Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiona1983

kto waży 80 kilo i więcej niech się przyłączy

Polecane posty

zaczynam od teraz:) dziewczyny i musze wytrwać, to moje kolejne podejście. U mnie problem polega na tym że na początku chudne,a potem waga potrafi mi się zatrzymać na dwa miesiące:-( i wtedy daje za wygraną. Tym razem chce wytrwać, musze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echooo- tak zrobie z tą rybą ,dzieki :) wiecie co jest najgorsze ,że my z meżem jak siadamy w piątek wieczorem ,do filmow to lubimy piwo wypic ;) no ale cóż życie :) dam rade , bo jak bede miała z 60kg, to sie uchleje z radości:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echo dokładnie z ust mi to wyjełaś:)Myślicie że potem ta waga po tym martwym okresie się znowu ruszy?Oczywiście jak dalej zachowam diete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni76 ja mam taki problem z kawą jak Ty z piwem, bo lubie ze śmietanką lub mlekiem, moge bez cukru ale samej nie wypije.Wole więc całkowicie z niej zrezygnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limonka pewnie że sie ruszy , tylko siła i zaparcie:) o matko ciekawa jestem jak ja, za trzy dni bede gadała czy dam rade , i wtedy prosze mi pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limonka trzeba to przetrzymać i będziemy z Tobą:) Moni , Limonka kurde upijemy sie razem hahaha , za każdą po kolei;) Także moje drogie jutro dietka i ćwiczonka:) Aha , tak sobie myślę że trzeba też się jakoś nagrodzić za np 5kg zrzuconych, np solarium lub jakiś drobiazg ;), to bardziej zmotywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mój problem polega że nie wypije piwa bez soku;) to wole wcale nie wypić .... no ale uzależniona nie jestem :P wiec co mi tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limonka, ja jak odchudzonko na maxa to zero cukru, tak więc kawa bez, mozna po czasie sie przyzwyczaić, tak samo do gorzkiej herbaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni no piwo odkładamy...jedna szklana ponad 500kcal!tak więc na dłuższy czas lepiej o nim nawet nie myśleć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echoo- ty to masz dobre pomysły, za 5 kg drobiazg to jest niezłe:D,kurcze masz racje ,to jest myśl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni76 pomozemy. Pomysł z nagrodą bardzo fajny. Ja się będę nagradzać za każde 10kg ale czymś extra;)Jakiś fajny ciuch np.:-) A na razie dziewczyny dobrej nocy.Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no piwko poszło ,ale za to na super cel :) i to jest ok coś za coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limonka, Moni do jutra dziewczyny, życzę udanej nocki i wstanie z wyrka z uśmiechem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak checie mogę Wam przesłać na maile fajne dwa małe programiki, jeden do sporządania sobie kalorycznej tabelki a drugi do sprawdzania ile mozna spalić przy np aerobicku lub bieganiu itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziwczyny!!!!!!! o tyle napisałyście, że nie nadążam czytać:) ale to dobrze że się rozkręcamy halo gdzie jesteście POBUTKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz zapraszam na małą kawkę o poranku kto ze mną się napije????? Pewnie wszystkie jeszcze śpicie????? Nikt tu nie pracuje???? HALO?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry z rana:) u mnie dziś juz drugi dzień diety:),już po nocach mi sie śni, że ja 60 kg waże;) witaj fiona:) ja niestety nie pracuje:( , z przyczyn odemnie nie zależnych:-o tzn . ale sobie dorabiam:),i narazie jest ok.... no ale myśle że jeszcze rok ,i coś swojego otworze:),no dziewczynki jak dietka jest????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam chciałabym sie do Was przyłączyc.Odchudzam sie od 6 dni i wytrzymuje grunt to miec impuls do odchudzania. Narazie go ,może dzięki Wam go utrzymam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Moni No ja niestety pracuję ,ale chętnie bym się z tobą zamieniła:))) tak nie chce mi siętu siedzieć, dobrze że wy chociaż jesteście to czas leci mi szybciej :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eliza666, może porzyczesz mi tego zapału, bo u mnie to coś z nim kiepsko, chyba muszę poprzylkejać sobie zdjęcia chydych panienek na drzwi do lodówki i napisać tak masz wyglądać, więc od lodówki wara !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×