Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wrozka agawa

od dzisiaj to moj kacik wielbicieli wrozb tarota

Polecane posty

WROZKO TO DLA MNIE WAZNE! czekam juz dluugo na odpowiedz i bede probowac nieskonczenie ja 30.12.1983 on 10.02.1983. czy bedziemy malzenstwem?szczesliwym? i kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lyzeczka28
czy moglabys mi odpowiedziec na pytania chce zakonczyc swoj zwiazek czy moj chlopak sobie odpusci walke o mnie czy bedzie mu na reke ? czy kogos ma na boku czy wogole o mnie mysli? i czy mu zalezy urodzil sie 10.10.1980 ja 10.03.1984 o godz. 1:15 prosze nie zapomnij o mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lyzeczka28
wrozko Agawo nie zawidz nas !!!!!! czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lyzeczka28 czy moglabys mi odpowiedziec na pytania chce zakonczyc swoj zwiazek czy moj chlopak sobie odpusci walke o mnie czy bedzie mu na reke ? czy kogos ma na boku czy wogole o mnie mysli? i czy mu zalezy urodzil sie 10.10.1980 ja 10.03.1984 o godz. 1:15 prosze nie zapomnij o mnie Pani partner, hmm wolny ptak, kreca sie kolonieo kobiety a on ma brunetke na oku. Prosze odejsc, oszczedzi to pani nerwow a w roku 2008 widze wielka milosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lyzeczka28
czyli wrozko mozna troche rozszerzyc ma zamiar mnie zostawic? a gdyby nawet to kiedys pozaluje swojej decyzji? prosze jezeli znajdzie Pani czas!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majorka...
wróżko prosze jeszcze ja droga wrózko ponawiam swoje pytanie czy jest szansa na związek miedzy nami ?? jakie sa jego uczucia do mnie ? ja 11.01.1978 on 26.09.1978

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zle mi
ja niestety nie mam tak czasu zeby posiedziec i czekać:( a tak mi zależy.... 07.12.1985- moja data bardzo był prosila o odpowiedz. Dopiero niedawno dowiedziałam się że mój partner (16.05.1984)nie jest ojcem mojego dziecka.w sumie były partner bo nie przyjechał jak sie dowiedzial.czy wróci do mnie kiedys??czy mamy jeszcze jakies szanse?co mam zrobić zeby do mnie wrócił??dzwoni do mnie, rozmawiamy, sam nie wie czemu dzwoni.Ojcem dziecka jest mój byly chłopak(17.02.1984). nie chce byc z nim na sile dla dziecka,cały czas kocham tamtego.Co mam robić????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zle mi
bardzo prosze .załamuje sie już psychicznie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zle mi ale to juz sprawa psychologiczna pani partner na krotym pani zalezy ma zranione uczucia, prosze byc cierpliwym on musi dojsc do lasu ze swoimi emocjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrozko ja tez prosze o rade.bylam juz tez kiedys o 23 ale ciebie nie bylo..licze na dobre serduszko..dziekuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zle mi
on ma taki twardy charakter:( chciałabym mieć chociaż cień nadzieji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ten zwiazek zakonczy sie slubem czy rozstaniem? Ja ur. 23.11.1981 On ur. 3.1.1981. Dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olencja Czy ten zwiazek zakonczy sie slubem czy rozstaniem? Ja ur. 23.11.1981 On ur. 3.1.1981. Dziekuje. ps nie mowilam ze dzisiaj bede wrozyla ale ok, wyjatek Zwiazek zakonczy sie slubem ale i tez widze separacje bo zamaci ktos inny w pani glowie. nie warto, maz bedzie bardzooo wyrozumialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WROZKO TO DLA MNIE WAZNE! czekam juz dluugo na odpowiedz i bede probowac nieskonczenie ja 30.12.1983 on 10.02.1983.czy pisane nam byc razem i czy bedziemy malzenstwem?szczesliwym? i kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zle mi
jeszcze przed chwilą mówił że tęskni...rozmowa sie skończyła wspomnieniami i płaczem:( ja moge na niego całe życie czekać.jak dalej potoczy sie moje życie?bede kiedys szczesliwa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna IwI WROZKO TO DLA MNIE WAZNE! czekam juz dluugo na odpowiedz i bede probowac nieskonczenie ja 30.12.1983 on 10.02.1983.czy pisane nam byc razem i czy bedziemy malzenstwem?szczesliwym? i kiedy? ps kazdy czeka dlugo.. bardzo udany zwiazek, namietny, zaufanie, szacunek, slub za 2, 5 roku okolo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaaan
czy mozna prosic o wrozbe? wpisalam sie o 23:01 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zle mi
wogóle moge zrobić coś zeby go do siebie przekonać??czy lepiej zostawic wszystko tak jak jest.Jeżeli tak to co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zle mi
chciałabym tylko wiedziec co mnie czeka zeby sie nastawic psychicznie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julleczka
Wrozko!] prosze o wrozbe! Decyzje musze podjac jak najszybciej, Czy wybrac bardzo intratna prace czy tez mojego partnera i czy ten zwiazek zakonczy sie slubem jak planujemy? Czy powinnam sie angazowac na stale? Nie mam pojecia co wybrac a musze sie zdecydowac... moze bedziesz w stanie mi pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×