Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeterianka18

Kosmetyki Faberlic - co o nich sądzicie?

Polecane posty

Gość agusha18
moja ulubiona naprawde świeża woda jest ALTAU gorąca ja polecam napawrde dosc dlugo trzyma sie na mojej skorze jak rano sie psikne to jeszcze wieczorem ja czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsultantka22222
U mnie to nie działa. Zawsze,nawet do małego zamówienia dokładam jakis kosmetyk,zamówienie dostarczam w reklamówkach firmowych,dodaje próbki i mało kto zamawia. Jestem również konsultantką oriflame i mimo ze zadnych kosmetyków nie daje gratis,jest sporo braków to i tak duzo osób zamawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulvena
No właśnie - ja nie lubie kremów Avonu (pomadki i perfumy są tylko ok) i w ogóle nie pasuje mi Oriflame - jednak mimo, że są to gorsze kosmetyki, to Faberlic nie idzie mi zupelnie! Cały zakład mojej pracy coś raz zamówił i były panie nie zadowolone, nie chcą zamówić znów, a Avon biorą jak leci! Prócz napisów ruskich dochodzi cena za duża oraz opakowania!!!Teraz niby lepsze, ale nadal to nie jest ta estetyka co Oroflame czy Avon albo kosmetyki w drogeriach. Niby ważne, co w srodku, ale same wiecie .... jak to jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
Tak..pierwsze wrażenie najważniejsze,ale nie jest tak źle..chyba lekko przesadzacie :) kosmetyki są dobre i wiele osób jak spróbuje to kusi się i później..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
A co do perfum to te 3 małe :angelica, poetica i primavera pachną ślicznie i świeżo i dość dobrze się trzymają! Świetnie trzyma się też woda Alizes,ale zapach mi nie podszedł..bo miał być morski a okazał się mocno damski dla starszych pań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpak
Witam:) Mam prośbe bo jestem konsultantka faberlica i niestety nie znam jeszcze niektórych produktów i ostatnio koleżanka chciała abym doradziła jej krem matujący i niewiem który byłby lepszy ten żel krem z nowej serii czy krem (nie pamiętam symboli a katalogi wszystkie rozdałam) Z góry dziękuję za pomoc Natomiast co do kosmetyków to ja osobiście jestem zachwycona i jak narazie to osoby które choć raz się przełamały i zamówiły coś chcą to powtórnie jak chociażby tusze do rzęs są rewelacyjne (sama mam już 3 :) ) krem do szyi dekoldu i biustu jest bardzo fajny bo ma bardzo delikatny zapach i przyjemną konsystencję no i ta cena np w kwietniu 8,90 co do farb to znajoma jest zachwycona bo kolorek ma już jakieś 1.5 miesiąca pomimo iż bardzo często farbuje włoski ale ten kolor tak przypadł jej do gustu farba długo się trzyma no i kolorek :) fakt już po tym czasie wyblakł ale i tak jest bardzo zadowolona. Natomiast jak dla mnie kosmetykiem który pobija wszystkie - oczywiście w tym pozytywnym sensie- jest cała seria na celulit szczególnie termokoncentrat i żel korygujący co prawda przez 15 min. mogą wystąpić zaczerwienienia i efekt pieczenia ale skóra po pewnym czasie jest taka napięta no po prostu bomba!!! Jak do tej pory nie spotkałam się jeszcze z czyms takim a jestem prócz tego konsultantką avonu i Oriflame Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina332
witam! Jestem konsultantką firmy Faberlic i jeśli chodzi o kremy matujące to mogę w pełni polecić krem z serii podwójne oddychanie z symbolem 1345. Świetnie się wchłania, a konsystencje ma śmietanki, używam go jako bazę pod makijaż, jest wydajny no i matuje. Jest jeszcze jeden krem-żel z tej serii z symbolem 1344 i czuje, że też będzie dobry, ale jeszcze nie używałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z moich ostatnich zakupów polecam krem 12godzinny nawilżający z serii Novaftem - jest gęsty i treściwy, lekko tłustawy. Twarz się po nim błyszczy i wyglada to na efekt \"kremu zimowego\", ale i tak