Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiona1983

kto waży 80 kilo i więcej niech się przyłączy

Polecane posty

Hejka :) strasznie wcześnie się na tą Finlandię umawiałyscie, o takich porach to mnie zazwyczaj w domu nie ma :( Ale ciesze się że dobrze wam idzie z tym odchudzaniem, ja dopiero zaczynam wiec nie mam sie jeszcze czym chwalić. Do poczytania pozdrawiam P.s. do Agi Lisek Cześć ja jestem z Bielska-Białej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki bladym świtem powodzenia i wytrwałości w walce z kilogramami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona Moni ja mam bardzo grube ręce a raczej ramiona to moja zmora i jeszcze brzuch gigant[2 ciąże ostatnie dziecko ponad 5 kg]może jakieś ćwiczonka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, witam z samego rana :))) Eliza wyprzedziłaś mnie;) Fionka coś już ściągneło Ci się? dostałaś ode mnie maila?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziweczyny :)))) Ale jestem szczęśliwa dziś rano wchodzę na wagę a tam 1 kilo mniej :))) Echoo narazie nic mi się nie ściągneło, a meile przyszły dziękuję bardzo 🌼 za te programiki bardzo są fajne i przydadzą mi sięna 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę zmienić już stopkę. Agi-lisek ja jestem z Warszawy, i mnieszkam tu od urodzenia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fionka to sie cieszę:) A jesli chodzi o ściąganie to tak idzie, ja ściągam tylko podczas jak pracuje sobie na kompie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fionka to superek, kurde u mnie na razie waga stoi , no ale właściwie od wczoraj sie odchudzam , tak więc narazie podchodzę na luzie do wagi;) A właśnie te stopkę muszę też sobie napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny witam :D,ja tylko na chwilke ,bo zaraz wychodze ,jade do mamy no i sie zważe u niej:).Dziś juz jestem po kawce i sucharku:) ,no ale najlepsze jest to :że mi sie chce odchudzać!!! witaj aga lisek :),lady za 4 tyg bedziesz miała sie czym pochwalic:),kurcze eliza666,ja też mam brzucho no i łapke jak PUDZIANOWSKI:-O ,echoo ,witam:)czy wziełas wasse???,fionka gratulacje!! ale masz fajnie :) aga lisek ja jestem z Gdańska :)aha ,a jak sie tą stopke robi??? pozdrawiam was bede koło16 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odchudzam się tydzień ,wczoraj wyjątkowo się wygłodziłam wchodze sobie wesoła na wage atu 60dag do przodu jak to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni musisz wejść w preferencje i najpierw bedziesz musiała podać swoje dane, czyli login i hasło później coś o sobie i na samym dole bedzie dodaj stopkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja tak ma że jak nadchodzi okres to zaraz kilo więcej. A może zaczęłaś więcej ćwiczyć, wtedy też można trochę przybrać na wadzę. Moim najlepszym sposobem na sprawdzenie czy schudłam jest pomiar tali, bioder uda itp. wtedy najlepiej widać czy schudłaś. Moja mama zawsze mówi że jak spadło ci 2 cm w pasie to znaczy że straciłaś 3 kilo tłuszczu. Ja w to wierzę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie jak mi sie zbliża @ to ja mam 2kg do przodu:)ale po tyg,wszystko w normie:)dzieki fionka za odp.jak wróce ,to sprobuje,dziewczynki uciekam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni cmokasy:)), kurde zapomniałam wziąść, bo poźno poszłam spać i leciałam do pracy jak tajfun;) Fionka mi sie właśnie kończy okres(wreszcie), i od jutra wskakuje na rower treningowy i mogę ostrzej sie wziąść za siebie. a jak tam u ciebie z basenem? nic sie nie pochwaliłaś, ja zaczynam chodzic od poniedziałku A jesli chodzi o okres , to poprostu nieprzejmuj się tymczasowym kg-em więcej. Natomiast dziewczyny na rowerku szybko sie zrzuca wagę , ja np zakładam koszulke bawełnianą i na to z dwa grube swetry, jak schodzę później z roweru , to moge wykręcąc koszulkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echoo dopiero dziś się na ten basenik wybieram, jadę dopier po pracy ale nie martwcie się napewno powiema wam jak było. Najbardziej boję się ubrać w mój kostium, wszyscy będą widzieć mój celulit i jak jestem gruba, mam nadzieje że nie będę tam jedyną grubaską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz z innej beczki, strasznie bolą mnie dziś mięśnie brzucha, może przez te 200 brzuszków, ale aż tak ???? Trudno mi nawet siedzić bo mnie boli, mam nadzieję że czegoś sobie nie nadwyrężyłam????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fionka, narazie rób sobie po 100 z tydzień, później zwiększ sobie o 50 w następny.Po takiej ilości za pierwszym razem , ma prawo Cie boleć, ja to się kiedys przez to dwa dni smiać nawet nie mogłam;) Jak wrócisz z basenu , masz sie zaraz pochwalić jak było, czym Ty się przejmujesz? każdy na basenie sobą zajęty :))), a ja musze sobie kupić kostium jakiś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki echoo za słowa otuchy.:) A z tymi brzuszkami to chyba masz rację, może troszkę przystopuję. Od jutra zaczynam zasuwać również na rowerku, chcę jeździć około 1 godziny dziennie w te dni kiedy nie chodzę na basen, zobaczymy czy dam ze wszystkim radę. Może jak tak będę trenować to do wakacji osiągnę moją ukochaną wagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fionka, ćwiczenia to podstawa jak chcesz zrzucić wagę.Sama sie przekonasz juz po tygodniu , dwóch jak waga Ci sie szybciej ruszy, niż po stosując sama dietę, wiem po sobie. Basen bardzo dużo daje , bo całe ciało pracuje w trakcie pływania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobrze że na ten basen się zapisłam. W sumie to nie mogę się już doczekać 16 żeby wkońcu wyjść z pracy i popędzić na basenik. Tak dawno nie pływałam, mam nadzieję że jeszcze pamiętam jak to się robi?! A jutor nistety czeka mnie przeprowadzka i pisanie pracy na uczelnię, nie wiem jak mi się to wszystko uda no i oczywiście godzinka pedałowania. Jak to wszystko pogodzić? nigdy nie miałam tylu rzeczy na głowie, wcześniej wracałam z pracy do domu, gotowałam obiad i leżałam przed telewizorem no i oczywiście przez to wszystko tyłam. Może lepiej że teraz mam mniej czasu w domu, mniej się nudzę i przez to mniej zaglądam do tej mojej zmory LODÓWKI. Teraz jak ćwiczę w domu to staram się mieć zapas wody, bo jak już spalę te wszystkie kalorie, to co??, zaraz bym leciała do zmory(lodówki) i to co spaliłam zaraz bym nadrobiła,. A tak napycham się wodą i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fionka ja jako że pracuję i mam juz rodzinkę, stałam sie z czasem typem bardzo zorganizowanym - z konieczności:).Musisz poprostu tak sobie wszystko zorganizować by się nie przeciążyć. Moi znajomi sa zaskoczeni że mam czas jeszcze czytać książki, spotykać się z nimi, iść do kina , galerii.Obiady robię wieczorem na dwa następne dni, tak więć mam następny dzień np wolny by polatać z odkurzaczem i zrobić zakupy:) Na pewno po czasie będziesz robić więcej rzeczy zaskoczona że udaje Ci się wszystko pogodzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×