Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeterianka18

Kosmetyki Faberlic - co o nich sądzicie?

Polecane posty

Gość kaczka89
Ja jestem z małego miasteczka opanowanego przez Avon i Oriflame, dlatego na początku myślałam że nikt nie będzie zainteresowany kosmetykami faberlic, a teraz to naprawde sporo na tym zamawiam , koleżanki widząc że mi coś pasuje też to zamawiają i jeszcze żadna nie skarżyła się na uczulenia, niektóre produkty to wręcz hurtowo schodzą, a co do rosyjskich napisów to chyba mnie raziły poczatkowo bardziej niż moje klientki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, stosuję kosmetyki faberlic od miesiąca i stwierdzam że są naprawdę świetne. Przetesowane: NEO-2 i NEO-3 - pełen zachwyt. Stosuję raz w tygodniu. Skóra jest po tym gładka, ma wyrównany koloryt, a wrazenie jest takie jakby mi starą twarz zabrali i pokryli nową skórą. :) C-1 krem lifting na dzień i C-2 krem regenerujący (stosuję go na noc) Fajnie napina skórę, ale jej nie wysusza, prawie bez zapachu, bez obawy o uczulenia. Skóra utrzymuje nawilżenie cały dzień (z innymi kremami miałam problem, bo po kilku godzinach trzeba było od nowa się smarować) i nie błyszczy się. L-1 intymny krem żel super i nic wiecej nie dodam. :) no i ślicznie pachnie. Te kosmetyki testowałam miesiąc. Teraz od dwóch dni mam LU6 liftingujące serum do twarzy - bardzo rzadka konsystencja, ale dobrze się rozprowadza, tubeczka jest malutka i nie wiem czy starczy na miesiąc kuracji, mam nadzieję że tak. Zaraz po nałożeniu skóra lekko mnie piekła, ale po dwóch minutkach przestała. Czułam się \"wygładzona\" :) Chyba zostanę fanką tego serum. :) F6 rewitalizujący krem pod oczy - na razie mogę powiedzieć, że mnie nie uczulił i nie spowodował łzawienia i pieczenia oczu RS1 płyn do kąpieli - fantastyczny, ładnie pachnie, daje dużo piany, a skóra jest gładka i nie wysuszona BC1 - szampon dla blondynek - bez odżywki absolutnie nie do przyjęcia. Włosy \"chropowate\", nie do rozczesania BC7 - odżywka do włosów - honor faberlika uratowany. Jest extra, już po nałożeniu włosy natychmiast stają się mięciutkie, łatwo je rozczesać, nie elektryzują się, po wysuszeniu nie są obciążone i ładnie się układają. Nawilża suche włosy !!! GR1108 szminka modelująca - nie wiem co ma modelować, ale nawilża usta modelowo! :) jest trwała, ale nie zostawia zbyt wielkich śladów na filiżance. Usta są elastyczne, gładkie. Fajna. Ale uwaga na kolory!!! Paleta w katalogu jest dziełem ślepego fotografa. Nijak się ma do rzeczywistości. nr 1108 faktycznie jest bardzo ciemnym przydymionym różem. GM1501 super pogrubiający tusz do rzęs. Absolutnie rewelacyjny. Pogrubia i wydłuża też. Świetnie rozdziela rzęsy, nie skleja, utrzymuje się cały dzień, nie kruszy, nie podrażnia oczu, łatwo zmywalny. POLECAM aaaa i jeszcze woda POETICA - marzenie..... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma_pe - zawarłaś dużo konkretnych informacji, serdeczne dzięki za podzielenie się z nami wrażeniami, jak będziesz miała jakieś nowe kosmetyki, to od razu mów co i jak :) Moje koleżanki teraz zachwycają się żelem pod prysznic z serii SPA, tym jagodowym. Miałam kilka zamówień na ten żel i teraz - gdy postanowiłam zrobić jeszcze jedno zamówienie w tym miesiącu, mam kolejne. Nie mówiąc już o serii na cellulit, która schodzi jak świeże bułeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście dam znać :) A mam pytanie czy kosmetyki AntiAcne są skuteczne? Moze któraś z was używała? Jeszcze moge dodać, że szminka i tusz mają śliczne opakowanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak, opakowania tej serii Gold są prześliczne. Dlatego w ogóle skusiłam się na tę pomadkę - po prostu zobaczyłam opakowanie i musiałam ją mieć :P A że przy tym okazała się bardzo dobra to inna sprawa ;) Z serii AntiAcne mam tylko aplikator punktowy i jak na razie jest dobry. Miałam kiedyś podobną rzecz z Oriflame i nie była skuteczna (mimo, że 2 razy droższa). A ten dla odmiany nie dość, że szybko zasycha, faktycznie wysusza i jest trwały (taki mocno kremowy, a jak zaschnie to dobrze się trzyma skóry, nie wykrusza po chwili. To ważne szczególnie w nocy.) to jeszcze ładnie pachnie. W przyszłym katalogu chyba wezmę tonik AntiAcne bo jest po 5.90zł a na Kafeterii w Damskiej Torebce jest jego pochlebna recenzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam Was uważnie, dziewczyny, coraz bardziej zainteresowana kosmetykami Faberlica. Mam wobec tego pytanie, może będziecie w stanie polecić mi konkretne produkty. 