używam go na dzień i na noc bo jest bardzo dobry. Nawilża, likwiduje uczucie napięcia a przede wszystkim wygładza, regeneruje i nie powoduje wyprysków - wręcz pod wpływem tego kremu mam ich znacznie mniej. Moja mama też jest z niego zadowolona. Tubka kremu jest bardzo ładna, sam krem jest wydajny. Zapach średnio mi odpowiada, ale nie jest intensywny, więc wszystko ok. Woda Aquamarine - bardzo ładny, kwiatowo-wodny zapach, lekki, intrygujący - otoczeniu bardzo się podoba. Trwałość podobna do Kaori, czyli niezła. Ktoś się pytał o zapach Kaori. Wg mnie jest bardzo ładny, taki kwiatowo-zielono-świeży, subtelny i wiosenny. Ulvena wspominała o kremach do rąk w pomarańczowych opakowaniach. Powiem, że jestem mocno zdziwiona, że uważasz je za kiepskie. Ja jestem przekonana o tym, że KR-1 i KR-2 to najlepsze kremy jakie w życiu miałam i mam nadzieję, że Faberlic ich nie wycofa. Mam po nich idealnie gładkie ręce, skóra jest nawilżona, odżywiona i zregenerowana. Wcześniej musiałam bardzo często smarować ręce kremem, bo skóra była bardzo przesuszona, wchłaniała krem błyskawicznie i już po chwili nie było śladu po tym, że w ogóle dłonie były smarowane. Teraz używam kremu 2-3 razy dziennie i skóra jest bardzo zadbana, gładka i miękka. Kremy do rąk Faberlic to tak naprawdę pierwsze kosmetyki tego typu, u których zaobserwowałam jakiś efekt długotrwały, zauważalny nie tylko w chwilę po aplikacji, ale owocujący stałą poprawą stanu skóry. Nie tylko ja jestem zadowolona z tego kremu - używają go moi bliscy i nikt nie narzeka. Ja sama takie prawdziwe efekty zauważyłam po ok.2 tygodniach regularnego stosowania. Kremy do rąk są więc jednym z moich ulubionych produktów Faberlic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
Moja bratowa używa kremu do rąk KR-3 i jest z niego bardzo zadowolona :) Ja ostatnio kupiłam krem do rąk z serii Skin Resort Yoghurten i jestem z niego bardzo zadowolona, duży plus również opakowanie, szybko się wchłana, nie pozostawia lepkiej warstwy a skóra po nim jest miękka,nawilżona ale nie tłusta i ładnie pachnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpak
Witam:) Mam pytanie jak myślicie czy kremy do rąk i do stóp chodzi mi o całą serię KN i Kr oraz cała seria kosmetyków z ostatnich stron tzn np seria A F itd są wycofywane z katalogu?? Bo cenę mają naprawdę bardzo niską a jeśli tak to czy są szanse że po prostu zmienią opakowania?? To samo dotyczy wód CF bo cała seria jest wycofywana - ich chyba najbardziej mi szkoda bo były tanie ładnie pachniały i były slicznie pakowane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
Ja nie mam pojęcia..zadawałam już pytanie o te perfumy CF ale nie otrzymałam odpowiedzi,podejrzewam że nikt niewie jak będzie. Także wypada nam czekać i zobaczyć w przyszłości..ale najbardziej obawiam się o te perfumy..dobrze szły,zapachy były śliczne i trwałe.. może będą większe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawie zapowiadają się nowe wody w maju tylko by cena nie byla tak wygorowana jak z ostatnich nowosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpak
A mam pytanie skąd wiesz jakie będą wody w maju?? Czy gdzieś już można zobaczyć katalog na maj?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, zastanawiam się czy nie zostać konsultanką? Chciałam spytać czy się to opłaca. Moje koleżanki zamawiają dużo w Avonie, o Faberlicu jeszcze nie słyszałyśmy. Niestety budować grupy nie będę, bo się do tego nie nadaję, a poza tym to nie mam zbyt wielu znajomych, koleżanek, które mogłabym wciągać. Czy takie zamawianie dla siebie i paru znajomych bedzie sie opłacało? Wiadomo, że nie chodzi o wielkie pieniądze. Dostaję 27 % zniżki od cen katalowych? Tak? za przesyłkę dodatkowo 10 zł. Czy katalogi są płatne? Czy jakieś próbki dla Klientek są możliwe? Niewiele