Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiona1983

kto waży 80 kilo i więcej niech się przyłączy

Polecane posty

przyklej zdięcia fajnych facetów. Moim impulsem jest ktos ,kto mi sie podoba a poza tym niedługo sylwester!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:)))), ja już nie śpię od 5.30, w pracy od 7.30 ale dopiero teraz na małą przerwę do Was zaglądam, akurat wypiję kawkę.Kupiłam dziś czasopismo SHAPE jest w nim płytka z pilatesem, jeszcze jej nie oglądałam w domu, ale i tak polecam gazetka kosztuje 11,99 Moni widzę super nastawiona jesteś i bardzo dobrze ja tak samo , Fionka witanko miłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) Pierwszy dzień wielkiego odchudzania:) Czuje się pełna pary, oby mi tak szło pozbywanie sie kilogramów jak wielkie są moje chęci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chciałam kupić tą gazetę ale nie było w niej płyty, chyba ktośjąukradł, a była ostatnia :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echoo to powiesz nam czy warto kupować, czy te ćwiczenia są trudne czy fajne itd. Ja muszę się wam przyznać, że kiedyś kupiłam już płytkę z pilates- ćwiczenia na ładne placy brzuch i talię, ale poćwiczyłam może z 5 razy i płytka leży w zapomnieniu. Moim zdaniem chyba najlepiej na mnie działają tradycyjne brzuszki i rowerek, ale jestem otwarta na nwe prpozycje, więc ECHOO jak będą fajne to lecę też do kiosku po gazetke 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli moje drogie mamy najlepszy przedzial wiekowy na kafeterii ;) Fionka może zerknij w innym kiosku lub supersamie:)) Kiedys chodziłam na callanetics mysle że pilates jest w podobie a może nawet tym samym, bardzo fajne ćwiczenia rozciągające, robi się je wolno i dokładnie, daje wycisk;) Eliza witanko miłe o 6-teczka to moja ulubiona liczba , a Ty widzę aż trzy masz w nicku:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fionka, masz racje najlepsze brzuszki i rower, na zrzucenie większej ilości balastu, natomiast później można sobie zobaczyć co się spodoba z ćwiczeń.Można z sieci ściągnąć sobie aerobic z Bili Blanksem, super są, ja jak zjadę z 10kg to zacznę ćwiczyć on połączył ćwiczenia aerobowe z boksem , kicksboksem itp.........naprawdę fajne ćwiczenia z córką ćwiczyłysmy niedawno, ale rękę złamała i narazie nie ćwiczymy.Mogę podać Wam stronkę z programem do ściągania, ale to jak wrócę do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie echoo że chce stronkę, masz rację, że te ćwiczonka mogą być extra. A pozatym to pewnie można też nimi rozładować stres:)) Ja jutro idę pierwszy raz na basen, zobaczymy co z tego będzie, koleżanka mnie namówiła, mówi, że basen lepszy niż siłownia, bo przyjemny i pozatym małym wisiłkem ćwiczysz wszystkie mięsinie. ona twierdzi że basen jest najlepszy na odchudzanie. A co wy o tym myślicie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fionka super sprawa z basenem, ja będe od przyszlego tygodnia(babską sprawę mam:( ) też chcę chodzić trzy razy w tygodniu przed pracką. Basen jest bardzo dobry bo na wszystkie mięśnie działa:) Moni jak tam juz też po kawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to ja:D witaj elizko666- ciesze sie ,że nasze grono sie powieksza:),własnie ja teżś myślałam o tej gazecie ,SHEP -HM.. :-odobrze napisałam ... no ale wiecie o co chodzi:), z tymi ćwiczeniami,ja siedze w domu wiec moge poćwiczyć;)-limonko-widze że nastawienie super :) echoo -:)podaj tą stronke z programem do ściągania, takk echoo juz po kawce, no ale musze obiad robić dla meża :-o no ale jestem twarda , ja dziś brzuszki zaczynam :)dziewczyny bede do was zagladać ....ale sie ciesze że nas wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ide dokończyc ten obiad , za jakiś czas wracam .... UWAGA UWAGA..... chasło przewodnie DAMY RADE!