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judyśka
ja mam tą sama wadę co na tym zdjęciu i mam założonego haryxa i miałam 14 rozkręceń ale nie było aż tak zle muszę go nosić do 11 listopada od 19 czerwca a 6 października mam zakładany stały aparat na dół czy to boli ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzywy ząbek
Hej jestem z Bielska Białej, od roku próbuje znaleźć fajnego i TANIEGO ortodontę..wydałam już prawie 5tys zł i nadal nie nosze aparatu,gdyż wszyscy Ci stomatolodzy "pakują" mi nowe to metody...czy ma ktoś jakieś namiary w mojej okolicy na taniego ortodontę!i przede wszystkim nie był naciągaczem jak moi wcześniejsi stomatolodzy!!pomóżcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aparatka123
Ten temat zakończył swoją działalność ze względu na problemy z wyszukiwaniem informacji i dodawaniem postów, przenieśliśmy się na nowe forum: stalyparat.fora.pl Poruszane są między innymi tematy: - Higiena - problem czy błahostka? - Jaka jest reakcja ludzi na aparat ? - Dykcja - Ligatury, gumki - Koszt jednej wizyty - Dłuższy wyjazd a aparat - Implanty i mikroimplanty w leczeniu!!!??? - Metalowy a estetyczny - Zdjęcie aparatu na kilka dni (ślub) - Jak to jest z tym wyrywaniem przy Damonie ? - Aparat a ciąża - Aparat ortodontyczny a kolczyk w języku - Prawdy i mity o aparatach - Pierwsze wrażenia i pierwsze godziny z aparatem - Zabiegi stomatologiczne w trakcie leczenia ortodontycznego - Aparat mieszany / łączony / kosmetyczno-metalowy - Aparat stały a usta (wielkość, wysychanie, pękanie, zajady) - Antenki przy zamkach / Wyciągi zew. i wew. / Maska twarzowa Dodatkowo: - Przebieg leczenia ortodontycznego - Aktualności / Ciekawostki / Nowości w ortodoncji - Aparatkowa kuchnia - Symulator ligaturowy - Filmiki * Zakładanie aparatu stałego * Zdejmowanie aparatu stałego * Rozkręcania hyraxa * Wyciągi zewnętrzne * Łańcuszki elastyczne i metalowe * Postępy leczenia - filmowa galeria "nieznanych" Zapraszam do dyskusji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ali Chamenei - jeden łuk szafirowego tzn przezroczyste zamiki + drut powlekany kosztuje we Wrocławiu 2500 zł czyli dwa 5000zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aparatka123
Ten temat zakończył swoją działalność ze względu na problemy z wyszukiwaniem informacji i dodawaniem postów, przenieśliśmy się na nowe forum: stalyparat.fora.pl Poruszane są między innymi tematy: - Higiena - problem czy błahostka? - Jaka jest reakcja ludzi na aparat ? - Dykcja - Ligatury, gumki - Koszt jednej wizyty - Dłuższy wyjazd a aparat - Implanty i mikroimplanty w leczeniu!!!??? - Metalowy a estetyczny - Zdjęcie aparatu na kilka dni (ślub) - Jak to jest z tym wyrywaniem przy Damonie ? - Aparat a ciąża - Aparat ortodontyczny a kolczyk w języku - Prawdy i mity o aparatach - Pierwsze wrażenia i pierwsze godziny z aparatem - Zabiegi stomatologiczne w trakcie leczenia ortodontycznego - Aparat mieszany / łączony / kosmetyczno-metalowy - Aparat stały a usta (wielkość, wysychanie, pękanie, zajady) - Antenki przy zamkach / Wyciągi zew. i wew. / Maska twarzowa Dodatkowo: - Przebieg leczenia ortodontycznego - Aktualności / Ciekawostki / Nowości w ortodoncji - Aparatkowa kuchnia - Symulator ligaturowy - Filmiki * Zakładanie aparatu stałego * Zdejmowanie aparatu stałego * Rozkręcania hyraxa * Wyciągi zewnętrzne * Łańcuszki elastyczne i metalowe * Postępy leczenia - filmowa galeria "nieznanych" Zapraszam do dyskusji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marnus
Witam, mam aparat metalowy na górę i dół (dół od lutego 09. góra od maja 09.). Przy zakładaniu ortodonta spytał, czy palę papierosy, wtedy nie paliłem. Teraz tak. Czy palenie szkodzi w noszeniu aparatu? Są jakieś problemy z tego powodu? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaorta
a mnie te separatory wkurzają nieziemsko. Tortury!!!! ten kto jeszcze tego nie ma to niech sobie wyobrazi... pestkę, która utkwila między zębami.... x4!!!! :/ ja pier.. mam nadzieje, ze jutro bedzie lepiej (1szy dzień).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aparatka123
nowaorta Przenieśliśmy się na inne forum. stalyparat.fora.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaorta
ale ja sie nie przenioslam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aparatka123
