Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiona1983

kto waży 80 kilo i więcej niech się przyłączy

Polecane posty

Julka, o kurde z latami to sie czujesz jak ja, zresztą powiem Ci ja wyglądam na tyle, bo zawsze wygladałam o wiele młodziej niż miałam lat:)Będziemy trzymać kciuki jak tylko zaczniesz dietkę ,nikt nie będzie tutaj kwestionował Twoich wyborów:)), ale jak jakieś przegięcia to wiesz możesz liczyć na \"ochrzan\";) Jeśli mieszkasz teraz na wsi, to wspaniałe miejsce na spacery i dzieciaczki się przy tym dotlenią:))Spacery bardzo dużo dają , ważne by systematyczne robić , mi pomagają na wyciszenie się, bo prackę mimo że biurowa to mam często stresującą:) A moja droga brzuszki możesz zacząć robić przed śniadankiem, ale to oczywiście Twój wybór :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-juulka- ja od środy,mam KOPENHADZKĄ,:) , IJAK NARAZIE IDZIE NIEZLE!!juulka- ja tak jak ty postanowiłam ,pierw kopa sobie dać:D ,a puzniej dietka też taka 1000-1200 kalorii,a wiec jestem z tobą ,no i resztą dziewczynek:) aha mój rozmiar to tez 46:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny ja czuje się świetnie najważniejsze że wytrzymuje odchudzanie zaczyna stawac się dla mnie przyjemnością czuje się lekkachoć taka gruba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni nie zauważyłam nigdzie w tym jadlospisie obiadku!!!!, no Ty nie szalej za bardzo:))), ja też za chwilę wskakuję na odkurzacz, nie ma jak być wiedźmą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza witanko:))))))), super i o to chodzi,zazdroszczę przekroczenia juz tego momentu gdzie orgaznizm sie przestawia na nowe odżywianie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echo,kochana brzuszki ????...jak ja sie zgiąc nie mogę....hehehehehehehehehe Żartuję ale masz rację,pewnie,że mogę. Wstaje co prawda przed 6 co rano bo mój syn juz uważa o tej porze ,że się wyspał . Ale jakoś to zrobię. Też wyglądam młodziej niż mam w metryce ale to myslę,że zasługa podejścia do życia. staram sie nie narzekać choc na przykład teraz jestem na wychowawczym i z forsą krucho ale może jakoś sobie dorobię. W każdym razie 100 lat tu nie byłam i cieszę się,że znowu tu jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my piękne wiedzmy trzymajmy sie razem:D.Witaj eliza666,gratulacje ,że czyjesz sie lekko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj miałam kryzysik :(,tz. w brzuchu mi burczało ,ale rano przeszło i jest ok!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni.....jak ja tego nie doczytałam....że Ty na kopenhaskiej...ale fakt przy małym dziecku czyta sie jedym okiem. To super też 46 to super. Nie super,ze masz 46 ale super,że wiesz ....no,że startujemy tak samo - nie damy sobie zejść z dobrej drogi !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juleczko kochana jasne że sie nie damy!!!! juleczko 46 to nie 50;) a i tak sie tego pozbedziemy do lata :):) !!! dobra ide działac dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez sie biorę za pracę...jutro wyjeżdżamy i bardzo dobrze bo nie ma jak nie miec lodówki koło siebie.... pomyslcie dziewczyny....przecież jakieś jedzenie nie może mieć nad nami aż takiej władzy.... I co ? ile tej przyjemności podczas tego jedzenia....kilka minut a stresu !!!! :) Będę potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff...połowa mieszkanka za mną w sprzątanku ogólnym:) Julia nie musisz zaraz 100-kę robić, wystarczy że 20 w jednym tygodniu i w kązdym po 20 więcej, i może do tego przysiadów i skłonów po 10:) Moni kryzysy będą tego się nie da uniknąć, wówczas najlepiej za coś się wziąść,jakieś małe sprzątanko,spacer, gra na kompie cokolwiek:))Ja też mam kryzysy, ale nie można dać się takim sztuczkom wrogowi-tluszczom co w sobie się ma;) No miło widzieć optymizm i tak zawsze trzymać dziewczyny:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo taką:) http://popsugar.com/62297/62301 Beyonce bardzo ladnie się ubiera, oczywiście pomijam kosztownośc jej ubiorów, ale o co chodzi, to że jest szczupła to swoja drogą, ale ma uda mocne i pupę spory, a zobaczcie jak ladnie wygląda.Dlatego dziewczyny nie można wpadać w jakieś paranoje że to mam nie takie lub tamto.Ważne byśmy dbały o siebie, ładnie się ubierały , ładnie pachniały,i to robiły nie tylko dla innych ale przede wszystkim dla siebie samych:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echoo mam to samo....szukam sobie takich