Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiona1983

kto waży 80 kilo i więcej niech się przyłączy

Polecane posty

Gość do LadyMakbet
napisałam do Ciebie maila w sprawie tej dietki,odczytaj prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maile odczytałam, postaram się późnym wieczorkiem odpisać bo teraz troche mnie czas goni :/ Pozdrawiam serdecznie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fionka no niestety bułki słodkie to takie małe bombki kaloryczne.Dzięki takiej tabelce kalorycznej sama widzisz jak to można szybko przekrocić limit dzienny w trakcie odchudzania. Ja dziś zostałam wręcz zmuszona do zjedzenia cienkiego kawałka ciasta i wypicia pół lampki wina z okazji nowego samochodu kolegi, takie małe świętowanko:) Moni echh te dzieciaki wciąz coś, moja już kiedyś skręciła kostkę też gips był. No dziewczyny dziś zaszalałam kupiłam sobie superową kurtkę, buty i czapkę z ładnym ozdobnym kwiatkiem:) No i następna dziurka mniej w pasku,tylko waga narazie mi stoi ale spokojnie narazie przyjmuję to wyjatkowo ze stoickim spokojem. Nie poddawajcie się dziewczyny, brniemy dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do LadyMakbet
ok,czekam i przepraszam za kłopot,cieplutko pozdrawiam i dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Popularna 55-letnia aktorka znana m.in. z komediowej serii „I kto to mówi” jeszcze całkiem niedawno ważyła blisko 100 kilogramów! Dzięki diecie i treningom w ciągu dwóch lat udało jej się pozbyć już ponad 30 nadliczbowych kilogramów\" Przeczytajcie same resztę:) http://www.fit.pl/ploteczkifit/zobaczcie_jak_schudlam,73,21,21,2280,2667,0,0,0.html Świetnie wygląda,cieszę się że jej się udało, bo naprawdę myslę że to fajna babka:) A jeśli jej się udało to nam też się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! za krotko aby oczekiwac widocznych efektow ,zdarza mi sie cos zjesc nadprogramowo wieczorem ale slodyczy nie jem i sie nie obzeram i czujhe sie lzej ,nie mam napakowanego brzucha... jakby luzniejszy sie zrobili czuje sie lzej w.....łóżku Trzymajcie sie w swoich dietkach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja dzis rano pierwsze bieganie zaliczyłam, 5 rano ufff...ale juz zaczynam odczuwać skutki ćwiczeń, tyłek nogi bola bolą:( ale spox dziś znów aerobick i pilates, brzuszki no i ten cholerny rower.W weekend przerwy będę robić, prćz basenu, ale to już przyjemność:) A jak u Was idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwadełko
a ja mam doła....... siedze i jem czekoladki wedla , beczec mi sie chce, ........mąż mnie zdradza ... własnie sie dowiedziałam a on nawet nie próbował zaprzeczać... no cóz pewnie sobie przygruchał jakąs chudą blond pięknośc bo po co mu taka tłusta masa jak ja... nie wiem co robic, nie chce mi sie zyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Drogie ! Zmotywowana Wszymi działaniami - przyłaczam się Od jutra dieta warzywno-owocowa - do 5.12.06 - to dla mnie ważny dzień - potem pomyślę co dalej . Pozdrawiam Dajma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puk Puk! Mozna tu zawitac?? 173 cm, 81 kg, 26 lat. Potrzebuje pomocy. Nie umiem sie zmibilizowac zeby zaczac.. 😭 Pomozecie?? Tak ladnie Wam idzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwadełko ! Co prawda nie lubię mieć męża - ale radzę poczekaj do jutra z decyzjami - nic nie rób a jutro z dystansu zapytasz się siebie czego chcesz dla siebie w temacie mąż . 