Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaasia27

praca w sądzie

Polecane posty

Gość gość
A jak się pracuje sekretarzom w Śr Zielona Góra Świebodzin czy w Krośnie Odrz czy jesteście zadowoleni z pracy i tego ile Wam za to płacą a jak jesteście traktowani przez przełożonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest lekko sędziowie wykorzystują swoje stanowisko maksymalnie. Przychodzą na 9,00 a wychodzą max o 14.00, ponieważ protokolant odwala za nich pracę.Wymagają pisania za nich tzw projektów, czyli orzeczenia mają gotowe tylko podpisać, projekty stwierdzenia prawomocnosci tylko podpisać, projekty wyznaczenia termiów rozpraw tylko podpisać i do domu wynagrodzenie weźmie 3 razy większe niż sekretarz sąd i żyje jak Pan tak to wygląda smutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo smutne, ale potwierdzam wszystko, jesteśmy bezradni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to praca w sądach tylko mając jakieś znajomości, bo w takie miejsca naprawdę bardzo trudno się dostać. Zobaczcie tutaj - http://www.gowork.pl/praca/radom;l Widzicie jakiekolwiek oferty pracy w sądownictwie? W tych tematach obowiązują niestety zupełnie inne zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Pytanko mam do tych ktorzy maja nowy program Sedzia2? Czy ktos moze cos powiedziec i wyrazić opinie o tym programie w porównaniu do currendy? I na czym polega migracja akt? Bede sie zajmować migracja a szkolenie dopiero w połowie kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem o co chodzi w tym wszystkim. Takie mocne wpisy ( negatywne) na temat pracy i stosunków w sądach) a dalej ktoś tu zagląda i wypytuje o pracę i konkursy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety taka jest prawda. Żeby urzędnik zarabiał 2 tys bruttoooo, z wyższym wyksztalceniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Biedronce pracują też ludzie z wyższym wykształceniem. Teraz wyższe nie znaczy masz wszędzie pracę z dobrym wynagrodzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czemu ludzie chcą tak bardzo pracować w sądzie. Ja pracuję 20 lat, właśnie mi minęło. Zarabiam wielkie g..... Sędziowie wykorzystują na maksa pracowników, a zarabiają 13 razy więcej. Żenada naprawdę. Praca jest 8 godzin to jeden plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a konkurs polega na tym, że dostaje się ten, kto ma znajomości. Pracują ludzie w ogóle nie znający się na niczym i zajmujący wysokie stanowiska ! pracowałam z kimś takim, to po prostu był horror. Dziewczyna się myliła nagminnie, a było na mnie ciągle. Ona dostawała nagrody i ocenę 5, a ja zbierałam baty za nią nagród zero i ocena 3. zastanówcie się naprawdę czy chcecie pracować w sądzie. To nie jest fajna praca naprawdę. W sądzie szczególnie prawa nie ma i się go nie przestrzega. Miejcie to na uwadze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby zarobki były duże to bym rozumiała, ale zarabia się naprawdę marnie. Sędzia ma bardzo wysokie zarobki, a człowiek ma ledwo na przeżycie. Koszmar naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy tym robi sie za sędziów prace, która należy do nich ! Zero szacunku. Uwierzcie ze to upokarzające naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaSkakanka80
Hej, a pracuje ktoś z Was w sądzie administracyjnym ? Słyszałam, że nie podlegają oni pod ministerstwo i mają mam swój budżet, więc i fajne zarobki. Moja sąsiadka miała po paru latach 3.000 na rękę, ale mówiła, że sąd zaczął zatrudniać na zlecenia i na zastępstwa za psie pieniądze.... już nie wiem co myśleć. Czy ona chce mnie zniechęcić do tej pracy, czy tylko się przechwalała... Chciałabym zgłosić się na konkurs do WSA, ale mam cykora... