Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiona1983

kto waży 80 kilo i więcej niech się przyłączy

Polecane posty

Gość LadyMakbet
Ja też się dołanczam do Was :) Poza odpowiednim komponowaniem posiłków i wykluczeniem tego co tuczy najbardziej, bede pic ziółka które przepisał koleżance lekarz i brać chrom, kumpela schudła :) więc i może mnie się uda :) a mam co zrzucać bo waże ok 110 kg :) jak dojde do 70 to bede szczesliwa :)) Narazie chce schudnąc jednak 20 kg jak to mi się uda to bede próbować dalej :) Powodzenia wszystkim kobitką, w kupie jest siła jak to się mówi ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni,ja wiem jak to jest bo jak siedzialam w domu przez rok,to zawsze mówiłam dobra zdąże to zrobić, a teraz tak już mam wszystko zaplanowane że wszystko musi być na cacy ;) Moni będę o tej porze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady witaj w klubie:)))) Moni buziaki dla córki:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj -ladymakbet-jasne że dasz rade !! dziewczyny musimy i tyle!!damy rade:) a teraz zmykam :) spotkamy sie puzniej echoo do 18-19🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyMakbet
Dzięki echoo :)) zawsze raźniej jak się pomyśli że nie jest się samemu ze swoim problemem :) Tak wogóle to musze sobie kupić porządną wage bo moja to pokazuje jak wiatr zawieje :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko jestem od was uzależniona ... musze zawsze coś odpisac , ale ze mnie to gaduła :) dzieki echoo za buziaki dla małej :) dla twojej też :) cmok cmok... dobra ide musze ubrac syna i idziemy , dziewczyny trzymajcie sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudy królik
Witam wszystkie dziewczyny! Przeczytałam Wasze posty "od deski do deski". Rok temu byłam w takiej sytuacji jak wy dzisiaj, 86 kilo żywej, tłustej masy! Na imprezie u znajomych pewien Pan uraczył mnie stwierdzeniem: " potańczymy?, a ja odpowiedziałam: nie , zmeczona juz jestem i jade do domu, jego odpowiedz: No tam jak sie ma taka nadwagę to trudno szaleć bo człowiek szybko sie męczy" Nawet nie wiecie jak sie poczułam! Dostałam takiego kopa że nie wiedziałam jak sie nazywam! Powiedziałam sobie ze zmienię sie aby nigdy nikt juz mi takiej przykrosci nie zrobił i udało mi sie. Odchudzałam sie dietą 1000 kcal i ćwiczyłam codziennie ok 50 minut na orbitreku. Teraz waże 53 kg. Wymiary 93- 62 - 93. Rozmiar 36/38. Jestem szczęsliwa. Zyczę Wam zeby kazda z Was odniosła sukces, znajdzie w sobie motywację bo to ona jest najważniejsza. Ja nie wiem czy gdyby nie ten Pan to teraz nie wazyłam bym tyle samo co wtedy? W sumie oddał mi duża przysługę....... Moje odchudzanie trwało kilka miesięcy, a ćwiczenia przyniosły efekt dopiero po około 2 miesiącach. Wczesniej nie było nic widac ze chudne, ale przetrzymałam. Czasami aby nie zwariować zjadłam swoje ulubione ciasto ale tylko jedno, tak aby nie zwariowac. Pozdrawiam Was serdecznie i pozwólcie ze zostane z Wami bo temat jest mi bliski.....chociaz juz sie nie odchudzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyMakbet
Chudy królik gratuluje że Ci się udało :) osoby które pozbyły się problemu zawsze są motywacją :) Też chciałabym mieć tyle silnej woli, mam nadzieje że tym razem mój słomiany zapał się nie spali za szybko :) Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie nowe dziewczyny widzę że coraz nas więcej bardzo się z tego cieszę :))))) Chudy króliczku gratuluję osiągnięcia wymażonej wagi, napisz nam tylko ile czasu się odchudzałaś i jak, każda wskazówka jest dla nas ważna:))🌼 LadyMakbet , pewnie że w kupie raźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny gdybym ważyła 70 kg byłabym przeszczęśliwa wiem że to i tak dużo teraz mam 85! nie spodziewam się cudow pulchne kobietki też są apetyczne jutro będę jeść tylko surową marchewkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też kiedyś próbowałam żyć smaą marchewką, ale było to trudne, pozatym później ci one obrzydną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudy królik
Dzieczyny wystarczy Wam silnej woli, uwierzcie w to!!! Ja juz jestem po innej stronie - tej chudszej ale to dowód ze mozna!!! Zajęlo mi to 7,8 miesiecy, ale zapewniam Was ze warto było tak długo czekac. Zresztą same wiecie jakie to uczucie przymierzać w sklepach małe ciuszki, albo czuc na sobie wzrok facetów! Mój mąż sie wscieka bo mówi ze faceci sie gapią na mój tyłek i powiem Wam ze niech sie gapia mnie to nie przeszkadza! Jestem szczesliwa ze jest mały i o to chodziło! A wy nie ograniczajcie tak bardzo porcji jedzenia bo chyba to niczego dobrego nie wprowadzi. Ja jadłam do syta 3 posiłki tak aby nie przekroczyc 1000 kcal. Nie byłam głodna i nie rzucałam sie na jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chudy króliku gratuluję!, jak napisała Lady takie osoby jak Ty motywują inne, mam nadzieję ze my też zmotywujemy następne:) Oczywiście że zaglądaj , szefowej Fionie wyszedł topik same fajne babki zaglądają:) Fiona jak tam były ćwiczenia na biurku? hahaha Eliza dasz radę , jakby co wchodź tu bysmy mogły Cię wesprzeć.Bo niestety każdą z nas dopadnie dołek kiedyś, ważne by się nie dać:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudy królik
