Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wrozka agawa

od dzisiaj to moj kacik wielbicieli wrozb tarota

Polecane posty

29.07.1981 r ja - czy moge zmienic prace? czy to dbry pomysl?czy mam jakies szanse na inna? 21.02.1980 czy bede z nim juz zawsze? czy ten zwiazek ma przyszlosc? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady night
Wróżko...dziękuję za wróżbę 🌻 spóźnione,ale szczere :) Nie miałam przez ponad tydzień netu , więc dlatego ta zwłoka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majorka...
w mojej głowie wojna !!! prosze wróżko postaw mi karty ! droga wrózko ponawiam swoje pytanie czy jest szansa na związek miedzy nami ?? jakie sa jego uczucia do mnie ? ja 11.01.1978 on 26.09.1978

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna 33l
ponawiam dziś prośbę o wróżbę dla smutnej żony urodzonej 26-11-1973 on 30-04-1973 czy nasze małżeństwo przetrwa kolejny kryzys ? czy czeka nas wspólna przyszłość ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady night
Pozrowionka wróżko agawa :) Wszystko w porządku? Odezwij się...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko1234
wrozko gdzie jestes martwimy sie o Ciebie??? odezwij sie do nas!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko1234
wrozko moge prosic o wrozbe?>??? jak tam u mnie zyczie uczuciowe???? czy ktos mnie kocha czy komus na mnie zalezy??? jest pewna osoba w moim zyciu oto jej data 10.10.1980 a moja to 10.03.1984 bylabym wdzieczna o wrozbe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasie mleczkooo
no ja mialam wrozbe.. ale nic nie wiem z niej... chyba niezbyt precyzyjnie napisałam moje pytania ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko1234
wrozko przynajmniej napisz kilka slow ze wszystko w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nivis
Na_zakrecie_zycia - ile Ty masz tych kobiet? Dopieor pytales o jakas inna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na_zakrecie_zycia
Jestes Wrozko? Jestem cierpliwy i ponawiam moje pytanie...Czy Ona bedzie szczesliwa z obecnym partnerem i czy naprawde nie ma szans na to, zebysmy byli razem? Jej data urodzenia 13.03.69, a moja 4.01.83. Z gory dziekuje!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na_zakrecie_zycia
Jestem tu sam, moge prosic o wroze dzisiaj? BARDZO prosze!!!:) Jutro nie bede mogl o tak poznej porze:(Tylko ten jeden wyjatek...🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na_zakrecie_zycia
Szkoda, ze Cie juz nie ma:( Mam madzieje jednak, ze jutro odpowiesz na moje pytanie mimo, ze moze mnie nie byc na kafe...Bede czekal cierpliwie...Dobranoc!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ,ponownie ja :) 22.12.1989 10:50 chcialabym wiedziec jak tam w mym zyciu uczuciowym sprawy sie ulozą i czy mam chociaz jakiegos wielbiciela \"cichego\" ,jaką jest on mniej wiecej osobą(jesli istnieje wogole) bardzooooooo zalezy mi na odpowiedzi pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikka28
witam, pewnie nie mam szansy najmniejszej.... bo z tego co tu wyczytałam Pani wróży osobom, które wpiszą sie w określonej godzinie 22, 23 i są pierwsze.... no cóż ja nie mam takiej możliwości żeby wieczorem się wpisać, a naprawdę bardzo badzo chyba potrzebują odpowiedzi i porady... ja 16.01.78 on 06.01.79 czy jest dla nas jakaś szansa w ogóle? jeśli nie jesteśmy sobie pisani czy spotkam tego właściwego i kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koda
Jak potoczy się moje życie u boku męża? Mam wyjechać czy zostać w kraju? Czy w nasz związek nie wkradnie się zdrada? Czy on mnie naprawdę kocha? moja data urodzenia 21,07,1979, jego 12,10,1978 Dziękuję, choć nie wiem czy się załapę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabel1
co z chlopakiem ktorego niedawno poznalam czy bedziemy razem czy moze nie przypadlam mu do gustu ? 26.11 1978

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koda
Proszę bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koda
Wróżko błagam!!!! To dla mnie bardzo ważne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze mi sie uda tez
jak bedzie wygladało w najblizszym czasie moje zycie uczuciowe 26.02.1983 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samaJuzNieWiem
wróżko, mam pytanie, 20go miałam się z Nim spotkać...zrezygnowałam...dzwonił a ja milczałam On teraz też milczy smutno mi i żal tego spotkania-bo dzieli nas odległość czy coś miedzy nami do końca roku bedzie się działo? ja-7-1-76 On-25-1-75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan
wrózko obiecalas , ze bedziesz dzisiaj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koda
Nadal na zakręcie życia, bo wróżki brak:( Hmmm...szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na_zakrecie_zycia Jestes Wrozko? Jestem cierpliwy i ponawiam moje pytanie...Czy Ona bedzie szczesliwa z obecnym partnerem i czy naprawde nie ma szans na to, zebysmy byli razem? Jej data urodzenia 13.03.69, a moja 4.01.83. Z gory dziekuje! Tak ona bedzie sczesliwa ze swoim partnerem. Nie jest panstwu pisay ten zwiazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×