1) Lojalności 2) Zeby po prostu być z kimś 3) Miłości 4) Prawdy 5) Pieniędzy 6) Szczerości 7) Sex\'u 8) Swiętego spokoju 9) Niczego- bo sama sobie radzisz Twoje kilogramy nie mają - nie mogą mieć związku z jego \"domniemaną\" zdradą - czy jesteś pewna , że tak zrobił - napewno ?!!! Pamiętaj - że-TY- to nie Twoje kilogramy - jeżeli tak będziesz mysleć każdy mężczyzna bedzie miał prawo Cię zdradzić - teraz bo kilogramy a potem jak schudniesz na pewno się coś znajdziesz innego - nie ma ludzi bez wad -wówczas Ty powinnaś go jeszcze przeprosić - bo to Twoja a nie jego wina , zę wybrał \"lepszą\" Pomyśl co jest -DLA CIEBIE DOBRE- i zrób to - ale jutro . Całuję Dajma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny - tak szukam dzisiaj w necie pomocy - postanowilam ze sie biore za siebie zawsze byłam szczupla w ciazy przytyłam 32 kg i grublam do dzis ale koniec niunia juz ma prawia 2 latka a ja postanowilam ze sie biore za siebie juz od wczoraj sie ograniczam a od poniedzialku chce zaczac diete kopenhadzka czy probowałyscie ja ja przed ciaza byłam szczupla a w liceum schudłam 20 kg w ciagu 3 miesiecy ale poprostu nie jadlam mialam silna wole a teraz wszystko wrociło - ale powiedzialam sobie koniec dosc komentarzy - jak ty sie zmienilas gdzie ta laska i w ogole - przyłaczam sie do was bo w grupie razniej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:))) Moni kurde Ty sie zasprzątasz w tym domu;) Fionka buźka:) witam nowe dziewczyny , fajnie że się przyłączacie , trzymam za Was kciuki ,piszcie jaką dietkę chcecie wprowadzić i czy też ćwiczonka? Dziwadełko bardzo mi przykro, najlepsze na to wszystko jest byś nie siedziała teraz sama z tym wszystkim i rozpaczała(choć wiem że serce Ci krwawi ) musisz koniecznie wyjść zapisać się gdzieś np na aerobick , poznasz nowych ludzi zobaczysz z czasem będzie lepiej, nie mysl że kogoś lepszego sobie znalazł, bo na pewno to nieprawda. wiem że tak łatwo sie pisze. Glowa do góry i zaglądaj do nas , nie daj się pokrążyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) Pierwsze koty za płoty.Pozbyłam się pierwszych trzech kilogramów:) Droga przedemną jeszcze bardzo długa i w moim samopoczuciu oraz wyglądzie nic to nie zmienia, bo to kropla w morzu ale mimo wszystko sie ciesze.Trzymajcie się ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam stałą ekipe echoo, Moni i Fiona :) oraz wszystkich nowych klubowiczów hihih :) Ciesze się że jest nas coraz więcej :) Dziewczyny uwierzcie że się da :) im wcześniej zaczniecie tym wcześnie będziecie się mogły cieszyć sukcesami :) Wiecie co przypomniała mi się dietka której podstawą była zupa cebulowa :) wiem że ona była dość skuteczna, robiła któraś taką dietke ostatnio?? Bo ja to chyba jeszcze w liceum heheh :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloaloalo
zupa cebulowa ? jak się ja gotuje i co oprocz jada się na tej diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cierpka Limonka LadyMakbet cmokasy dziewczyny!, kurde czy Wy częściej to już zaglądać nie możecie co?wrrr;)Limonka super za chwilę będą następne trzy . Lady hmm, kiedyś jadłam cebulową ale nie w czasie kiedy się odchudzałam, może daj przepisik:) Oj dziś ciężki dzień , czuję wszystkie mięśnie, ale to nic za dwie godzinki znów aerobick itd, mąż ma zaraz być w domu muszę go wygonić do drugiego pokoju , nie ma mowy że puszczę mu dosyć że laski na płycie to jeszcze ja skacząca;) Porównanie był miał że hej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, przyznam