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam koleżankę w administracyjnym, przeniosła się z okręgowego w 2008 r. - wtedy miała 2.500 zł na rękę. Ja pracuje 20 lat i mam brutto takie. nie pchałabym się do sądu, bo to wstrętna praca i niewdzięczna. Być może w administracyjnym jest lepiej, bo zarobki mają z ministerstwa. Ale to nie zmienia faktu, ze sędziowie traktują sekretarki jak psy, a nawet gorzej - szczerze - to odradzam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbym miała cofnąć czas to poszłabym gdziekolwiek do pracy, ale nie do sądu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby jeszcze zarobki były godne, a człowiekowi nie starcza do kolejnego miesiąca - ba taka pensja starcza na 2 tygodnie może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 4 fakultety umiem języki a tu jestem traktowana jak intruz i matoł ! - chcę Was ostrzec po prostu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrozumiałabym jeszcze, jakby zarobki były w miarę ok, to jeszcze można to znosić, ale jak człowiek ma wszystko na raty - bo jak się coś zepsuje to z pensji Cię nie stać -i nic sobie kupić nie może i nie może normalnie żyć - to to naprawdę koszmar - odsyłam do artykułów na necie - między innymi: Praca w sądzie gorsza niż w supermarkecie. Kim są źle traktowani pracownicy wymiaru sprawiedliwości? praca-w-sadzie-gorsza-niz-w-supermarkecie-kim-sa-zle-traktowani-pracownicy-wymiaru-sprawiedliwosci.html Ile zarabia się w sądach? Praca w sądzie: Wolontariat i prestiż zamiast wynagrodzenia to tylko nieliczne strony o wymiarze sprawiedliwości, Poczytajcie również inne artykuły o sądach - cała prawda !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to już nawet nie chodzi o studia, bo teraz każdy je ma - co nie znaczy, że ktoś bez studiów jest gorszy- nie. Każdy zawód powinien być szanowany. Chodzi o to, że pracuje w sądzie ponad 20 lat, wiec mam wiedzę i wiem jak pracować, a ciągle traktują mnie na matoła (dosłownie) ! szacunku zero i to ma być sądowy prestiż - śmiechu warte !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co piszecie jest absolutnie przerażające. Mam na myśli stosunek sędziów do "innych" ludzi. Przecież to oni powinni być wzorem do naśladowania, powinni być kulturalni i szanować innych !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sądzie nie znajdziesz wzorów do naśladowania. Chamstwo goni chamstwo, a właśnie sędziom się wydaje, że są bogami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ich zachowanie jest paskudne, mało powiedziane, że chamskie. Ja znam ludzi po zawodówkach lepiej wychowanych. "Najciemniej pod latarnią" - jest takie przysłowie i jak bardzo słuszne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, a nawtykać takiemu nie można, że jest chamem, bo przecież immunitet i z roboty wywalą... Mam nadzieję, że ci nazwijmy "niekulturalni" stanowią mniejszość. Trzymajcie się kobitki w tych głupich sądach !!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedziałaby, raczej "nietykalni" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horror 2
to co ja przechodzę przez te 20 lat pracy w sądzie to istny horror ! i nie życzę tego nikomu naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ile zarabia sędzia czy w rejonie, czy w apelacji a ile sekretarz sądowy, musimy mieć porównanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Sędzia zarabia 12 razy więcej od sekretarza. Sekretarz ma końcówkę z ich pensji. To jest żenada !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako St. Sekretarz w okręgu po 10 latach pracy mam ok. 2300 na rękę. Sędzia w Rejonie zaczyna od ok. 8.000 na rękę. W administracyjnym sądzie st. sekretarz ma 3.000 na rękę, sędzia (prawdopodobnie) ok. 11.000 na start. Piszę prawdopodobnie, bo nie mam na 100% pewności co do kwoty sędziego w WSA. Ale tak ludzie u nas mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostanie się na sekretarza do sądu administracyjnego graniczy z cudem. Ostatnio było 60 osób na miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sędzia w okręgowym ma 13.000 zł zarobków. Ja pracuje w okręgu i po 20 latach pracy mam 2300 na rękę. Drugi raz do sadu bym nie poszła. Zachowanie sędziów jest skandaliczne naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×