o tym wiem, byłabym wdzięczna gdyby ktoś mi podpowiedział. Czy można się w każdej chwili wypisać, bez odpowiedzialności? Dzięki, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, zastanawiam się czy nie zostać konsultanką? Chciałam spytać czy się to opłaca. Moje koleżanki zamawiają dużo w Avonie, o Faberlicu jeszcze nie słyszałyśmy. Niestety budować grupy nie będę, bo się do tego nie nadaję, a poza tym to nie mam zbyt wielu znajomych, koleżanek, które mogłabym wciągać. Czy takie zamawianie dla siebie i paru znajomych bedzie sie opłacało? Wiadomo, że nie chodzi o wielkie pieniądze. Dostaję 27 % zniżki od cen katalowych? Tak? za przesyłkę dodatkowo 10 zł. Czy katalogi są płatne? Czy jakieś próbki dla Klientek są możliwe? Niewiele o tym wiem, byłabym wdzięczna gdyby ktoś mi podpowiedział. Czy można się w każdej chwili wypisać, bez odpowiedzialności? Dzięki, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, zastanawiam się czy nie zostać konsultanką? Chciałam spytać czy się to opłaca. Moje koleżanki zamawiają dużo w Avonie, o Faberlicu jeszcze nie słyszałyśmy. Niestety budować grupy nie będę, bo się do tego nie nadaję, a poza tym to nie mam zbyt wielu znajomych, koleżanek, które mogłabym wciągać. Czy takie zamawianie dla siebie i paru znajomych bedzie sie opłacało? Wiadomo, że nie chodzi o wielkie pieniądze. Dostaję 27 % zniżki od cen katalowych? Tak? za przesyłkę dodatkowo 10 zł. Czy katalogi są płatne? Czy jakieś próbki dla Klientek są możliwe? Niewiele o tym wiem, byłabym wdzięczna gdyby ktoś mi podpowiedział. Czy można się w każdej chwili wypisać, bez odpowiedzialności? Dzięki, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, zastanawiam się czy nie zostać konsultanką? Chciałam spytać czy się to opłaca. Moje koleżanki zamawiają dużo w Avonie, o Faberlicu jeszcze nie słyszałyśmy. Niestety budować grupy nie będę, bo się do tego nie nadaję, a poza tym to nie mam zbyt wielu znajomych, koleżanek, które mogłabym wciągać. Czy takie zamawianie dla siebie i paru znajomych bedzie sie opłacało? Wiadomo, że nie chodzi o wielkie pieniądze. Dostaję 27 % zniżki od cen katalowych? Tak? za przesyłkę dodatkowo 10 zł. Czy katalogi są płatne? Czy jakieś próbki dla Klientek są możliwe? Niewiele o tym wiem, byłabym wdzięczna gdyby ktoś mi podpowiedział. Czy można się w każdej chwili wypisać, bez odpowiedzialności? Dzięki, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
Możesz zamawiać kiedy chcesz i ile chcesz,w każdej chwili możesz przestac zamawiac kosmetyki i z żadną odpowiedzialnością to się nie łączy.. Z cen katalogowych dostajesz 27% plus są różne promocje w danym miesiącu. Niewiem czy by się to opłacało,pewnie tak.. katalogi są płate a 1 szt dostaje się za darmo na miesiąc,chyba że przychodzi paczka to kolejna 1 szt katalogu darmowo.. próbki również można kupić po 1,50zł. jesl chcesz wiedziec wiecej zapraszam do mnie. oferuje zestaw startowy dla nowej konsultantki calkiem darmo. gg:9311892

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leviska nawet kupując dla samej siebie warto zostać konsultantką dostajesz wtedy rabat w wysokosci 27% nawet na jeden kosmetyk! Przesylka kosztuje 7zl jesli bierzesz przelewem , Faberlic jest malo znany wiec napewno choc kilka osob znajdziesz chetnych . Co do probke oferta jest dośc uboga są jedynie pomadki , perfumy , kiedys byla paleta farb do wlosow niewiem czy mozna zakupić ją nadal ,.Sprobuj nic nie tracisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funieczka