bodźców. Widzę siebie jednak bardziej na sportowo ,jak coś znajdziesz - wklej. Mam już dośc na elegancko - póki jestem na wychowawczym :). Chociaż....w maju mam I Komunię Św. córki i nie ukrywam - zamierzam olśnić tych którzy widzieli mnie na Chrzcinach syna i raczej nie będę sie z nimi widziała przed majem z racji odległości. Hm....ale będziemy super .Potem załozymy firmę.Będziemy prowadziły warsztaty,zajęcia itd. Będzie o nas głośno ,tysiące kobiet będą się do nas zwracały o pomoc a my w rozmiarach 36 - 38 będziemy im pomagać...i.... No co ??????????? Wiem,że się zagalopowłam.... a miałam tylko echoo prosić o fajne zdjęcie na sportowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec tak,ja właczyłam do odkurzania fajną muzyczke :) i co za tym idzie, taniec przy rurze od odkurzacza:D a co tam:),dziewczyny serce wali jak oszlałe ,ale ok,ide teraz na spacer za jakies 2 h,sie pojawie ,echoo- kiecka super no bytki też ,az miło sie robi:),ja też tylko połowe mieszkania mam za soba ,ale teraz wychodze bo puznie bedzie za puzno,julka masz racje taka firma dla odchudzających sie ,cos fantastycznego:)dobra pa .Niedługo bede.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula, ja bardzo lubie różnie się ubierać i sportowo oczywiście też,jak fajne ciuchy jakieś znaje podam stronkę.Bo tak to założyłam sobie folder o nazwie moda i tam wszystko co mi się podoba wklejam.Daje możliwość zauważenia w czym ładnie może wyglądać kobieta, w jakich kompozycjach i później dobrać pod siebie:))Ja naogół kupuję na zasadzie \"rzuci się w oko\" i jak tylko pasuje i nie przekracza mojego odliczonego budżetu wydatkowego;)Dziewczyny jak jakies fajne ciuchy i nie tylko zobaczycie na stronce, też wklejcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni , hahahaha, juz czuję jak zaślinili się sasiedzi z naprzeciwka;) taniec przy rurze;)))), ale świetnie świetnie.....dziewczyny tańczymy, ćwiczymy i chudniemy:))), no ja też lecę poskakać przy odkurzaczu, druga polowa mieszkania przede mną.Moni milego spacerku:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echoo ten ostatni czarny z zielonym / a może to żółty / jest suuuuuper :) Do moich krókich czarnych włosów.....juz się widzę w takim choć powiem Ci,że ja troche namieszałam bo ja miałam na myśli - dżinsy,koszulka i sweterek....na przykład. Rybaczki / choć one skracają nogi ale co tam / i jakies coś sweterko bluzkowate podobne.... A Ty,widzisz,natchnęłaś mnie przypadkiem na zupełnie cos innego.... Dzięki :) ja potem też poszukam co mi sie podoba,bo mam na tym punkcie fioła kompletnego ale nie jestem jakas snobką chorą....nie nie :) No ale kocham komponować ,kombinować,podpatrywać....naprawdę to lubię.I chyba Ty też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.polki.pl/?page=zdrowie_i_psychologia_fitness_zgrabnapupa_artykul&cmn_id=10001839 ................... a własnie a czy Wy znacie moje drogie fantastycznie działanie peelingu z fusów od kawy ....a pozwalam sobie koleżankom z czarnym nickiem i z mailem wysłać pewną informacje tajną....ale przecież nie będziemy się dzieliły wszystkim ze wszystkimi,zdradzę Wam pewien sekret co należy robić aby bardzo bardzo bardzo bardzo.....bardzo najbardziej wspomóc nasze zmagania z wagą. Uwaga,jak kogoś \"czarnego pominę\" upomnieć się proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ja napisałam \" z fusów od kawy \" ludzie :) z fusów po prostu :) Mały wstał,potem Wam wyslę te maile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konstantykiewiczowna
Jak mozna wazyc wiecej niz 80 kg ?? to przy tej wadze trzeba miec ok 190 cm wzrostu !! jakos zadko spotykam dziewczyny o tym wzroscie wiec skad taka waga ??? zaniedbanie ?????? a teraz zaklada sie idootyczne topiki ktore wlasciwie niczemu nie sluza sa tylko kolkiem wzajemnej adoracji... :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula a co powiesz na wcześniej przez mnie wspomnianą Beyonce, bardzo lubię do dżinsów takie bluzeczki, oczywiście narazie nie mogę sobie pozwolić na włożenie do środka;), i ja raczej noszę dlugie dżinsy, buty przede wszystkim długie na wysokim obcasie ze szpicem, bo optycznie wydłużają mnie, poza tym takie kocham najbardziej i na wysokim obcasie. Ona ma tu akurat sandałki ale świetnie wyglądają.A jeśli chodzi takie dżinsy trzy czwarte, to teraz są bardzo modne i do tego długie buty i cymiesik:) http://popsugar.com/61889/61892

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×