Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaasia27

praca w sądzie

Polecane posty

Gość gość
I'm happy because I do not work in court

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam pracy w sądzie. Zarobki niskie, praca bez przerw i niemiła atmosfera. Kierownictwo niesprawiedliwe. Tylko znajomości, znajomości, znajomości. Najlepiej pracy tam nie zaczynać a jak się zaczęło to najlepiej stamtąd uciekać. Nawet praca na targowisku jest lepsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu! czytam wypowiedzi i włos na głowie się jeży, w sądach są obozy pracy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiesz, że masz rację, pracuję 20 lat w sądzie i przyznaję Ci rację, roboty od groma, za to zero poszanowania, a wynagrodzenie ola Boga !!!, od 6 lat nie było podwyższane, a każdy przychodzący minister ma nas w d...., jaja sobie robią z naszych zarobków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość st sekr sąd
Zarobki ? To są ZAPOMOGI !!!! Awans? Tam są awanse PO ZNAJOMOŚCI - podobnie z zatrudnieniem odkąd rozpoczęły się KONKURSY - RODZINKA rządzi!!! Nie ma możliwości skorzystania z toalety, bo trzeba TYRAĆ !!! MOBBING na co dzień !!! Na śniadanie nie ma czasu, bo kierownictwo narzeka, że się nie pracuje !!! Nikogo nie obchodzi, że masz lęk wysokości - każą wspinać się po WYYYYSOKICH i NIESTABILNYCH drabinach żeby dosięgnąć GRUUUBYCH akt przy suficie !!! Tony akt do szycia IGŁĄ i DRATWĄ!!!! kilka razy w tygodniu cały dzień przestany na nogach bo xerować trzeba !!!!!! Przy wejściu powinien być napis Auschwitz !!!! Uciekaj stamtąd kto może tam nie ma warunków do GODNEJ pracy !!! Po wielu latach w tej pracy mam garba i zwyrodnienia nadgarstków wzamian za GÓWIANĄ ZAPOMOGĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytam i uważam, że mam mega szczęście. Obecnie pracuję w SR na umowie z Agencją od marca tego roku fakt kolega mi wspomniał, że będą szukać u niego w pracy, przyszłam i się dostałam bo byłam najlepsza widocznie. Pracę jak sobie dobrze ułożymy między sobą to nie jest dużo daję się rade wyrobić. Sędzie mam super,atomosfera w moim wydziale jest genialna gorzej już jeśli chodzi o inne . Najgorszy problem to zarobki.Teraz były rozpisane konkursy i dostane od nowego roku umowę bo się wykazałam umiejętnościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość: za krótko pracujesz żeby móc ocenić. Jesteś tylko przez AP, więc... Zobaczysz, że będziesz psioczyć i kwiczeć, że źle jest jak 99,9 % tego forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ambitna jak Aga ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekr sąd
niech ziober w końcu podpisze chociażby rewaloryzację dla pracowników sądu, bo żenująco niskie mają zarobki. Zajmij się ziober tym co należy do ciebie. Bo w naszych domach, sekretarzach sądowych bieda aż piszczy, tym się zajmij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem przed 60 rokiem życia, pracuje w sądzie od 30 lat, jestem czynnym protokolantem, w tygodniu jestem 4 razy na sesji ,ie ma pracowników, odchodzą na emerytury z etatami. jak dalej pracowac. Z racji wieku już nie mam tyle sił, koncentracja na sali mała, ból kręgosłupa coraz większy,nikogo to nie obchodzi, mam protokołowac do emerytury? A co do e protokołów- niby skrócony a liczy do 10 stron sędzia wszystko dyktuje i o ma byc usprawnienie dla protokolanta? Przez ten e protokół mamy więcej pracy. W MS tego nie widza i nie wiedzą? Zabierają etaty bo myślą, ze protokolanci siędza na rozprawach i samo się nagrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdę piszesz. Praca protokolanta jest bardzo ciężka, nikt jej nie docenia . Pan Ziobro może jakoś nam ulży, e protokół owszem nie jest zły, bo niektórzy na sali panują nad swoim skandalicznym zachowaniem. Niektóre zmiany są potrzebne wręcz konieczne. Zwrot kosztów przejazdu jak to