Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiona1983

kto waży 80 kilo i więcej niech się przyłączy

Polecane posty

Hej dziewczyny, wytrzymałam na dwóch kawach, dwóch wassach z dwoma plasterkami polędwicy i niecalej zupie warzywnej.Jako że wyjatkowo nie zrobiłam obiadu dla rodzinki, bo wczoraj późno wróciłam to mój mąż właśnie będzie wcinał pizzę , którą kurde mi \"nasmrodził \" wszędzie.Całe szczęście zaopatrzyłam się w gumę do żucia na krytyczne momenty;) Moni ja zajrzę gdzieś za godzinkę góra dwie, bo teraz będziemy oglądać filmik, na który oczywiście mąż i córka mają chipsy, a ja całe szczęście wspomnianą gumę;) A Wy jak po dzisiejszym dniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już jestem, udało mi się w miarę szybko wrócić do domku. Ja też już po obiadku, czyli po wcześniej wspomnianym ryżu z warzywkami pychotka:))), teraz mam chwilkę dla was, ale widzę że nikogo nie ma i pewnie zaraz będę prowadzić monolog????? Echoo gratuleję dzisiejszego jadłospisu, jest strasznie mało kaloryczny, ale to dobrze i najwazniejsze że nam nie zemdlałaś, mam nadzije że jutro chociaż wezmiesz tą wassę do pracy???? Lady makbet gdzie jesteś????? Moni też cię nie ma ????? eliza666 a ty gdzie się podziewasz????? super duper też cię dawno nie widziałam a agi-lisek ty już dawno do nas nie zaglądałaś? no i oczywiście cierpka limonko halo jesteś tu?????? halo czy ktoś wogóle jest???????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba to będzie monolog:( A więc jak was nie ma to zapraszam wszystkie na godzinę 20 na małego brudzia, wkońcu musimy się lepiej poznać ...... ____ ......{......} ......{____} ......|......| ......|......| ......|......| ...../.........i .../............i ../...............i /...................i |....................| |..___________...| |.|...................| |.|...FINLANDIA...| |.|............. .....| |.|__________|...| |.....................| |.....................| |.....................| |_______________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A TERAZ LECE POROBIC BRZUSZKI A POZNIEJ TJ O 20 CZEKAM, BO BEDE POLEWAĆ I NIE BEDE AKCEPTOWAC ODMOWY :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :D ,i zaraz bede pisać ,tylko troche odsapne:) witam nowe koleżanki🖐️,czy jest któraś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chudy króliku dzieki ,że nas zmotywowałas:),ojej juz nie moge sie doczekac wagi 60:), no a gdzie limonka???elizka 666 ta marchewka to za mało.....może jakies ważywka gotowane?? elizka żadnej MERIDII !!! ZOBACZYSZ NATURALNIE DŁUŻEJ ,ALE ZA TO ZDROWIEJ :)UDA NAM SIE...mi po mezitangu ciągle jeszcze włosy wypadaja:( dziewczyny ja dzis po;kapuście pekince , kawałek wołowiny no i pół szklanki jogurtu aha i plaster szynki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fionka ja tez za brzuszki sie biore :),jak powiedziała echoo 100 musi byc, a wiec za chwile wracam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak dziewczyny???? Jestam ktoś??? Moni mam nadziejeże jak już ululasz swoje skarby to jeszcze wpadniesz do mnie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz bede tylko jeszcze z 20 min ,musze książke im przeczytać :-o juz zrobiłam 100 brzuszków :) o matko ale mnie bolą miensnie brzucha:) ale to chyba dobrze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni to dobrze że ciębolą, tzn że mięsinie zaczęły pracować. Mi udał się zrobić 200 no i troszkę pompek, ale oczywiście damskich, robie je ponieważ mam strasznie grube ręce i chce zgubić na nich ten tłuszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski, no ja też już jestem , ale jeszcze przed brzuszkami, ale spox przyjdzie na nie czas przed snem, Moni musi boleć:) Fiona 200 nieźle, nieźle.A ja dziś wskoczyłam w buty w których jedynie chodziłam na spacery z psem czyli na płaskim co zostalo zauważone przez wszystkim cholerka zaraz;), ale, ale założyłam bo moje drogie zasuwałam trzy przystanki na pieszo (resztę już przejechałam tramwajem, bo za długa trasa) i jak wracałam też trzy przystanki zasuwałam:) a szkoda mi obcasów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :) juz