Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tery

ponownie zaczynam skuteczną dietę mm

Polecane posty

W topiku \"tery przepisy do diety M. Montignac\" podałam pyszny przepis na szybkie chudnięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Godlife
ja się nie odchudzam wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deefi
ja muszę przytyć za bardzo schudłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga40
ja wyjeżdżam na wczasy odchudzające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaa43
Dowiedziałam sie dzisiaj że jest w ciąży więc się nie mogę odchudzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teery
ukradli mi dziś komputer i nie mam z czego do Was napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maagusia
Wstałam rano i waga od wczoraj - minus 18kg w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysia51
Od dzisiaj tylko ja będę podawała Wam wszystkie przepisy diet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kennko
Ja stąd idę nie będę się z Wami odchudzać tutaj tylko można przytyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaa43
Tak to ja jestem w ciąży żeby było jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defi
hahaha!ha!Dobre sobie!.....jakis podobny nic ale to nie moj:) A tak powaznie to Tery dopisz mi wzrost 172 cm.Pozdrawiam.Ktos nam zrobil jakis zart:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze tak komus sie chce zabawiac. :) poprawilo mi to nawet humor. dzis piekna pogoda,zycze pieknego dnia dzieki,tery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Te dopiski to chyba na dzisiaj,bo przeciez 1 kwietnia..dobre.Ale niestety ,zartownisiu,ja odchudzam sie dalej...ha,ha. A powaznie mowiac,Tery podaj adres tej stronyMM na ktorej wyczytalas te wiadomosci. Pozdrawiam niedzielnie.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 W sumie to nie głupi pomysł z tymi wczasami,chętnie bym pojechała. dobrej nocy tabelka pasuje,gorzej z tymi moimi cyframi wagowymi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że tak mało dziewczyn odwiedziło topic 😭. Mija 1 kwietnia więc prostuję - wszystkie wpisy z 1 kwietnia poza 3 przedostatnimi (jak można zauważyć) to Prima Aprilis, jedynie Goodlife udało mi się nabrać :D A ja cały czas czekałam na Was :( Idę w takim razie spać Dobranoc i kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tery,czy ja musze czekac az na nastepny Prima Aprillis,aby Cie nabrac,czy moge wczesniej? ;) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Czułam,ze to prima aprilisowy żart. No własnie mamy czekać do następnego? Gapa ze mnie,wczoraj nabrano mnie porządnie dwa razy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dziekuje z mile przyjecie do grona mm. Diete trzymalam do wczoraj, a dzisiaj od rana boli glowa, dlatego jem cokolwiek, lecz bez chleba i cukru. Wczoraj rodzina dala sie nabrac na moj prima-aprilisowy zart. Powiedzialam, ze nie bedzie obiadu , na co maz i corka zareagowali niedowierzaniem i zloscia a pozniej stwierdzil,ze to wcale nie bylo snieszne. haha Obiad oczywiscie ugotowalam. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie no chociaż trochę poprawił mi się humor. A możecie mi zrobić psikusa nie pogniewam się Dietka trzymana z małym odstępstwem pyszna kaszanka mnie skusiła, no cóż takie jest życie. W ogóle to smutny był dzień dzisiejszy 2 rocznica śmierci Papieża Jana Pawła II.Czytałam wpisy kondolencyjne i wszystko się przypominało smutne to i zarazem radosne jak jeden człowiek może dokonać tak wielkich rzeczy przyciągnąć do siebie ogrom ludzi. Nie bywałe. Niech spoczywa w spokoju. Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Tery,ze ten dzień był smutny. U mnie dziś mm jeszcze nie było,lutz też nie,ale było mało,bez pieczywa,oby tak do świat,a od świąt myślę,że MM. Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też do góry a dietka była co prawda kasza gryczana i pulpety na obiadek ale kasza jest o niskim IG a ja już trochę sie odchudzam więc niekiedy mogę poza tym nic innego nie miałam w domu a rodzinka głodna jak smoki. Dobrej nocki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz zagladam do was czesciej. dzis urodziny mojego meza, a jutro moje,wiec same wiecie,ze trudno trzymac mm. ale poza malym kawalkiem ciasta dzis bylo w porzadku. do uslyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defi
Magusia dla Ciebie i meza wszystkiego naj..naj...z okazji urodzin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magusiu Z okazji urodzin, które są raz w roku Niechaj będą szczęśliwe i pełne uroku Składam Tobie szczere życzenia Aby się spełniły najskrytsze marzenia 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dąłączam się Magusiu i ja do życzeń. Wszystkiego najlepszego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbubba33
dziewczyny czy mozna zjesc zapiekanke z razowego makaronu +warzywa+sos pomidorowy i na wierzchu ser?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defi
zapiekanka moze byc ale bez tego sera (bo to tluszcz) Jak chcesz z serem no to warzywna do tego smazona ryba lub piers kurczaka zalej to 18% smietana posyp zoltym serem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×