Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wrozka agawa

od dzisiaj to moj kacik wielbicieli wrozb tarota

Polecane posty

Gość to moze tez mi sie uda
Agawo czy powrozysz tez osoba ktore tu sie wczoraj wpisaly o 23?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan
wrózko powróz tym osobom prosimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
Zastanawiałam sie wróżko, dlaczego 2 ósemki są sobie nie pisane, ale masz rację w poście z godz. 18:17. Ale w dalszym ciągu nie rozumiem dlaczego ósemki "nie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja data to 23.05.1983 powiedz wrozko co z praca?? skad sny w ktorych jest mnostow symboli?? wogole dziwne:( i co z miloscia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
23:01 to moze mi sie uda tez jak bedzie wygladało w najblizszym czasie moje zycie uczuciowe 26.02.1983 ??? Moim zdaniem koniec zmartwień-pełnia szczęścia i miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrozko mam tez wazne pytanie dotyczy to mojej siostry blizniaczki data 22.05 1983 urodzilam sie godzine pozniej stad roznica w dacie co z jej ciaza?? czy wszystko bedzie dobrze?? bedzie dziewczynka czy chlopczyk? prosze tez o odpowiedz na moje pytania Moja data to 23.05.1983 powiedz wrozko co z praca?? skad sny w ktorych jest mnostow symboli?? wogole dziwne i co z miloscia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze tez mi sie uda
"3em Oeil 23:01 to moze mi sie uda tez jak bedzie wygladało w najblizszym czasie moje zycie uczuciowe 26.02.1983 ??? Moim zdaniem koniec zmartwień-pełnia szczęścia i miłości." tez sie interesujesz wrożbami? horoskopami itp rzeczami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
18:50 to moze tez mi sie uda "3em Oeil 23:01 to moze mi sie uda tez jak bedzie wygladało w najblizszym czasie moje zycie uczuciowe 26.02.1983 ??? Moim zdaniem koniec zmartwień-pełnia szczęścia i miłości." tez sie interesujesz wrożbami? horoskopami itp rzeczami? Tak. Owszem bardzo, jednak horoskopy są bardzo pracochłonne i zeby dobrze je postawic trzeba mieć dużą wiedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze tez mi sie uda
w takim razie czy mozesz mi cos wiecej powiedziec z kim bedzie ta pelnia zycia? z osoba ktora znam czy całkowicie mi obca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja tak skromnie
15.01.1978 chciałabym tylko się dowiedzieć jesli mozliwe....jak potoczy się moje zycie zawodowe i czy widać w moim zyciu jakies dzieci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
18:44 pestkaM wrozko mam tez wazne pytanie dotyczy to mojej siostry blizniaczki data 22.05 1983 urodzilam sie godzine pozniej stad roznica w dacie co z jej ciaza?? czy wszystko bedzie dobrze?? bedzie dziewczynka czy chlopczyk? prosze tez o odpowiedz na moje pytania Moja data to 23.05.1983 powiedz wrozko co z praca?? skad sny w ktorych jest mnostow symboli?? wogole dziwne i co z miloscia? Jesteś? Podaj imię siostry., jeśli się zdecydujesz, to założę temat pt. Powiadam tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
19:07 pestkaM czy ta wrozka tu wrozy??bo juz niewiem? Janie wiem. Muszę ja przeprosić, bo zupełnie nieświadomie weszłam w jej topic. Sorka wielka. Mnie potrzebny jest kontakt z osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
Kopiuję, by dana osoba wiedziała, ze do nie się zwracam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wloszkaaaaaaa
WROZKO jak chcesz to mi powiedz z kim zostane ja---11.07.1961 on I 1.01.1958 on II 5.09.1958 wogole to z ktorym warto , i co dalej dla mnie bedzie.... jak cchesz jak nie to pozdrawiam .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nhuhn
nuihkopiuytrsxdfghjk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w takim razie mam jeszcze jedno pytanko, moze sie uda 15 kwiecien 1979 godz. 15.24 czy mam jakiegos skrytego wielbiciela, ktory mysli o mnie cieplo i nie chce sie ujawnic? jest taki mezczyzna gdzie obok mnie? bede wdzieczna za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość we mgle
ur.24.03.1972 i co będzie dalej? Proszę i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikka28
A jednak... może dzisiaj jakaś bardziej odpowiednia pora/godzina. Bardzo proszę o odpowiedź: ja 16.01.78 on 06.01.79 czy jest dla nas jakaś szansa w ogóle? jeśli nie jesteśmy sobie pisani to kiedy spotkam tego właściwego? Kiedy wyjdę za mąż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizka42
A może przemiła wróżka mi coś podpowie?17 08 1963 jeżeli tak !bardzo dziękuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrozko mam tez wazne pytanie dotyczy to mojej siostry blizniaczki data 22.05 1983 urodzilam sie godzine pozniej stad roznica w dacie co z jej ciaza?? czy wszystko bedzie dobrze?? bedzie dziewczynka czy chlopczyk? prosze tez o odpowiedz na moje pytania Moja data to 23.05.1983 powiedz wrozko co z praca?? skad sny w ktorych jest mnostow symboli?? wogole dziwne i co z miloscia? moja maz 21.12.1978 co z drugim dzieckiem??i Moze kiedys zobacze tu odpowiedz na moja pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrozkiniewrozki
wrozko agawo po co zakladasz taki topic skoro nie jestes w stanie sie tu pojawiac sa ludzie ktorzy potrzebuja dobrej rady, wskazowek:) widocznie nie dajesz rady!!!piszesz bede jutro a potem cisza:( i jak potem ci wierzyc ?? zgadzacie sie ze mna ludziska??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×