przeczytałam bajke ,o matko ale mnie wykończyły :)chyba sobie kupie taki mały magnetofon na płyty,i kupie bajki słuchane:) fiona ja tez mam grube rence:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no echoo -super trzy przystanki brawooo:),dziewczyny najgorsze jest ,jak już ma sie kryzys:-o ,czy wy też tak macie ,że chodzicie nerwowe i sie ciągle drzecie??? bo ja tak mam:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni, ja narazie wyjątkowo spokojna jestem;), bo zazwyczaj gestapo w domu.Ale mam kryzysik , glodna jestem jak cholera, ale siedzę czytam wiadomości i zaglądam do Was. Wiecie że nie mozna używać soli, bo zatrzymuje wodę w organizimie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiecana stronka z darmowym programem do ściągania różnych rzeczy jak muzyka, filmy itp http://www.programs.pl/program,38.html Ja mam już prawie pół roku, nie zdarzylo mi się sciągnąć wirusa, mój brat raz, ale ściągał jakiś program. Ustawia się jako strona startowa na kompie z googlami. Jeśli chcecie znależć aerobick o którym pisałam wystarczy wpisać w szukaniu: znajdź :Billy Blanks typ:Filmy/video ja mam ściągnietych 7 jego aerobickow , jeden Carmen Electry i dwa krótkie nie znam prowadzącego ale hmmm;) Poza tym dużo fajnej muzyki można ściągnać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie z tą solą to prawda,a ja lubie sobie posolić:-o, echoo ty wez jutro do pracy wasse .A nie jak dzis do 16 nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni jutro obowiązkowo biorę:) wcześniej pisałam o małych darmowych programach , dzieki jednemu można przeliczyć kalorie w produktach a drugi pokazuje ile spalamy kalorii np ćwicząc, jeśli chcesz Moni lub ktoś jeszcze to na gg moje 8222294 mailka zostawić to przesle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echoo dzięki za filmi, już go ściągam, tzn kilka ściągam, zobaczymy ile to potrwa. Ja tylko na chwilkę, bo właśnie na tvp1 leci LOST mój ulubiony filmik i właśnie jest reklama :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echoo-dzieki za stronke:) dziewczyny a jak to z świetami bedzie??? co jesć wtedy hm....:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muzyka ściąga się szybciutko, filmy oczywiście o wiele dlużej, czasami się zdarza że jest inny film niż tytul, ale to jest już wina osoby co ma to na kompie i tylko z przyczyn wiadomych owej osoby tak jest,ale sporo jest ok:) tutaj jest stronka jak ktoś chce do filmów gdzie nie ma tlumaczenia http://napisy.info/ 1CD oznacza tekst na cały film, 2CD to kiedy jest na dwóch płytach. Moja propozyjca jeszcze w znajdź wpisac lektor, wyświetlą się wszystkie filmy,bajki z lektorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zjem tylko te 12 dań i to po troszku każdego, bo niestety w mojej rodzinie taka tradycja że trzeba wszystkiego spróbować, nie możemy się obrzerać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni no święta to będzie masakra;) moja mama zawsze mnóstwo pyszności robi, ale do tego czasu nasze żołądki się zmniejszą i zjemy tylko tyle ile będą mogły czylo mało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja juz koncze ,do jutra :) bede jutro koło 16 wiec do miłego klikania.... dziewczyny trzymajcie sie jutro ,pamietajcie musimy być dzielne pozdrawiam i miłej nocki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi-lisek
hej dziewczyny.sorki nie mialam czasu zeby wejsc do neta.w sumie jestem codziennie ale jak zwykle nikogo nie ma:( .ja jak narazie trzymam sie.kolacij dalej nie jem.i wiecie co 1 kilo mi spadl:).bardzo sie ciesze zeby tak dalej mi spadaly te ochydne kilogramy.jem wiecej warzyw teraz niz przed i widze ze pomaga.mysle jeszcze o jakis tabletkach na odchudzanie,ale sama niewiem ktore pomagaja.moze wiecie cos o jakis dobrych tabletkach. pozdrawiam wszystkich i dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi-lisek
aha zapomnialam sie zapytac.skad jesstescie dziewczyny?bo ja mieszkam od 7 lat w niemczech.a w polsce mieszkalam kolo koszalina. buziaki i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×