Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiona1983

kto waży 80 kilo i więcej niech się przyłączy

Polecane posty

Moni ok wpisałałam Cie do siebie moj 8222294, teraz lecę oglądać film, ale za dwie godzinki odezwwe sie na gadu to jak będziesz mięc czas to Ci pomogę założyć poczte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOOO ale się temat ładnie rozwinął :))) Co tam u was dziewuszki? Tłuszczyk zwalany ? :)) U mnie dziś na wadze wskazówka leniwie zatrzymała się na 76 kilogramie :) Czyli 11 kilo dziadostwa zwalone, jeszcze raz tyle i będzie superduper :) A wiecie co jest najlepsze? Że zapał mi nie zmalał ani o milimetr !!! Słodycze i inne tuczące rzeczy mogą dla mnie nie istnieć:) N o dobra......jak wczoraj mąż przywiózł świezuteńką, cieplutka, chrupiąca bagietkę, to dostałam ślinotoku i wytrzeszczu oczu, ale resztką silnej woli, wywaliłam go z tym do kuchni i zamnęłam drzwi, żeby nie czuć tego boskiego zapachu i nie słyszeć jak chrupie :))) Wiekszość ubrań mam za dużych, w spodniach wogóle chodzić nie mogę, bo mi lecą z tyłk :))) Sprawiłam sobie małą nagrodą i kupiłam bluzkę.....przepiękną w rozmiarze 44 :) a było 46, 48 :))) I co jeszcze...zrobiłam sobie zestawienie zdjęc twarzy z sierpnia, sprzed miesiąca i teraźniejsze i wiecie co....różnica jest przeogromna !!!!!!!! Pozdrawiam wszystkie odchudzaczki bardzo cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś pytał o nauczycielki :) Superduper jest nauczycielką :) Ale absolutnie nie przeszkadza mi gadanie na moich kolegów i koleżanki :)) AAAA poprosze o ten przepis na peeling :) anek222@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko kobietki jestem już po obiadku [ mięsko plus surówka] popołudniu długi spacerek :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) superduper gratulacje,elizka666, ja juz tez po obiadku ,kurczaczek i pekinka :)(oczywiscie gotowany),dziewczyny mam pierwsze objawy ,nerwicy odchudzania,STRASZNE TO JEST!!!,do wszystkiego sie czepiam:(,moja rodzina patrzy na mnie dzienie:-o,no ale wszystko zrobie żeby schudnąć :)pozdrawiam ,miłej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, dzis widze niedzielna cisza jest;) Pozdrawiam wszystkie serdecznie i życzę udanego tygodnia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:-o,dziewczyny ta mina to dlatego że,moj mały juz chory 3 tyg!!,a do tego dzis córa zapalenie krtani:(a wiec dwoje na antybiotyku:-o,a po za tym ,dieta trwa:)mam nerwa ale za to ,uwaga ,schudłam!!!ważyłam sie waga wskazuje 78,5kg:)no to jestem szczesliwa i nerwowa :);)pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni mój 10 letni syn często chorował na zapalenie krtani a przy tym gorączkował bardzo skuteczne są inhalacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze masz racje,z tymi inchalacjami ,jutro sie zapytam lekarz,no u mnie 5 dzien kopenhadzkiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje że wytrzymam 13 dni musze poczytać o zamiennikach wydrukować i powisić na lodówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elizka- ja tez mam na lodówce przyklejoną:),ja miałam dzis juz doła ,ale juz ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny :) kurcze widze że nieźle wam idzie z tymi dietkami:) ja pomału się przestawiam ale ciągle jeszcze nie umiem sobie odmówic coli :( jestem chyba uzalezniona a to świństwo ma tyle kalorii że szok. Jak widze Wy strasznie głodujecie, ja to chyba nie mogłabym jechac na sucharkach i kawie (której zresztą nie pije) :) jest jakaś dietka którą polecacie? aha i mam pytanko czy któraś z was podczas diety bierze antykoncepcje ? Bo po tym ponoć trudniej schudnąć :/ Pozdrawiam nowe dziewczyny które się dołączyły :))) Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane,jak zapowiadałam wczoraj mnie nie było - dzisiaj w doskokach nadrobie zaległosci. Zaczęłam dzisiaj / jednak nie wczoraj - potem napisze dlaczego/ kopenhaska. START !