Sądzę, że warto zostać konsultantką faberlic nawet dla siebie kupując kosmetyki, nic się przecież nie traci, a zyska.. "Babski Ród " już chyba taki jest że wciąż szuka czegoś nowego, więc czemu nie faberlic, piszcie do mnie na maila , jeśli jesteście z okolic darłowa, a chcielibyście dołączyć do faberlic!!!!!!!! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3327 Chocolate Story /Czokołat Stori/ Toaletowa woda dla kobiet Korzenny, słodki, gurmanskij aromat Płuco cytrusową chmurkę cofa się praktycznie natychmiast,ustępując miejsce pikantnym aromatom migdałowca i cynamonu. Kuszące nuty {noty} białej czekolady cienką glazurą rysują zawiły kwiatowy deseń. Serce kompozycji zwodzi wirtuozowsko oddanym aromatem suszonych śliwek w czekoladzie. W słodkiego karamielno-waniliowy szlejf biegle wplecieni akordy dębowego mchu, sandała i ambry. Aromat rozkoszy smakiem do życia. Czekoladowa historia tylko zaczyna się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3326 Fruity Story /Fruti Stori/ Toaletowa woda dla kobiet Owocowy, kwiatowy aromat Świeże egzotyczne owoce: dojrzały melon, soczyste mango i liczi w górnych nutach {notach} sozdajut nastrój odpoczynku. Zaproszenie w rajskij ogród, gdzie zawsze jasno i słonecznie. Serce aromatu odświeża lekki podmuch morskiej bryzy. Zdumiewający, malinowi-brzoskwiniowego szlejf daruje smak święta. Aromat uśmiechów, beztroskiego śmiechu, pierwszej miłości i młodości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisha1708
Witam! Byłam kiedyś konsultantką Faberlica przez krótki czas i miałam kilkuletnią przerwę. Od niedawno znowu zamawiam kosmetyki. Chciałabym się dowiedzieć na czym polega ta zniżka objętościowa? Z góry dziękuje wam za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selia
Witam Czy miałyście może perfumy: O Feerique albo O Feerique Sensuelle? Na ile są trwałe? A seria RA (ta antycelulitowa) -jest skuteczna? Jak się tego używa? Bo na forum znalazłam inf, że po którymś z kosmetyków wymagane jest owijanie się folią. Wiem ze kosmetyki antycelulitowe zwykle powinno się używac " w zestawach" tzn nie jeden kosmetyk, tylko kilka po sobie: np peeling a potem żel do masażu. Jak jest w wypadku tej serii? I ostatnie na razie pytanie: Neo20 (Wyszczuplający żel korygujący). Czy działa? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zniżka objętościowa generalnie wynosi 27% dla konsultantki ale jeśli wypracujesz 100 lub więcej (sama lub ze swoją grupą) europunktów masz właśnie większą zniżke objętościową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście liczą się punkty z faktur zapłaconych i zaksięgowanych w firmie na koniec miesiąca, wtedy po 1 danego miesiaca dostajesz smsa że zniżka objętościowa została juz naliczona i przy kolejnym zamówieniu masz to odliczone z faktury (kwota na fukturze jest pomniejszona o wypracowaną zniżke objętościową)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpak
Wita:) Co do zapachów O`Feerigue* i O`Feerique Sensuelle*to są bardzo trwałe tzn moim zdaniem dużo trwalsze niż większość wód z avonu a co do seri antycelu... moim zdaniem jest rewelacyjna gdyż naprawde poprawia napięcie skóry. Sprawdziłam sama na sobie i jestem bardo zadowolona. Na początku stosowałam tylko termokoncentrat ale dużo lepsze efekty są po zastosowaniu zestawu składającego sie z żelu- peelingu, żelu korygującego i termokoncentratu - chyba że ktoś ma kłopoty z żylakami to wtedy zamiast termokoncentratu poleca się kriożel wiem bo sprawdziły to moje znajome i wsumie do tej pory nie było by osoby, która nie była by zadowolona z tej serii oczywiście wśród moich znajomych:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka8674
Nie wiecie czy jest już gdzies dostępny katalog majowy? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpak
Mi niestety nic o tym nie wiadomo:( a nie wiecie moze czy coś już wiadomo o promocjach kwietniowych tych dla konsultantów?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wejdz na stronkę faberlica i zobacz w zamówieniach, już od piątku są pokazane promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×