Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wrozka agawa

od dzisiaj to moj kacik wielbicieli wrozb tarota

Polecane posty

Gość 08.06.1982r
kiedy bede mniej wiecej w ciazy prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabel1
dziekuje za wrozbe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia1980
ja tez dziekuje.ale jakby Pani jeszcze mogła powiedziec kiedy Go poznam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptasie mleczkooo bylam kilka sekund przed czasem, skopiuje... moze sie uda.. to bardzo wazne... \"ok jestem jest 23.00 Wróżko Agawo… jeśli można…. Chciałabym się dowiedzieć czegoś…. Ja ur. 26.11.1984 godz. 17; mój chłopak 07.06.1983 r. czy będziemy razem? Bardzo mi zależy na chłopaku 07.01.1982, który jest za granica? Czy są jakieś szanse? Albo w ogóle co mi się wydarzy w miłości? oraz Czy po studiach znajdę prace w zawodzie? Czy wydarzy się w moim życiu jakiś przełom? \" Pani jest pisany ten mezczyzna z zagranicy! Pani parnter obecny bedzie krecil,nie bedzie pani mu ufala. Czy jest pani pewna ze on nie bywa na portalach randkowych? Przelom bedzie jak stwierdzi pani, ze mezczyzna ktory przebywa za granica , bedzie w stanie pania na rekach przywiezc do siebie. I tu widze zwiazek na dlugie lata. Nie bedzie pani pracowala w zawodzie ale bedzie to interesujace zajecie, pozna pani mnostwo fantastycznych osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja? ptasie mleczko było 1 przed a ja 1 po.. czy mogę też prosic o wróżbę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasie mleczkooo
dziekuje slicznie... bardzo bym chciala aby tak sie stalo... ale chlopak z zagranicy ma dziewczyne w ciazy;( i to wszystko psuje;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabarum
wrozko, a ja? tyle razy pisalem i nic.... 27 07 1962. co mi sie wkrotce przydarzy? czy kobieta z ktora jestem kocha mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kabarum wrozko, a ja? tyle razy pisalem i nic.... 27 07 1962. co mi sie wkrotce przydarzy? czy kobieta z ktora jestem kocha mnie? kocha kocha:) moze by pan sie oswiadczyl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrozko agawo...
prosze, czy zalapie sie dzis na wrozbe??:( komputer mi zabieraja jutro i nie bede miec dostepu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabarum
ale co przyniesie najblizsza przyszlosc...wrozko, bardzo prosze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załapię sięjeszcze dzisiaj tak po starej znajomości?;) jeśli tak, to fahnie... jak nie... to trudno... :P w każdym razie próbuję;) ja 27.07.1987 ktoś 17.01.1978 kiedy coś ruszy? yzn. czy w najbliższym czasie mamy sznsę na rozmowę... albo cuś? :P pozdroffionka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
się zemocjonowałam i nie trafiłam we właściwe klawisze :P ale da się odczytać... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrozko agawo...
proszę o wrozbe, poczekam ile trzeba, tylko jak by mozna bylo dzisiaj moja data urodzenia 6.5.85 jak bedzie wygladac moje zycie? poznam kogos, z kim zwiaze sie? (czuje sie samotnie) jak studia? czy uda mi sie je skonczyc? jak bedzie wygladac w przyszlosci moje zycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrozko agawo...
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 08.06.1982r
08.06.1982r ja cie wolam kiedy bede mniej wiecej w ciazy prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrozko agawo...
tak, ja, na poprzedniej stronie data 6.5.85 odpowiedzialabys mi na pytania??? prosze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietajcie , nikomu nie przepowiem smierci sobie przepowiedzialam w kartach tragedie i zginal moj maz i coreczka 2 letnia w wypadku wiec wam nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja data 31.03 1978 Pytanie o zdrowie najblizszych, i jak bedzie prosperować moja firma Dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrozko agawo...
wrozko, prosze. :( skopiuje jeszcze raz proszę o wrozbe, poczekam ile trzeba, tylko jak by mozna bylo dzisiaj moja data urodzenia 6.5.85 jak bedzie wygladac moje zycie? poznam kogos, z kim zwiaze sie? (czuje sie samotnie) jak studia? czy uda mi sie je skonczyc? jak bedzie wygladac w przyszlosci moje zycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabarum
napisz cos wiecej wrozko, co mi sie przydarzy?27 07 1962

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 08.06.1982r
wrozka agawa to musilo byc straszne co przezylas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venuska
22.12.1952. Czy mam szanse na wyjazd za granicę, czy to ma sens, bardzo proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23:49 wrozka agawa besia :) slucham? jak nie zawcześnie to za późno albo mnie nie ma :( poszłam juz bo po pracy byłam a dizś znowu długich 12h ale jak tylko wrócę to sie odezwę :P tylko chciałaś m ipowróźyć i dać bana? hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kofanaaaaa
moja data urodzenia (15.12.1987) partnera(8.12.1985) czy bedziemy juz na zawsze razem ? ile dzieci bedziemy miec? czy bedzie szczesliwy zwiazek? czy cossie wydarzy? ... mam nadzieje ze sie zalapalam na wrozenie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×