Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wrozka agawa

od dzisiaj to moj kacik wielbicieli wrozb tarota

Polecane posty

Czy ten zwiazek zakonczy sie slubem czy rozstaniem? Ja ur. 23.11.1981 On ur. 3.1.1981. Dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeanny-s
Jak ułożą się moje sprawy zawodowo - finansowe? Staram się własnie o nową pracę. Czy ją otrzymam? Dorota , ur. 01.12.1977 r. Będę wdzięczna za kilka słów na ten temat. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrozko w sobotnia noc milam wypadek samochodowy, dzieki Bogu wszystko skonczylo sie dobrze :) teraz niestety mam nieciekawa sytuacje w domu - nie jest ona zwiazana z wypadkiem... napisz czy cos sie poprawi ja 12/11/1984 on 19/07/1980 dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Ponawiam prośbę. Ja 23 07 1973 godź 18.15 On 14 11 1963. Dziś są jego 38 urodziny, więc może w prezencie dostaniemy wróżbę... :) Czy będziemy razem. Czy pisany jest mi ktoś inny. Czy coś oprócz dziecka łączy Go z byłą żoną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ciaglej depresji...
Witaj Agawa, bede wdzieczna za napisanie cokolwiek na podstawie mojej daty urodzenia, sczegolnie interesuje mnie obecny zwiazek, jak sie skonczy (bede kiedys szczesliwa?) moja data ur. 22. 01. 1972 jego 06.01.1972 dziekuje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majorka...
droga wrózko ponawiam swoje pytanie czy jest szansa na związek miedzy nami ?? jakie sa jego uczucia do mnie ? ja 11.01.1978 on 26.09.1978

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kofanaaaaa
moja data urodzenia (15.12.1987) partnera(8.12.1985) czy bedziemy juz na zawsze razem ? ile dzieci bedziemy miec? czy bedzie szczesliwy zwiazek? czy cossie wydarzy? ... mam nadzieje ze sie zalapalam na wrozenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na_zakrecie_zycia
Dziekuje Ci bardzo Wrozko!🌼🌼🌼 A czy mozesz mi jeszcze powiedziec co czeka Ja? Bardzo sie o Nia martwie:( Gdybym wiedzial, moglbym spokojnie wyjechac... Jej data urodzenia:13.03.1969 Prosze, to ostatnie pytanie...Czy Ona bedzie nadal ze swym obecnym partnerem???? Czy bedzie choc troche szczesliwa????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PANASONIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PANASONIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PANASONIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PANASONIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PANASONIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PANASONIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PANASONIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PANASONIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zle mi
bedzie dzis wrózka jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majorka...
droga wrózko ponawiam swoje pytanie czy jest szansa na związek miedzy nami ?? jakie sa jego uczucia do mnie ? ja 11.01.1978 on 26.09.1978

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lyzeczka28
Witaj wrozko czy moglabys mi odpowiedziec na pytanie: chce zakonczyc swoj zwiazek, czy moj chlopak odpusci sobie walke o mnie czy jest mu to na reke? czy ma kogos na boku? co on wogole o mnie mysli, bo sama juz sie gubie w tym wszystkim? czy jemu wogole na mnie zalezy? urodzil sie 10.10.1980 ja urodzila sie 10.03.1984 o godzinie 1:15 prosze jak znajdziesz czas to o mnie nie zapomnij 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ten zwiazek zakonczy sie slubem czy rozstaniem? Ja ur. 23.11.1981 On ur. 3.1.1981. Dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze raz bardzo poprosze o wróżbę..:) Co moze pani powiedziec wiecej.. Co Zbyszek do mnie czuje i czy mysli o mnie powaznie? Czy związek dojdzie do skutku? ja 8.5.78 on 29.9.64 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freewolnaaa
ja 13.03.1975 on 02.05.1973 czy bedziemy razem,jeżeli nie to kiedy poznam kogos z kim spędze resztę życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majorka...
droga wrózko ponawiam swoje pytanie czy jest szansa na związek miedzy nami ?? jakie sa jego uczucia do mnie ? ja 11.01.1978 on 26.09.1978

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje urodziny- 05 październik 1982 r Mam pytanie - czy wyjade do pracy za granicę I Jeszcze jedno ;) -czy związek z chlopakiem ur30.05.982 przetrwa? Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skilaki
06.04.1974 co z moją pracą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje,ze nadal obowiazuje zasada,ze wrozko wrozysz 5 pierwszym osobom z 23.00 ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaaan
Nazywam sie Asia. Urodziłam się 23.02.1985 roku. Niedawno zakonczylam zwiazek z (06.12.1979). Czy on ma jakas inna? Czy jeszcze kiedykolwiek bedziemy mieli kontakt/ czy wroci? pytanie1: Czy w najblizszym roku spotka mnie milosc, a jesli nie to kiedy? Czy wyjde w ogole za maz i bede miala dzieci? pytanie 2: Jak potoczy sie moje zycie zawodowe? Na czym powinnam sie skoncentrowac? Na studiach czy nowej szkole foto? pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×