aha i w przypływie głupoty kupiłam Adipex.... brałam dwa tygodnie które zakończyły sie pobytem w szpitalu, brakiem okresu a pózniej 3 tygodniowym krwawienie.... przestrzegam przed tym syfem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudy królik
skóra ok, masowałam 2 razy dziennie najzwyklejsza oliwką bambino bo na drogie specyfiki nie miałam funduszy. wszystko wyglada dobrze, Pani doktor od diet pytała mnie co za krem wcierałam a ja ze smiechem Bambino!!! oczywiscie na kazdego moze inaczej działac, ja sobie tak wymysliłam i było dobrze, skóra była dobrze nawilzona i dlatego wszystko poszło zgodnie z planem. Teraz próbuje cos zrobic z cellulitem ale nie za bardzo mi wychodzi. Pomimo ćwiczeń został......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudy królik
ja juz chyba nigdy bym sie na ten syf nie dała namówic, ale rozumiem doskonale wszystkie co mysla o zakupie tych specyfików..... przeciez w koncu sama to zrobiłam a skutek był nieciekawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyMakbet
a co to jest ta Meridia o jakich specyfikach rozmawiacie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudy królik
o specyfikach na odchudzanie...... lekach bardzo silnie działających, hamujacych łaknienie, dostepnych tylko na recepte....ale nieststy możliwych do kupienia w necie.......lepiej nie wnikaj bo to nic wartego zainteresowania, szkoda zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi raz lekarz gastrolog sprzedał jakis srodek (nie pamietam nazwy) który powodował eliminacje tłuszczu z organizmu. Dobre to było bo faktycznie udało mi sie troche schudnąć, normalnie tłuszczyk się ze mnie wylewał przy załatwianiu i nie tylko, było to troche uciążliwe ale dawało efekty. Minus tego specyfiku to cena bo to kosztowało cos ok 300 zł. Ale faktycznie bałabym sie dłuzej to stosować. Jakos nie wierze w takie cudowne lekarstwa bo jak na jedno pomagają to na inne szkodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady , moja koleażanka tak stosowała te cholerstwa różne, po tabletkach wylatywały jej włosy po innych trafila do szpitala,natomiast po wyjściu z salonu gdzie była na jakiś nagrzewaniach dostała krwotoku.Jak zadzwoniła do mnie że myśli o odtuszczaniu, to znalazłam wszystko na ten temat, wydrukowałam i pojechałam do niej pokazać czym to grozi, dosyć że można zostać kaleką to można nawet zejść z tego świata, oczywiście ochrzaniłam ją przy okazji i już o takich rzeczach nie myśli.:) Jak zacznie, to zaraz wybiję jej to z głowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedyś z mamą odchudzałam się meizitangem i też nie polecam, fakt faktem, zrzuciłam 10 kilo ale jakim kosztem. A pozatym przybyło mi z nawiązką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem zdania że nie ma żadnych leków które zwalczają otyłość, do szczupłej sylwetki można dojść tylko ciężką pracą oraz wyrzeczeniami ale dziewczyny cz y nie warto, myślę, że tak. Więc żadnych specyfików odchudzających nigdy więce~!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona 1983 zgadzam sie z Tobą :) w walce z nadwagą cierpliwość jest cnotą a wyrzeczenia i ciężka praca są środkiem w walce z tłuszczykiem :) ale myślmy o tym co najbardziej kusi czyli nagrodzie :) jaką jest szczupła sylwetka czyli : zdrowie, brak ciągłego męczenia się, mniejsze pocenie się, możliwość kupienia ciuszków nie w jakie wejdziemy ale jakie nam sie podobają :), bezwstydne paradowanie w stroju kąpielowym na basenie :) maślane spojrzenia mężczyzn hihii i przede wszystkim więcej pewności siebie która pozwoli nam osiągać więcej w życiu nie tylko uczuciowym ale i zawodowym :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady makbet Bardzo mi się podoba to co napisałaś, widzę, że mam do czynienia z bardzo fajnymi dziewczynami, bardzo a bardzo się z tago cieszę :)))) Ta nagroda bardzo mi się podoba🌻👄, każda z nas kiedyś otrzyma taką nagrodę, piękne szczupłe ciałko :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra kobitki to ja teraz spadam do domku, odezwę się później to na razie pa pa pa buziaczki 102👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×