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOŻE jak ja chaotycznie pisze:P ale dziewczyny, ja z natury roztszepana jestem :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znowu wszystkie się rozchidz ą, a z kim ja będę pisać???? tak mi się nudzi w pracy a jak nie ma roboty to cały czas myślę o jedzeniu (to chyba moja zmora), najchętniej to bym poćwiczyła, ale gdzie może na biurko, ale by był ubaw gdyby wszedł kilent a ja na biurku lub podłodze brzuszki robię :))) hi hi hi......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę limonka, że też masz piękną stopkę tak jak ja. tylko że ja bym chciała już mieć ten ostani cel :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echoo Moni76 zaczynam sie cieszyć że sie do Was przyłaczyłam w grupie rażniej .Ide opić sie wody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni o świetne hasło przewodnie:))), no ja tez mam akcje z tymi obiadami, weź sobie gumę do żucia;) Ja dzis narazie na samej kawie. Moni wczesniej ciutkę pisałam o tych ćwiczonkach z gazety. Fiona a wracając jeszcze do basenu, moje koleżanki np chodzą na aerobic wodny, dwa razy w tygodniu, kupują karnet na m-c wychodzi za jedno wejści 11zł .Mówią że świetna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie apropos wody, czytałam na jakimś topikc, że dziewczyna piła 8 litrów wody dziennie i schudła 20 kilo w trzy misiące, jakoś mi się wierzyć nie chce że to możliwe. Ona pisała, że widziała wywiad w telewizji z jakąś modelką, która zapytana o piękną figurę powiedziała że pije 8 litrów!!?? Fakt faktem jak pijesz wodę to ci się jeść nie chce ale 8 litrów chyba nie moge tego przeboleć 8??? nie możliwe nie wiem czy ja bym dała radę. Spytałam sięjej czy wogóle coś jadła, a ona że jak pije się tyle wody to nie chce ci się jeść, więc ona jadła tylko jakiś owoce i warzywa ale strasznie małe ilości np 1 jabłko dziennie, przecież to można zemdleć, 1 jabłko. Ja teraz staram się pić 2 litry wody tak jak zalecają dietetycy, i co chwila latam do toalety a co by yło kiedy bym piła 8 litrów, chyba musiałabym się tam przeprowadzić :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echoo moja ciocia chodziła na aqua aerobic i tez sporo schudła tylko oczywiście przestała jużna niego biegać i znowu waga taka sama, ale ja nie będę chodzić na aerobic tylko postanowiłam że będe długo i duż pływać, może to coś da tylko boję się że bardzo rozrosną mi się plecy, bo wszyscy pływacy mają potężne plecy zuważyłyście?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiona ciesz się że pracujesz ja siedze w domu i to jest moje przekleństwo czasami jem nawet gdy nie jestem głodna ale dość tego teraz albo nigdy musze zchudnąć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fionka, właśnie z tą wodą to jakaś paranoja jest, ja bym z wc nie wychodziła chyba, myślę że każdy powinien pić tyle, ile organizm potrzebuje, wiadomo w trakcie intensywniejszych ćwiczeń czy gorących dni to jest koniecznością zwiększenie ilości. A jeśli chodzi o tę modelkę, zbytnio nie chce mi się wierzyć by tyle faktycznie piła, a jeśli zrezygnowała z jedzenia , to już głodówka , ostatnio chicałam spróbować, jest tutaj fajny topik o głodówce.Ale chodzi tam przede wszystkim o oszczyszczenie orgaznizmu z toksyn, można glodować minimum 3 dni i wzwyż. A tak w ogóle wiesz jak wygladają te tzw modelki brrr,mało jest takich kobiecych , raczej same \"wieszaki\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fionka, plecy Ci się nie rozrosną:) tak mają tylko zawodowi pływacy, którzy trenują po ileś godzin dziennie.Tak samo jak błędnie sie myśli o silowni , kilka lat temu chodziłam , wszystko zależne jest ile ćwiczeń wykonujesz i co chcesz osiagnąć dzięki nim, czy ładną sylwetkę i siłę , czy rozrosniętę miesnie na które trzeba nieźle pracować i mieć odpowiednią dietę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×