nowaorta To była tylko informacja, że tu już nikt nie siedzi. Dużo osób miało problemy z dodawaniem postów i wyszukiwaniem informacji dlatego się przenieśliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelincia1212
Witam... JA aparat mam zakładany za 7 dni... troszkę sie boje... Najgorsze jest to że musiałam usunąć zdrowe 4 z góry.... :( Interesuje mnie aparat z gumkami..Jakie kolory proponujecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CameraAparat
Miał ktoś z was robiony w trakcie noszenia aparatu stałego ( nie ceramicznego) Rezonans Magnetyczny? Wiecie może z jakich matriałów sa wykonane nasze aparaty ( nie pytam o ceramiczne )? Potrzebne mi to , ponieważ mam miec badanie Rezonansem a nikt ( ani orto ani pani przy rezonansie nie sa w stanie mi powiedziec czy moge czy nie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CameraAparat
Miał ktoś z was robiony w trakcie noszenia aparatu stałego ( nie ceramicznego) Rezonans Magnetyczny? Wiecie może z jakich matriałów sa wykonane nasze aparaty ( nie pytam o ceramiczne )? Potrzebne mi to , ponieważ mam miec badanie Rezonansem a nikt ( ani orto ani pani przy rezonansie nie sa w stanie mi powiedziec czy moge czy nie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czy ktoś z Was zna może dobrego ortodonte w Warszawie któy zakłada aparaty systemem DAMONA??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AParatka123
Ten temat zakończył swoją działalność ze względu na problemy z wyszukiwaniem informacji i dodawaniem postów, przenieśliśmy się na nowe forum: stalyparat.fora.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrooollliinna
witam, chcialam sie zapytać ale mniej wiecej kosztowaloby mnie leczenie jesli u ortodontki do ktorej jestem zapisana jeden luk kosztuje 1500 a wizyta 70 zl, (zęby mam lekko do przodu wysuniete) Jaki bylby koszt mniej wiecej przy jednym luku i przy dwóch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aparatka123
Ten temat zakończył swoją działalność ze względu na problemy z wyszukiwaniem informacji i dodawaniem postów, przenieśliśmy się na nowe forum: stalyparat.fora.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MakuśŚ
ja też mam dzisiaj zakłądany aparat. :( strasznie się boje .. czy jest czego.. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aparatka123
Ten temat zakończył swoją działalność ze względu na problemy z wyszukiwaniem informacji i dodawaniem postów, przenieśliśmy się na nowe forum: stalyparat.fora.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaawczesnaaparatka
czesc jestem olaa mam dosyc krzywe zby i bede raczej nosila aparat ortodontyczzny staly .ruchomy nosilam wczesniej ale nie zdal roli.. slyszalam ze niektore osoby musza wczesniej nosic aparaty rozszerzajace .nie orjetujecie sie ile one kosztuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnGeLo_Le
Witaj Ola! Ja mam 15 lat i już od ok. roku mam aparacik stały metalowyy wcześniej miałam takie coś co rozszerza ząbki. przez mniesiąc miałam takie jakby belki na aparacie, które uniemozliwiały mi zamknięcie ust! Po jedzienu latałam do domku zeby umyć zęby!!!!!!!na szczęscie dziś byłam je ściagnąć. Pozdrawiam Magda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnGeLo_Le
Witaj Ola! Ja mam 15 lat i już od ok. roku mam aparacik stały metalowyy wcześniej miałam takie coś co rozszerza ząbki. przez mniesiąc miałam takie jakby belki na aparacie, które uniemozliwiały mi zamknięcie ust! Po jedzienu latałam do domku zeby umyć zęby!!!!!!!na szczęscie dziś byłam je ściagnąć. Pozdrawiam Magda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aparatka123
Ten temat zakończył swoją działalność ze względu na problemy z wyszukiwaniem informacji i dodawaniem postów , przenieśliśmy się na nowe forum: stalyparat.fora.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozena . POMOCY
witam aparatki :) mam do Was takie pytanko . Nosze aparat od 2 lat i zbliżam sie już do końca , ale dzisiaj obudziłam sie i pierściń na górnej szczęce jest cały zakryty dziąsłem i boli jak cholera . Płucze od rana szałwią i innymi cudami i dalej nic, widac tylko troszeczke zamka z tego pierscienia ale caly zamek od wewnetrznej strony zeba zniknal pod dziaslam ( zewnetrzna strona od strony policzka jest ok) . Czy komus z Was sie tak zdazylo??? jezeli tak to pomoocyyyyyyyyyyyyy jak mozna to przywołac do porzadku bo zwariujeee:) dziekuje za podpowiedziiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×