Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiona1983

kto waży 80 kilo i więcej niech się przyłączy

Polecane posty

Konstankiewoczowa czy jak tam Ci, jakimkolwiek będziemy kółkiem to będziemy.Zajrzyj na taki topik co podejdzie Tobie np.brak tolerancji prócz siebie samej, powodzenia mimo wszystko i to byloby na tyle w odpowiedziach na tego typu wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nauczyłam się / a pracy to kosztowało / ....ignorować chamstwo.Bardzo cenna umiejętność. Ale,że jestem skorpion a skorpion wredny nieludzko jest dla tych którzy mu nadepną na odcisk to Ci ,czerwona odpowiem .... Otóż ,pytasz jak można....? specjalnie się objadamy w tym celu,w ogóle jak sie da nigdzie nie chodzimy,generalnie wszystko mamy na kółkach i an sznureczkach i przyciagamy to do siebie,żeby się tylko nie ruszać,codziennie z radością witamy nowe kilogramy - cieszymy się jak szalone,potem dokłądnie patrzymy czy wszędzie nam juz przybyło..... A potem zakładamy idotyczne topiki i czekamy aż ktos nam dokopie i cieszymy sie jak dzieci i tyjemy dalej,bo my tak naprawdę sie nie odchudzamy - tylko tak was wszystkich w jaja robimy.... Powiem cos jeszcze, z nosów wyrastaja nam wodorosty..... A teraz za pozwoleniem juz naprawdę musze do syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka hahahaha dobre, ale tak sobie myślę nie odpisujmy na takie rzeczy, bo to woda na młyn, a naszego czasu szkoda na takie coś tracić:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wróciłysmy:) no wiec ,wykarmiłyśmy wszystkie kaczki w okolicy,gołebie też dostały,:)ale wiatr wial ojoj....no ale dpbrze nam to zrobiło:) echoo-fajne dresy ,naprawde mi sie podobaja ,taki sobie kupie bliżej lata:),no i ta murzynka (nie umiem napisac tej nazwy):D fajny tischert(dobrze)hm.. i dzinsy ,butki też ok.OOOOOOO Widze jakąś pomaranczową flondre ,powiem krodko spadaj(to do tej konstantykiewiczowej),i juz koniec nie gadajmy ,z takimi pustakami:)szkoda odp .Lepiej sobie same popiszmy:)dobra biore sie za drugą czesc domu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni o to widzę miałaś fajny spacerek, ja będę szła za jakieś dwie godzinki, ma wejść kolega bym pomogła mu napisać pracę dyplomową, ale dziś tylko wstępnie:) To widzę że mamy podobne gusty w ciuchach:), a na tego typu wpisy masz racje nie ma co zważac, jak wcześniej pisałam szkoda czasu:)) Ja dziś mam zamiar sobie wypożyczyć "Gotowe na wszystko" pierwszych odcinków nie obejrzałam a następne bardzo mi się spodobały , są wszystkie sezony na płytkach DVD.Też podobało Ci się może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echoo,ja tez lubie ,Gotowe na wszystko:) ,tylko szkoda , ze juz sie skonczyły ,ja obejrzałam wszystkie odcinki:),a dzis jest tez fajna komedia na tvn.chyba o 21.30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni kręcą następne:) uff ja już po obiadku, zrobiła sobie dwa dania,zupy wyciągnęlam filety z kurczaka i zjadłam z surówką z buraczków , a osobno zupę , ale przyprawiłam ją tak że mogę robić za smoka wawelskiego;) A Ty jak z obiadem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echoo,u mnie obiad za 40 min ,czyli jogurti kompot:),a gdzie superduper??? ,to super ze krecą nowe odcinki GOTOWYCH ,smieszne i fajne sa te babeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni uważaj byś po takiej kompozycji nie leciała do wc;) hahaha Dziewczyny gdzieś dziś biegają widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha, no to życze tych lotów;) a ja lecę do wypożyczalni, przy okazji spacerek z psem zrobię sobie, zajrzę poźniej :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny Wy nie macie podanych maili :( a ja tego nie będę pisała do publicznej wiadomości bo to informacja bardzo w cenie jest .... dajcie maila albo piszcie do mnie juulka@wp.pl a ja szybciorem odpisze. Nie napisałyscie czy wiecie o tym peelingu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echoo jestem cały czas pod wrażeniem tego zdjęcia ostatniego,dałam sobie do ulubionych,zaraz sobie wydrukuję i na lodówke na magnes ! Jakby mi przyszło poszukać zdjęcia jak styl podoba mi sie najbardziej,trudno byłoby mi znaleźć lepsze zdjęcie. Ja nawet w czasach jak byłam chyda biust zawsze miałam.....matko kochana no przecież ja nic nie tknę nadprogramowego - jak będę chciała zjeść - wystarczy że zerknę i gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dziwne pytanie,prosze o szczere odpowiedzi - czy któraś z Was jest nauczycielką może ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia, ja nie jestem nauczycielką, zaraz coś Ci prześlę to będziesz miała mojego maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nabytą niechęć do kobiet parających się tym zawodem - ja z góry przepraszam jeżeli któraś z Was jest - nie uogólniam rzecz jasna - niemniej musze to powiedziec bo przy najbliżeszej okazji jak będę opisywała pewną sytuacje musicie wcześniej wiedzieć o mojej niechęci do tego zawodu - choć znam wyjątki. I dodam ,ze moja niechęć nie wynika z klopotów z nauka - ale to albo potem albo jutro wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej juulia ja bede chciała ten piling:),tylko wstyd sie przyznac , mi on dopiero musi go zrobic;), jak przychodza mejle to tylko do niego,bo mi to nie było potrzebne ,a teraz bedzie :)wiec jak wróci z pracy o 19.45.to mi odrazu zrobi ,i tobie przesle :)ja nie jestem nauczycielką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie mi chodziło,że nie mam meila:-o,ja nie jestem dobra w kompach wiec sama nie potrafie go zrobić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam Was bardzo,że ja taka tajemnicza jestem ale wcale nie chce,żeby jakaś jak to któaś z Was pomarańczowa flądra któa nie ma odwagi sie przyznać do tego,że ma kłopot - podłapała patent który kosztował mnie duzo zabiegu aby go zdobyć ,jest prostu jak drut i ponoć nieludzko skuteczny. Pytłam nawet lekarza czy nie żadnych przeciwskazań,powiedział,że nie.Jak chcecie też możecie kogoś popytać ale nie sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało byc pomarańczowa flądra - jak to któaś z Was nazwała....wiem,że wiecie o co chodzi ale musiałam się wytłumaczyć....tak to jest jak się robi 4 rzeczy na raz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrozumiałam:) ok juulka ,to ja tak z tą flądrą wyskoczyłam;),jak bede miała tego mejla to tobie wysle go ok???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny bym poćwiczyła ,tylko jest problem , bolą mnie miesnie brzucha jak diabli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×