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny....yak od paru dni was czytam i motywuje sie do przyłączenia:)....waga ...no coż 84 kg i 30 na karku....tak wiec jakbym schudła to niezła kobitka mogłaby byc ze mnie na wakacje.....tak czytam co jecie i chyba musze sama cos z tego wypracowac widze ze wogole ogolne podobieństwo panuje na topiku ...tak wiec ja tez jestem mamusią siedzącą w domku z 4 letnim dzieckiem:)...które tez od 3 tyg choruje tak powoli wkręce sie w topik poczytam jeszcze 3 odtatnie strony przy kawce i zaczynam sie udzelac:)....i mam nadzieje ze gubic wage....bo przy tak wielkim waszym optymizmie i motywacji...to byłoby wstyd nic nie schudnac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale żeście znowu napisały, pół godziny was czytałam. Wkońcu udało mi się do was zajżeć, wcześniej nie miałam czasu bo miałam malą przeprowadzkę, ale już po tym. Witam wszystkie nowe dziewczyny bardzo mi miło że coraz nas więcej :) No myślę że dziś nadrobię zaległości w pisaniu :) Echoo napisz jak tam po baseniku???? Moni mówię ci ze basen to extra sprawa, więc jak masz tak blisko do niego to już zapisuj się!!!!! Będziemy mogły nazwać się syrenkami, tak jak stwierdziała to echoo :) Widzę że prawie wszystkie jesteście na kopenhadzkiej więc może i ja powinnam zacząć, tylko dla mnie najgorsz jest ta kawa z rana, bo ja niestety nie jestem jej miłośniczką, ale już raz byłam na tej diedce i jakoś przebolałam tą kawkę, więc może warto znuw spróbować????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana:D, awiec dzis juz 6 dzien:),i jakoś leci,o matko jak mały w nocy dał mi wkosc:(,on z natury jest gaduła:),no wszedzie gadna ,nawet przez sen gada,i dzis w tej chorobie mał jakies omany ,i pierdoły opowiadał:),wiecie jak to jest z instnktem,(oczywiscie te dzieciate),że dziecko sie przkreci w łóżku a ty słyszysz:),no i nie spałam calą noc tylko wysłuchiwałam jakiś jego przygód:-o,dziewczyny ,ja ,jakos nie umiem sobie odmuwić kawy z mlekiem,wiec taką z rana pije no i oczywiscie suchar:),ledy ty tak z tą colą sie nie przejmuj ,fakt jest kaloryczna ,ale troszke sie poruszasz i ja spalisz;),aha a propo antykoncepcji ,tez robiłam kopenhadzka i brałam piguły ,i chudłam tak samo :)juulka🖐️,jak kawka dzis smakowała???:)witaj -olinka76-widze mój rocznik:)ja w czerwcu skonczyłam 30:-o,no z tymi chorubskami u dzieci to najgorzej:(,zaczynaj z nami ,aha masz juz plan na odchudzanie????.No fionka jestes:),zapisze sie na basen jak dzieciaki wyzdrowieją,a teraz działam z brzuszkami:),pozdrawiam was,dziewczyny piszcie ,ja bede podglądac :)biore dzieciaki i idziemy sprzątac ich pokuj,matko jaki sajgon tam:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni, współczuję ci że masz chore dzieci :(( , ale mam nadzieję że już nidługo znowu będą brykać :)) No ja poważnie zacznę zastanawiać się nad tą kopenhadzką, może taki kop i zrzucenie kilku kilo pomoże mi w dalszej walce :)), tylko jak ja przeboleję tą kaę, może wiecie coś czy moze zamiast tej kawy może być mocna herbata???? Dziewczyny gdzie się podziewacie???? limonka, elliza666, agi-lisek, echoo, lady julka, superduper halo czy jest tam ktoś?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fionka-mysle ze jak bys, zastąpiła kawe herbatą to by mogło byc:),no własnie gdzie reszta dziewczyn??????,odchudzaczki odezwijcie sie ,aha jak echoo-po basenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×