Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeterianka18

Kosmetyki Faberlic - co o nich sądzicie?

Polecane posty

Gość Yvonka B.
Hmmmm, cóż powiem tak: zapachy zdumiewająco ładne - może nawet piękne?!?!!? Generalnie bałam się ich - czekolada wydawałaby się mdła - ale skądże, jest lekko wyczuwalna. Zapach taki bardzo górnopółkowy. Ten owocowy też ładny - wcale nie plastikowo truskawkowy;) ładny. Jak dla mnie ta czekolada bardziej!!! A jeśli chodzi o trwałość, to wypwowiem się później, bo teraz jestem w pracy i tylko je wąchnęłam:))) nie chcę zakatować współpracowników:))) a tak poważnie to po prostu pachne dziś czymś innym (Werbena z YR :-0)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lova lova
Forevergirl ... muszę się nie zgodzić .. Loreal wprowadził serią mineralną (True match minerals) i faktycznie ceny ma porównywalne do mineralnej serii Fl !! Kosmetyki tu ostatnio zdrożały ... i działa to na niekorzyść konsultantek, przynajmniej w moim przypadku .. wystarczy spojrzeć na ilość zamówien :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funieczka
właśnie oglądałam nowy katalog w internecie, jestem zdumiona tymi cenami biżuterii, stanowczo za drogie, nie wiem czy znajdę klientów ...., ale katalog fajny, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam do Was pytanie: czy kiedykolwiek zdarzyło się Wam, że kurier nie zastał Was podczas dostarczania przesyłki? Ja składałam wczoraj zamówienie i w sumie zawsze kurier przychodzi do mnie na drugi dzień w okolicach godziny 12.00 - 15.00. Jednak dzisiaj nie przyszedł. Siedzę cały dzień w domu i czekam, zaczynam się obawiać, że może pukał do drzwi i nie usłyszałam, bo sąsiedzi coś remontują i dzisiaj od rana słyszę stukanie i wiercenie po ścianach... Obawiam się więc, że po prostu mogłam nie usłyszeć jak kurier pukał do drzwi. Czy w takiej sytuacji ma on obowiązek zadzwonić na nr telefonu podany przy zamówieniu? Czy może po prostu odwieźć paczkę z powrotem bez próby dodzwonienia się do mnie? Czytałam w regulaminie zamówienia, że jeśli nie odbierze się paczki to ponosi się koszty manipulacyjne 50zł. Oczywiście regulamin jest tak zwięzły, że w zasadzie nie wiem, czy w takiej sytuacji mogę zostać obarczona jakimiś kosztami. Jeśli któraś z Was miała taką sytuację, proszę o wypowiedź. Teoretycznie firma ma na dostarczenie przesyłki 72 godziny, ale jestem konsultantką od 1.5 roku i chyba raz na początku zdarzyło mi się, że paczka przyszła po 2 dniach, a nie na dzień następny. Obecnie to się nie zdarza i dlatego się martwię. Próbowałam dodzwonić się do biura, ale nikt nie odbiera. Może Wy coś doradzicie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie zdarzylo nie tak dawno bo w lipcu , pracowalam po 12 godzin i myslalam ze kurier zadzwoni tel no niestety po trzech dniach zaczelam sie martwic i zadzwonilam juz nie pamietam do firmy lub kuriera , i paczke otrzymalam bez doplaty , z tego co sie orientuje to dziewczyny ktore skladaly zamowienie 31.03 jeszcze paczki nie mają , pewnie zalezy to od kuriera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, to trochę mnie uspokoiłaś :) Dzięki. Już się nie mogę doczekać tego zamówienia, a najbardziej to tych próbek nowych zapachów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lova lova
Ducky Duck ja dziś też minęłam sie z kurierem ale zadzwoniłam do biura obsługi klienta Fl tam pani podała mi nr tel do najbliższego oddziału UPS zadzwoniłam i tam podano mi nr bezpośrednio do kuriera :) Zadzwoniłam do niego i miły pan znów do mnie przyjechał trwało to chyba z 40 min i paczke już mam !! może Ty też tak spróbuj ?? pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
Jesli chodzi o bizuterie,to nie wydaja mi sie ceny zbyt wygurowane.. moze porownanie jak wysokie ceny bizuterii sa w avonie,ale tam nikt nie ma zadnych 'ale'? Pozatym nikt nikogo nie zmusza do kupna..moga byc a jak sie cos nie podoba komus to nie zamawia i tyle.. A jesli chodzi o przesylke to nieraz mi sie zdarzylo,ze nie bylo mnie w domu badz kurier akurat przyjechal 5 min pozniej badz wczesniej.I zawsze jesli byli sasiedzi to zostawia u nich,a jesli ich nie ma to z poczatku dzownil na komorke..a teraz poprostu zostawia karteczke i ja dzownie i umawiam sie kiedy bedzie w okolicach,zeby mi dowiesc ;) z tym nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpak
