Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wrozka agawa

od dzisiaj to moj kacik wielbicieli wrozb tarota

Polecane posty

a moze dzis bede miala szczescie i o 23.00 agawa mi odpowie na moje pytanie? mam jeszcze jedno pytanko, moze sie uda 15 kwiecien 1979 godz. 15.24 czy mam jakiegos skrytego wielbiciela, ktory mysli o mnie cieplo i nie chce sie ujawnic? jest taki mezczyzna gdzie obok mnie? bede wdzieczna za odpowiedz, bo to wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak kobieta
juz sie tu nie pojawi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżko! jeśli się tutaj pojawisz to proszę o wróżbę: 18.07.1990r. jakie będą dla mnie te święta, jaki sylwester, czy spotka mnie coś miłego?z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asaaaa
czy on ma teraz inna> czy do mnie wroci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asaaaa
czy on jest teraz z inna? czy bedziemy jeszcze razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady night
dobry wieczór wróżko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta_25
Czy on przestanie grac w jednorekiego bandyte i wroci spokoj do naszej rodziny? Kiedy bdziemy mieli drugie dziecko i jakiej plci? Ja ur. 19. 02. 1981 On ur. 26. 12. 1977

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Numerologiczna piątka
rok 1982 Co mnie czeka w życiu osobistyk kiedy znajdę osobę, z którą się zwiąże na stałe i praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Numerologiczna piątka
Poproszę o wróżbę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofijkaaaaa
bardzo prosze o powrozenie i mnie: moja data to 8.03.1986- chcialabym sie dowiedziec czy cos sie zmieni badz wydarzy w moim zyciu osobistym lub zawodowym! z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuję
że Wróżka będzie dzisiaj :-) witam Wróżko już kiedyś ,,rozmawiałyśmy'' ale mam pytanie co nas czeka do końca roku ja 7-1-76 on-25-1-75 a drugie pytanie, jake powinnam poczynić kroki aby polepszyć sytuację finansową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan
wrózko bedziesz wrozyc od 23?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuję
sama zaskoczyłam siebie, czy mam czekac do 23? czy już się załapałam\'\' Wróżko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calineczka z Warszawy
Droga wróżko :) Jestem zodiakalną Wagą, numerologiczną 6. Czy wróci do mnie mężczyzna, którego kocham. Czy będzie próbował się ze mną kontaktować? Czy jeszcze kiedyś będziemy razem? Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to sprobuje.....
06.05.1985 co mnie czeka w zyciu uczuciowym? poznam kogos, kto mnie pokocha, bede szczesliwa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuję
witam Wróżko już kiedyś ,,rozmawiałyśmy'' ale mam pytanie co nas czeka do końca roku ja 7-1-76 on-25-1-75 a drugie pytanie, jake powinnam poczynić kroki aby polepszyć sytuację finansową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to sprobuje.....
06.05.1985 co mnie czeka w zyciu uczuciowym? poznam kogos, kto mnie pokocha, bede szczesliwa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calineczka z Warszawy
Wróżko byłam za wcześnie o parę sekund. :):) Badz wyrozumiała. Proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calineczka z Warszawy
Droga wróżko Jestem zodiakalną Wagą, numerologiczną 6. Czy wróci do mnie mężczyzna, którego kocham. Czy będzie próbował się ze mną kontaktować? Czy jeszcze kiedyś będziemy razem? Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sprobuje..... 06.05.1985 co mnie czeka w zyciu uczuciowym? poznam kogos, kto mnie pokocha, bede szczesliwa??? nie bedzie nikogo w pani zyciu przez najblizsze 3 lata, duzo mezczyzn ale zaden nie wyda sie pani zbyt interesujacy czeka pania wyjazd a tam milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calineczka z Warszawy Droga wróżko Jestem zodiakalną Wagą, numerologiczną 6. Czy wróci do mnie mężczyzna, którego kocham. Czy będzie próbował się ze mną kontaktować? Czy jeszcze kiedyś będziemy razem? Z góry dziękuję Beda pnastwo razem ale to bedzie za dobrych pare lat. Bedzie pani niedlugo w zwiazku ze starszym mezczyna. Duzo sie pani nauczy od niego, potem beda panstwo przyjaciolmi. Wiele cieplych wspomnien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabel1
co z chlopakiem ktorego niedawno poznalam czy bedziemy razem czy moze nie przypadlam mu do gustu ? 26.11 1978

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuję witam Wróżko już kiedyś ,,rozmawiałyśmy\'\' ale mam pytanie co nas czeka do końca roku ja 7-1-76 on-25-1-75 a drugie pytanie, jake powinnam poczynić kroki aby polepszyć sytuację finansową? do konca roku czeka was mega klotnia zwiazana z wyjsciem sylwestrowym moze sie skonczyc tak, ze spedza panstwo ta noc odddzielnie potrzebna dluga rozmowa prosze skonczyc kursy, doksztacac sie, pomysl prosze o nauce kolejnego jezyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuję
🌻 za wróżbę Wróżko, szkoda że nie dodałam - nie spodziewam się wspólnego sylwestra bo dzieli nas spora odległość :-) no i my nie jesteśmy razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabel1
wrozko bardzo prosze o wrozbe zostalam tylko ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko swienta jakie bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuję
o ile to ŚwiĘta !!! WSZAK POLACY ... ach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×