Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiona1983

kto waży 80 kilo i więcej niech się przyłączy

Polecane posty

szymus ty to raczej zgrabny jestes:),moj mąż ma 186 i wazy 83kg:(, i jak dla mnie zamało ,ale każdy ma inny gust;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EEEE Szymuś ta twoja żona to dziwna taka jakaś ;p Mój mąż ma 178 cm a waży 103 kilo i za cholere sie odchudzać nie chce, twierdzi że jest piękny ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko ponowne:) Moni no właśnie co się wlecze;),ja na jutro zupke warzywną robię a dla rodzinki smażone rybki.Dziś zdążyłam jedynie zjeść jedna normalną kromkę chleba z wędliną , jeszcze sok marchewkowy wypiję i ok. Szymek ja myślę, że powinieneś nauczyć się poprostu sam gotować, jest wielu facetów co świetnie gotuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia na spacer idź, nie daj się głodowi:) Superduper ech Ci faceci zawsze uważają że są piękni, mój mąż też brzuszka dostał, ale stwierdził, że facet to może mieć a kobiecie nie pasuje tak, no żesz kurde. Szymek jak zupę , to jak chcesz zawsze któraś z nas może Ci dać jaki przepis na łatwą zupę:)- i do tego małokaloryczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam super przepisy na diety,tz,np.na ryz, Przepis nr 1:pół torebki ugotowanego ryzu wymieszaj z posiekana dymka,natka i bazylią.Wkrój świezego ogórka,porcja ta wynosi 190 kcal.Przepis 2,2 łyżki ryzu ugotuj w250 ml mleka0,5-proc.TUZ przed koncem gotowania dodaj odrobine cynamonu.Przełóż na talerz wkrój plaster świerzego ananasa,porcja 240 kcal.mam jeszcze kilka jak któras bedzie ciekawa to podam:)ooo mam :25 dag pstraga upiecz w folii z bazylia i koperkiem .Zjedz z 6 dag ryżu oraz surówką z marchwi i jabłek .Porcja 305 kcal. Życze smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LadyMagbet, super że będziesz biegać na siłownię, trzymam kciuki i pisz nam jakie wrażenia i ogólnie:) Moni ,Lady ,Fionka, Julia przesłałam Wam przepisy na surówki, jak ktoś jeszcze chce proszę podac maila prześlę:)Próbowałam przesłać najkrótszy aerobick , ale niestety nie dało się wrrrr. I tak moi drodzy prawie minął wstrętny poniedziałek, ja kg mniej, ale narazie nie wpisuję, więcej jak zrzucę to dopiero:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja pierwszy dzien uwazam za udany-ok.poludnia kawa i serek topiony i pomidor ,pozniej na obiad smazona piers z kurczaka oraz surowke z pekinskiej i nawet sie najadlam ,teraz pod wieczor kilka winogron(wiem ze nie sa wskazane ) ale dzis i tak dobrze i nawet czuje sie najedzona ,faktem jest ze jestem po miesiaczce wiec tez czuje sie juz po niej lzej-zawsze mi woda sie zatrzymuje i vczuje sie jak balon ,po za tym o tej porze co wieczor siedzac przy kompie wcinalam orzeszki ,ciasteczka ,pozniej kanapeczki.....o zgrozo!wrzucaalm jak do wora! Jestem dzis zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet lubie gotowane warzywka takie bez niczego prosto z wody,surowe tez lubie i owoce,lubie gotowane miesko czyli wszystko to co sie powinno jesc przy odchudzanku a wiec do roboty! dzis kupilam mrozonki,miesko na porcyjki ,owoce ,jogurty ,serki topione ,jajka i bede pic czerwona herbate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella o to widzę mamy podobną dietę , ja też zupy mrożone i kurczak gotowany .Serki topione są bardzo kaloryczne to z nimi uważaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bella:) super najgorszy pierwsz tydzien,no ale u kazdego inaczej,widze ze zadowolona z siebie jestes,a to chyba najwazniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni jogurty spokojnie, wystarczy spojrzeć ile zawierają kalorii, bo te duże np o smaku kawowym dosyc sporo:), ale mozna wypić połowę jednego dnia i drugą nastepnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no owszem topione sa kaloryczne ale wskazane na sniadanie z dodatkiem pomidora albo ogorka sa sycace i zapychajace na dluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella ja jem dwie wassy(można wcinać i ziarnisty chleb, bardziej sycący) i do tego wędlinę i np surówkę, lub twarożek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze to sporo na to sniadanko ,niam ,mniam....jak mozesz -skoro juz masz efekty napisz jak jadasz w ciagu calego dnia =tak przykladowo ,dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Echoo dzieki za przepisiki :) napewno się przydadzą, Moni zaraz poszukam składu ziółek i napisze co sie z nimi robi :) ja bede je pic od jutra :) A na siłowni super było :) tylko jak zrobiono mi pomiary tkanki tłuszczowej