1. Mam 25 lat i zależy mi na dobrym kremie pod oczy, mocno nawilżającym (mam skorę skłonną do przesuszeń) oraz na kremie usuwajacym cienie spod oczu (to wieczne utrapienie mojego mężczyzny) 2. Zależy mi na dobrym kremie pielegnującym skóre biustu. 3. Dobre mleczko, tonik dla skóry wrażliwej też by sie przydaly. 4. Dobry krem do zniszczonej skory rąk (dla osoby ok 40stki), może być antystarzeniowy:) 5. Wydaje mi sie, że widzialam gdzieś tusz z bardzo cieniutką szczoteczką (cos ala artdeco high precision), czy dobrze mi się zdaje ;) i czy jesteście w stanie go polecić, oraz..czy występuje w brązie? 6. Dobry krem na noc, przeciwstarzeniowy. Z gory wielkie dzieki, jesli ktorejs z Was będzie sie chciało odpowiedziec;) ps. jestem z Trojmiasta i nie znam żadnej konsultantki Fl. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na stronie faberlic są dostępne katalogi w wersji on-line. Może spróbuj coś wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! A co powiecie na temat szamponów do włosów z Faberlic, chciałam sobie kupic ten do włosów blond, ale nie wiem jaki jest, moze ktos podpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do biustu polecam wzmacniający żel liftingujący R15, którego recenzję masz tu: http://torebka.kafeteria.pl/katalog.php?mode=view&id=11184 A z toników to moja mama np. używa toniku nawilżającego w sprayu AQ1 z serii Aromage (takiej właśnie zarezerwowanej dla osób w wieku 20+) i jest zadowolona. A ten tusz to musi być któryś z serii Gold, najprawdopodobniej wydłużający, który występuje w 4 kolorach (m.in. brązowym) lub pogrubiający (również występujący w 4 kolorach, wśród których jest brązowy). Ten pogrubiający ma moja siostra i jest z niego zadowolona więc musi być dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powiedziałam :) pare postów wyżej. Sam szampon jest nie do przyjęcia. Włosy są skołtunione i szorstkie, niemiłe w dotyku. Co do efektów rozjaśniania się nie wypowiem, bo na razie użyłam go tylko raz. Ale z odżywką jest ok. Odżywka jest świetna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Natalcia, odżywka BC7. Jak dla mnie i moich suchych włosów super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczka89
Ten tusz z cieniutką szczoteczką to Trzepot skrzydeł motyla, do krótkich i nierównych rzęs, jest FANTASTCZNY wart swojej ceny niestety występuje tylko w kolorze czarnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulvena
Soho! Już ci pisze co do czego. 1. Pod oczy oczywiście mój ulubiony F2. Mozesz w zasadzie całą serie F sobie kupić. Na dzień F2, na noc F6 (lub dla tego mężczyzny od cieni przerażających ;)) i jako maseczka od czasu do czasu - F3. 2. do biustu R12! 3. mleczko i tonik do skóry wrazliwej to z serii A. Mleczko A1 (nie z kwietniowego, bo cena zupełnie bez promocji) a tonik A3. 4. Do rak KR3. 5. Tusz to wydłuży ci GM1102 (podaje od razu brazy) pogrubi GM 1002 albo ten polecany tu przez dziewczyny skrzydła motyla (tylko czarny) GM 1401. 6. Na noc to lekki tlenowy polecam NP1, ale to taki lekki. Jesli chcesz cos mocnieszego na noc, to albo C4 przeciwstarzeniowy, albo bardzo mocny już AV1. Powodzenia zyczę i mam nadzieje, ze jak już cos zamówisz, to podzielisz się z nami rezultatami. Jak o coś chciałąbyć jeszcze spotać, to mój mail: ulvena@wp.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..dorota..
mam pytanie w sprawie tego żelu pod oczy F2. Mam 17 lat, czy mogę go używać, czy raczej zostać przy korektorze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulvena
W tym wieku raczej zostac przy kremie nawilżającym do twarzy, który mozesz stosować też pod oczy. Ale pamietaj, zeby uzywac ten krem pod oczy. Do młodej skóry polecam B11. A jeśli nie masz z nia zadnych problemów, to A4 lub NP2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..dorota..