się....nie czytałam jeszcze nic więc i do żadnej z Was nie mogę osobno nic napisać,postaram sie wszelkie zaległości nadrobić dzisiaj w nocy,bo chyba nie będę spała.Jakoś mi się nie chce. Konczę 4 dzień kopenhaskiej - dziwne uczucie,ale nie czuję,że jestem na diecie - poza dwoma momentami / krótkimi/ schudłam - uwaga 4 kg / wiem,że nie powinnam sie ważyć na razie ,wiem też ,że to woda zleciała na razie ale do tłuszczu i tak daleko - skoro ogromna część naszego ciała to woda ,to co nam miało pierwsze spaść ? rzęsy ? :P nie wiem jak to sie dzieje - na nic kompletnie nie mam czasu,wiem,że mam małe dziecko aleto chyba też kwestia złęj organizacji. Jak chodziłam do pracy - wychodziłam z domu o 6 rano,wracałam często na 19:30 - nie wiem jak to robiłam - wiem,że NIGDY WIĘCEJ - ale szczerze przyznać muszę - wyrabiałam się jakoś. Teraz niby też....ale zmęczona jestem jakbym codziennie biegała w sztafecie. Teraz poczytam.... Wiem,że zalegam z peelingiem i tym drugim...ja to wszystko wiem - poprawię się - obiecuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!!! Nawet mi sie dzis udało - nie zjadałam po malej i nie obiadalam sie slodyczami. cierpka limonka - mamy prawie taka sama wage - moj cel to tak 70 - zawsze mialam do 60 a jak mialam 70 to było jeszcze normalnie ale powyzej to juz niezaciekawie hihi jaka ty stosujesz diete? - ja od poniedzialku chce sprobowac tej kopenhadzkiej - ale nie wiem czy wytrzymam przy mojej malej bo musze jej gotowac karmic i w ogole Pozdraiwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka echoo :) no niestety tak w ciągu dnia to nie bardzo mam czas żeby wpadać :( ja to tak wieczorami buszuje po necie:) widze że ostro trenujesz :) ja dopiero na siłke ide w przyszłym tygodniu :/ ale od jutra biore sie za cwiczenia w domu :) Podeśle na maila tą diete z zupą cebulową, bo za dużo miejsca to zajmuje a wogóle musze to przepisać z kartki. AloAloAlo jak chcesz też ten przepis napisz na mojego maila ladymakbet0@onet.eu . Juulka zazdroszcze że już 4 kilo mniej, nawet jesli to narazie woda. Maiza powodzenia w odchudzaniu tak trzymać ;) Pozdrawiam i biore się za przepisywanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LadyMakbet trzeci dzień ćwiczeń , dziś przemęczenie dało mi się porządnie we znaki, mało spałam a dużo na głowie miałam.ledwo wytrzymałam dzień w pracy, kryzys przyszedł po obiedzie i zrezygnowałabym z ćwiczeń, ale szkoda mi było tracić dzień i jestem właśnie po wszystkich ćwiczeniach.Życzę powodzenia i wytrwałości:) Pozdrowienia od mojej córki dla wszystkich oddchudzających się tutaj, trzyma za Was kciuki , a ze mną ćwiczy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalejka
czesc dziewczyny.przylaczam sie tez do was.mam zamiar w koncu schudnac.odchudzam sie od przedwczoraj.wczoraj i dzisjaj zjadlam tylko obiad i jablko na kolacje.ale udaje mi sie to tylko dlatego ze biore tabletki po ktorych sie nie chce tak duzo jesc.bede wam pisac jak mi idzie. pozdrawiam wszystkich 14.11. -83 kg:( cel pierwszy -60kg cel drugi -55kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echoo dzieki za pozdrowienia ucałuj córeczkę :) Szalejka trzymam kciuki :) ale odchudzanie to nie musi być katowanie się a przynajmniej 3 posiłki powinno się jesc, tyle ze zachowując odpowiednie zasady żywienia. Bo tak możesz mieć efekt jo-jo. Zresztą ja bym nie wytrzymała na takiej głodówce :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×