i mięśniowej to sie załamałam :) ale waga wskazywała 109 kg :) wiec juz coś mniej. Napociłam się strasznie, wszystko mnie boli ale dopiero teraz widze jaką mam marną kondyche :/ ale za to teraz czuje sie o niebo lepiej po takim wysiłku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta mieszanka ziół to: liść mięty pieprzowej, zielnik apteczny, ziele krwawnika, kwiat rumianku, korzeń kozłka - wszystko dobrze wymieszać. porcja na dzień to 1 łyżka mieszanki zagotowana z 2,5 szklanki wody. Pić rano ok 30 min przed jedzeniem pierwszym oraz wieczór przed snem. Wszystkie zioła to koszt ok 15 zł razem. Kazał jej też zażywać chrom organiczny (fibercrome) ale ja mam tańszy chrom (15 zł). Do tego jeszcze miała brać BIO-CLA Z ZIELONĄ HERBATĄ. Ale ja narazie tego nie kupowałam bo to drogie jest. ok 50 zł. Zalecano jej jesc 5 małych posiłków o równych porach przy zachowaniu podstawowych zasad diety. No i oczywiscie ruch :) No tak to mniej wiecej wygląda :) Miała takie wytyczne na kartce co do komponowania posiłków ale gdzies to prtzesiałam musze poszukac. Jakby ktos był zainteresowany to juz potem moge mailem podesłać szczegóły. Uffff no to się napisałam :) moge iść spać hehe pozdrawiam do ...potem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Koleżanki i Kolego :) Zaczynamy kolejny dzień odchudzanka :) Wznoszę toast kawusią bez cukru oczywiście ;p, żeby było łatwo i z górki !!!!!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :)) tak zaczynamy nowy dzień naszych diet :), dobrze że poniedziałek już za nami :), bo ja tak nie lubię poniedziałków :( Superduper ja wznoszę toast herbatką odchudzającą może być???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzę że wszyscy jeszcze śpią WSTAWAĆ ŚPIOCHY DZIEŃ NA DWORZE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam również :) i mamy wtorek a ja dziś też kawa bez cukru:) jedna dziurka mniej w pasku;), ale narazie czekam na lepsze efekty. Bella ja dopiero zaczęłam sie odchudzać ,pisałam juz trochę wcześniej o tym jak sie odchudzałam właśnie na takiej diecie jak teraz, ale przy tym ćwicząc i zleciało mi wówczas 15 kg w m-c, ale to bylo małe piekiełko ;)Ważne by zerknąć sobie tabelki kaloryczne.Nie mam zamiaru się wymądrzać , piszę o tym wszystkim po swoich różnych doświadczeniach z dietami i moich znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella teraz jem tak śniadanie: dwie wassy lub jak pisałam chleb ziarnisty też dwie kromki bez masła + wędlina lub twarożek(ale z podzialem na dwa dni, chyba że jest to mały homogenizowany) + surówka lub ogórek itp obiad: zupa(mrożonka) na piersi z kurczaka , czasami robię sobie dwa dania , dokupuję np fasolkę szparagową lub brokuły osobno gotuje. Kurczaka ugotowanego jem z fasolką a zupę doprawiam różnymi ziołami, czosnkiem itp. Na dwa dni zawsze robię obiad. W ciągu dnia wypijam ok dwóch kaw bez cukru, ale to dlatego że mam niskie ciśnienie i chyba bym padła w pracy bez niej;)Zresztą kawa jak i herbata zero % ma kalorii piję tez wodę niegazowaną oraz witaminy i szklankę soku marchewkowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:),co sie stało z stronką???? jakas dluga , dziewczyny u mnie 7 dzis dzien:) juz mi lepiej:),ja sie juz nie moge doczekac kiedt ja skoncze,i wezme sie za wasse i te wszystkie warzywka:),ledy dzieki za przepis na ziołka:),elizka tak trzymaj ,:),ja dzis po kawce i sucharku,juleczko jak dietka???,echoo widze ze dziurka w spodniach mniej:)fionka jak dzis dzien??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echoo bardzo masz fajną tą dietkę, ale mam nadzieje, że już zabierasz do pracy coś na przekąszenia???? ja jakoś ostanio nie mogę się opanować z jedzeniem, fakt faktem wczoraj zjadłam 1041 kacl, ale dziś już od samego rana 350 kacl, ale to chyba wszystko z nerwow, niestety tak mam jak się denerwuję to zawsze jem. A teraz mam mały powud, samochód mi się popsół i muszę za naprawę zpłacić jakieś 600 zł, skąd wziąść na to kasę???? Ale chyba nie mogę się tak denerwować :)) Muszę się w końcu opanować z tym żarciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie i Pana \"zgrzeszyłam\" - udawałam,ze sie pomyliłam i że dzisiaj jest suchar rano hehehehe i zjadłam....a potem sie zdziwlam ....to dzisiaj ????? Ale poza tym bez wpadek - juz sie lepiej czuje.... Jest cudownie / odpukać puk puk puk puk / !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka o jakich ty grzechach mówisz???? Echoo czy dziś udzało ci się póść na basen??? Moni jak tam dzieci???, jeszcze chorują???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×