mam pytanko niewiem czy nie mam jakiegoś programu w komp. czy z tymi fotkami jest coś nie tak ale składając dziś zamówienie wyczytałam że są jakieś nowe torby ekologiczne wiecie mośe jak one wyglądają?? Z góry dziękuję za opisanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż, wydaje mi się, że po prostu tym razem przyjedzie dopiero jutro - nie zadzwonił na komórkę, a poza tym przy drzwiach mam dzwonek, więc nawet gdyby zapukał, to po chwili pewnie skorzystałby z dzwonka, a ten na pewno bym usłyszała... Poczekam do jutra, jak jutro kurier się nie zjawi to po prostu zadzwonię do Biura i zapytam, czy wysłali już paczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulveba
Nie patzre tylko na opakowania! Patrzę głownie na jakość. A jakoś loreala jest lepsza, a to zdanie klientek moich, bo ja tego pudru Faberlica nie uzywałam, a panie, które to ode mnie kupiły, wolały wiecej nie brać. Jedynie cena skłoniła ich do zakupu, a teraz jak cena jest taka wygórowana, to juz nawet nei patrzą na tą kolorówke. Z Faberlica na prawdę dobra jest pielęgnacja...A reszta...za droga i sredniej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małpak jakie torebki? mnie sie wygaje ze wczoraj na formularzu też cos takiego widzialam ale juz dzis nie moge tego znalezc , podaj symbole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
A jak wygląda ta książka zamówień? Kurcze..strasznie wkurzają mnie te opóźnienia w aktualizacji strefy :/ pieniążki wpłaciłam już 3 dni temu i jestem w 100% pewna że otrzymali je,a nie mam zaznaczonej-zapłaconej faktury! W związku z czym z tej faktury nie mam doliczonych punktów EP,czy jak zaktualizuja później tą strefę to zostanę objęta zniżką objętościową? Bo w miesiący marcu uzbierałam swoich coś 54 EP, i reszta moich konsultantek też uzbierała około 55 EP. Jestem ciekawa kiedy dostane wiadomość sms-em o zniżce?! Bo jest ona od 100 EP..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksiązaka zamowien jest w formie tabelek wpisujesz ile sztuk zamawiasz jakiego produkty w jakiej cenie , bardzo przydatne ja jak wchodzilam do firmy takie otrzymalam Izabela kwalifikujesz sie do znizki , ja tez czekam na tego sms , mam nadzieje ze dziś go otrzymamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Izabela powiedz mi z jakiego dnia masz strefe? bo u mnie jest normalnie bez opóźnień z 2 kwietnia , kolezanka ktora wplacila 31 marca ma juz rozliczoną fakture ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna67
Zostałam konsultantką Faberlic, mam numer rejestracyjny ale nie mam hasla do strefy. Pisalam do nich ale nie mam żadnej odpowiedzi. Co mam dalej robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpak
Chodzi mi o te torby ekologiczne EP1 EP2 i EP 3 tak samo książki zamówień tez nie moge zobaczyć;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpak
Mam jeszcze jedno pytanie bo od niedawna jestem konsultantka i nie bardzo we wszystkim sie orientuję chodzi mi o ta strefe jak na nią można się "dostać" tzn nr to mój nr konsultanta tak?? a jak moge uzyskać hasło?? z góry dziękuję za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpak
co do kodów to przepraszam miało być Tp1 TP2 i TP 3 chyba jeszcze śpie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
forevergirl strefe mam tez niby z 2 kwietnia,ale pieniazki wplacilam 31 marca i nie mam jeszcze zaplaconej :/ czesto pisze,ze strefa odswiezona,a na drugi dzien pokazuje sie data wplaty 3 dni wczesniej :/ tak wlasnie aktualizuja.. no to czekamy na smsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
Martyna,a Ty musisz do faberlic napisac e-maila i poczekac na odpowiedziec. ja tak uzyskiwalam dostep do strefy.podaj swoj numer rej.. i haslo napewno dostaniesz :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabela a wplacilas rano 31? czy po poludniu bo jesli wplacilas po poludniu to zaksiegują pierwszego i juz nie otrzymasz znizki objetosciowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna67
Andzia74 Pisałaś wcześniej że możesz wysłać kilka prezentacji dot. kosmetyków Faberlic. Czy ja rownież mogłabym otrzymać? Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
Po poludniu 31.. czyli co jak dojdzie kasa poczatkiem miesiaca a mimo,ze zamowienie bylo na poprzedni miesiac to nie obejmie mnie znizka? pisalo ze do 5-tego nastepnego miesiaca :/ wlasnie po to skladalam kolejne zamowienie zeby mnie objela znizka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liczą się zaksięgowane wpłaty na ostatni dzień miesiąca, do 5 dnia następnego miesiąca informują o naliczeniu zniżnki objętościowej wyślę prezentacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie Izabela ja uwzama ze to minus firmy . Jesli nawet masz do 10tego to musisz zaplacic do konca bierzącego miesiaca inaczej przepada tak samo Twoja grupa liczą sie tylko te faktury ktore są zaksiegowane do konca bierzącego miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×