Dziękuję bardzo:) Jeśli chodzi o moje doświadczenia z kosmetykami Faberlica to wypróbowałam puder MP1001 odcień transparentny i musze powiedzieć, że jestem zadowolona- skóra jest matowa cały dzień. Wypróbowałam też B12(krem na noc) i B17(aplikator punktowy). Krem dobrze nawilża, a w połączeniu z aplikatorem punktowym daje, moim zdaniem, naprawdę dobry efekt. Ilość przykrych niespodzianek na twarzy zmniejszyła się i to bardzo:) Na temat tuszu Mój Tusz Numer 1 nie mogę się wypowiedzieć pochlebnie- kruszy się i zostawia grudki na rzęsach. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..dorota..
Mam jeszcze pytanie w sprawie reklamacji. W regulaminie wspomniany jest jakis druk reklamacyjny, ale na stronie Faberlica go nie znalazłam. W jaki sposób zgłaszać tą reklamację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał FL
Witam wszystkich serdecznie! Zachęcam wszystkich do wspołpracy z Faberlic! Jestem w firmie od niedawna i jestem juz dyrektorem - naprawde mozna niezle zarobic. W razie pytan chetnie sluze pomoca. Moj nr gg: 1801864. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulvena
Zamówiłam krem do twarzy ranek Np2 i mist do pielegnacji twarzy LU3. Nie weim którego uzywać do twarzy. Do tego jeszcze balsam superaktywny X17 i krem do biustu, maske do włosó i serum do cieni pod oczami. Oraz krem-maske pod oczy F3. Az nie moge sie doczekać aż to przyjdzie. W poniedziałek lub wtorek powinny byc, tylko czego z tego mam uzywac jako krem na dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się zastanawiam, jak to jest w przypadku, gdy chcę złożyć drugie zamówienie z katalogu kwietniowego. Pieniądze za pierwsze zamówienie wpłaciłam na poczcie w czwartek, zastanawiam się, czy mam im przesłać zeskanowany dowód wpłaty, czy co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczka89
wiesz co a nie masz u siebie banku? Ja wpłacam kase w SKOKu Jaworzno i już na drugi dzień kasa jest na koncie faberlica nie opłaca sie robić przelewów na poczcie bo drogo biora i długo idą przelewy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam chyba z 10 banków, ale najbardziej po drodze mam na pocztę i tam, wbrew pozorom najkrócej muszę stać w kolejce. Trudno, jak nie zrealizują mi zamówienia to wyślę im skan dowodu wpłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulvena
a nie mozecie przez internet przelac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw trzeba mieć własne konto w banku, którego nie posiadam i w najbliższej przyszłości posiadać nie zamierzam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_84
Witam wszystkich Moją ocene kosmetykow faberlic zaczne moze od zapachow : woda aora pachnie ladnie dlugo utrzymuje sie zapach zreszta jak wszystkich wod :) poetica- konwaliowa poezja :) kaori tez bardzo ladny trwaly lekki kwiatowy zapach charme - mam mieszane uczucia kaori mi sie bardziejk podoba :) ramyata - bardzo "mocny" zapach mi nie przypadl do gustu bo jest duszacy umo felice- piekny cytrusowy zapach dla mezczyzny tendre- zielona herbata elizabeth arden ( mozna porownac te dwa zapachy) krem do rak RS 4 - konsystencja bardzo wodnista doslownie splywa z palca wiec nabrac troche kremu to nie lada wyczyn plus za zapach nie wchlania sie tak szybko jak bym chciala krem na dzie A4 jest to emulsja doskonala do suchej cery, buzia sie nie swieci szybko sie wchlania doskonaly jako baza pod makijaz krem na noc A7 kremik odzywia skore nawilza i regeneruje :) jest bardzo fajny :)) krem do szyi i biustu R12 ma przyjemny zapach wygladza skore zmiekcza nie wiem czy jakos ujedrnia bo mam go od kilku dni hehe :)) ale jestem zadowolona :) seria na anty cellulite : NIGDY W ZYCIU NIE SPOTKALAM SIE Z CZYMS TAKIM !! POPROSTU CZUJE SIE DZIALANIE TYCH KREMOW !!!! COS NIESAMOWITEGO: RA1 zel peeling pod prysznic - oszczyszcza skore z toksyn jak to peeling ;)) RA4 termokoncentrat REWELACJA POSMAROWALAM SIE NIM I OD RAZU GO POCZULAM SKORA STALA SIE CZERWONA ROZGRZANA WIDAC BYLO ZE DZIALA :D NO I CZUC OCZYWISCIE RA1 korygujacy zel do ciala - chlodzi skore choc tez czuje sie ze jest rozgrzana po poprzednim zabiegu - uda owija sie folia potem zmywa zel letnia woda RA 2 krem do masazu - jak na krem do masazu szybko sie wchlania :) nawilza skore po wszystkich zabiegach skora jest wyraznie napierta wygladzona i jakby bardzioej jedrna - dzis dopiero pierwszy raz stosowalam ta kuracje ale jestem pod wrazeniem :)) pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam pytanko czy któraś z was używała może odżywek do paznokci z Faberlica chcę sobie zamówić ale nie wiem czy są dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×