jest ? Czy sędziom dojeżdżającym autobusami zwraca się za bilety czy tak jakby dojeżdżali samochodami ? Wiem, że zwykli pracownicy - sekretarze dojeżdżający nie mają z tego tytułu nic a nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e protokół nie jest zły? o czym ty piszesz, niczym się nie różni od pisemnego w wordzie dodatkowa praca a jeszcze nagrywanie płytek.Pracujemy za 3-4 pracowników a wypłaty głodowe E protokół to podwójna praca dla protokolanta,ulepszenie pracy dla sędziego nie dla nas. Założenie ,że protokół skrócony ma zawierac podstawowe wpisy to mit, wielka ściema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowa m_m
dokładnie! Miało być lepiej z e-protokołami a i tak trzeba wszystko pisać! Na dodatek jak za dużo sie pisze to ten program ReCourt sie wiesza i muli... jeszcze sędziowie myślą, że to tak szybko się będzie zapisywać i notować, a przecież trzeba wykończyć każdą sprawę, zapisać, wydrukować protokół itp... wszystkim sądowym wszystkiego dobrego w nowym roku - obyśmy znaleźli nowe PRACE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie Ziobro niech Pan pomyśli o zwykłych pracownikach sądowych sekretarzach, protokolantach, a zlikwiduje stanowiska dyrektora, dodatkowa kasa, nowe stanowiska - po co ?? Odciążyć pracę protokolantów, bo jest ciężka TAKA EST PRAWDA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napiszcie proszę co z tymi podwyżkami od 2016r? Czy ktoś je otrzymał? Na Dolnym Śląsku jedynie chodzą "słuchy",że coś ma być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te obietnice to były przed wyborami, a teraz Tych co na nich głosowali, ja nie, mają w d.... A Solidarność Sądowa śpi!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pochwalili się , że ma być podwyzka na 1850 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto, gdzie i kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Przeszłam do drugiego etapu konkursu na protokolanta. Czy ktoś może napisać jak będzie wyglądać rozmowa? i jak się ewentualnie przygotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj spokój, gdzie się pakujesz, przeczytaj komentarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
komentarze na wszystkich 43 stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak źle mówicie a skąd w takim razie ponad 70 osób!!na 2 etapie masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popróbuj tego miodu, nie miej lepiej od nas .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd tyle ludzi ?? Bo jak przychodzą na konkurs do danej instytucji czytaj. prokuratury to żyją w niewiedzy co do wynagrodzenia jakie tam jest wypłacane. Przeczytają w internecie, że od najniższej krajowej do 5 tyś i myślą, że tyle dostaną, a prawda jest taka, że w Prokuraturach to ludzie nawet 2 tyś nie widzieli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już nie przesadzajcie z tymi płacami, nie sa takie niskie. Jeżeli pracujesz 2-3 lata to nie będziesz miała pensji równej z osobą pracującą lat 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jesteś w temacie. Jest tak ponoszą najniższą krajową, wyłącznie, ci co mają odrobinę więcej nie dostają nic, nawet ci poi 20 latach pracy. TAK JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas podobno mają być jakieś podwyżki od marca, z wyrównaniem od stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale gdzie, proszę podajcie chociażby apelację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i to jest właśnie to jeśli chodzi o pracowników sądu. "wiem coś ale nie powiem", sami między sobą nie umiemy współpracować więc jak tu walczyć wspólnie o cokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i o to właśnie o to chodzi... jeśli sami nie potrafimy wymienić się informacjami i współpracować to nie ma szans, aby coś wspólnie wywalczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×