Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wrozka agawa

od dzisiaj to moj kacik wielbicieli wrozb tarota

Polecane posty

Gość dodus
Czy mój zwiazek przetrwa???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wrozka agawa juz nie wróci
????????????????????????????? :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrozko wroc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrozko wroc
a nie mogłabys teraz ????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kofanaaaaa
ja czekam chyba tydzien na wrozbe i chyba sie nie doczekam a juz pare razy bylam o czasie i nic ... co za dupa a nie wrozba !!!!!! nie chce mi sie czekac az laskawie pani mi powrozy ... mam juz tego dosc ... dla mnie to wazne pytania ale ok ... co bedzie to bedzie i ja nic z tym nie zrobie !!! poczekam i zobacze co w przyszlosci bede miala od zycia !!!! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koda
Dzięki Ciara:) Chciałam wyjechać do Anglii. Tam jest już mój mąż. Miał pojechać tylko tak na kilka miesiecy i wrócić. Chciał spełnić swoje ambicjezawodowe. Problem polega na tym, że jemu się tam bardzo spodobało i namawia mnie na wyjazd. Uważa, że tam mielibyśmy lepsze życie, bez wiecznego wyrzekania się tego i owego. Nie mamy dzieci, więc może byłoby łatwiej, ale mam bardzo mieszane uczucia:( Po prostu się boję aż takiej zmiany w moim życiu. A Ty Ciara gdzie jesteś? Jak Ci tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bąbelek Misia
Wróżko a co powiesz o nas? Ja 08.11.1982 a On 19.01.1984

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia1980
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia1980
pusto dzis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia1980

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freewolnaaa
ja 13.03.1975 on 02.05.1973 czy bedziemy razem,jeżeli nie to kiedy kogoś poznam z kim już bedę na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasie mleczkooo
ok jestem jest 23.00 Wróżko Agawo… jeśli można…. Chciałabym się dowiedzieć czegoś…. Ja ur. 26.11.1984 godz. 17; mój chłopak 07.06.1983 r. czy będziemy razem? Bardzo mi zależy na chłopaku 07.01.1982, który jest za granica? Czy są jakieś szanse? Albo w ogóle co mi się wydarzy w miłości? oraz Czy po studiach znajdę prace w zawodzie? Czy wydarzy się w moim życiu jakiś przełom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabel1
26.11. 1978 wrozko dziekuje za wrozbe i jeszcze jedno pytanie czy poznana osoba stanie sie dla mnie kims bliskim i czy mysli o mnie powaznie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po raz kolejny ja
izunia 123456 ostatnio sie zmieściłam ale nie podałam daty urodzienia męża więc podaje Proszę bardzo to dla mnie ważne. 14.01.1962-moja data. jak w sprawach uczuciowych , nie układa mi się z mężem (15.03.1959), czy szykują się jakieś zmiany, czy znajdę pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia1980
9.05.1980 godz ok.6:00 rano proszę mi jak najwięcej powiedziec o moim przyszłym zyciu.czy czeka mnie jakas przeprowadzka? Czy wyjde kiedys za mąż? Czy to będzie brunet, blondyn? Kiedy? Czy będę mieć dzieci(kiedy)? Czy będzie mnie cos łaczyc z 20.05.1980?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Pani Wróżko, jeśli znajdziesz czas to proszę o wróżbę. Moja data urodzenia to: 25.06.1979 A moje pytanie to:czy powinnam wracać do naszego kraju? co z moim życiem zawodowym? dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psipsina
06.04.1974 kiedy kogoś poznam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, to znów ja ;) ja: 29.09.1980 on:23.12.1977 jak widzisz nas zwiazek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie byłam 6 :( a ostanio się zmieściłąm to agawko nie wrózyłaś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izabel1 26.11. 1978 wrozko dziekuje za wrozbe i jeszcze jedno pytanie czy poznana osoba stanie sie dla mnie kims bliskim i czy mysli o mnie powaznie ? tak ale to bedzie na poczatku swietna przyjazn, bedziecie sobie ufac, zwierzac sie, razem plakac i smiac on jednak bedzie pnia skrycie kochal ale pani jego? widze watpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po raz kolejny ja izunia 123456 ostatnio sie zmieściłam ale nie podałam daty urodzienia męża więc podaje Proszę bardzo to dla mnie ważne. 14.01.1962-moja data. jak w sprawach uczuciowych , nie układa mi się z mężem (15.03.1959), czy szykują się jakieś zmiany, czy znajdę pracę? Pani maz widze flirtuje z inna kobieta, prosze uwaznie obserwowac zachowanie meza. Klotnie, spory, mozliwa pani wyprowadzka. Zechce pani zmienic swoje zycie, pojdzie na kursy doszkalajace. Praca bedzie ale malo platna. Na awnas trzeba bedzie poczekac 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabarum
po raz kolejny ja. wrozko, 27 07 1962. co mi sie wkrotce przydarzy? czy kobieta z ktora jestem kocha mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9.05.1980 godz ok.6:00 rano proszę mi jak najwięcej powiedziec o moim przyszłym zyciu.czy czeka mnie jakas przeprowadzka? Czy wyjde kiedys za mąż? Czy to będzie brunet, blondyn? Kiedy? Czy będę mieć dzieci(kiedy)? Czy będzie mnie cos łaczyc z 20.05.1980? nie bedzie pani z tym mezczyzna laczyc nic poza rozmowami i flirtami. Sama pani zauwazy, ze to nie mezczyzna na cale zycie. Nie widze przeprowadzki ale widze blondyna. Pozna go pani na jakiejs zabawie, to moze byc wesele lub klub. Milosc od 1 wejrzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia1980
ale wrózko, prosze napisz cos wiecej :( kiedy go poznam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciara. Droga Pani Wróżko, jeśli znajdziesz czas to proszę o wróżbę. Moja data urodzenia to: 25.06.1979 A moje pytanie to:czy powinnam wracać do naszego kraju? co z moim życiem zawodowym? dziękuję W roku 2007 nie powinna pani planowac przyjazdu do Polski bo karty nie widza jakiejs wielkiej zmiany sytuacji zawodowej. Przyjazd moze wiazac sie z rozczarowaniem. Natomiast za 2 lata moze pani pomyslec nad tym poniewaz karty widza swietna propozycje pracy na terenie naszego kraju w duzej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasie mleczkooo
bylam kilka sekund przed czasem, skopiuje... moze sie uda.. to bardzo wazne... "ok jestem jest 23.00 Wróżko Agawo… jeśli można…. Chciałabym się dowiedzieć czegoś…. Ja ur. 26.11.1984 godz. 17; mój chłopak 07.06.1983 r. czy będziemy razem? Bardzo mi zależy na chłopaku 07.01.1982, który jest za granica? Czy są jakieś szanse? Albo w ogóle co mi się wydarzy w miłości? oraz Czy po studiach znajdę prace w zawodzie? Czy wydarzy się w moim życiu jakiś przełom? "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psipsina 06.04.1974 kiedy kogoś poznam? samotnosc, rozczarowanie bedzie pani czula sie samotnie, odrzucona, niezrozumiana wszedzie beda dochodzily pania wiesci o slucach, zareczynach znajomych milosc nie zapuka do drzwi w 2007 roku ale ciekawa znajomosc z ekstrawaganckim panem on pania wprowadzi w swoje towarzystwo a tam bedzie miala pani szanse poznac milosc swego zycia, rownie ekstrawagancka jak pani znajomy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×