Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeterianka18

Kosmetyki Faberlic - co o nich sądzicie?

Polecane posty

Gość askej
Od niedawna też jestem konsultantką Faberlic. Na razie testuję kosmetyki na sobie i znajomych. Za krótki okres bym mogła zdecydowanie wypowiedzieć się za lub przeciw. Na pewno godna pochwalenia jest seria dla dzieci. Żelem do biustu smaruję się miesiąc i na razie nie widzę zadnej poprawy. Zamówiłam trochę wód i próbek zapachów (niestety nie wszystkie dostępne) i uważam, że nic rewelacyjnego. Seria Floralises wręcz mnie odrzuca i kojarzy mi się bardziej z odswieżaczami powietrza a nie z perfumami. Aora, Kaori i Ramayta nawet fajne ale mało trwałe. Trochę irytują mnie polskie naklejki na opakowaniach. Trzeba trzymać opakowanie żeby wiedzieć co i jak używać. No i terminy trwałości! Rozumiem, że są krótkie. Ale dostałam np. mleczko dla dzieci, którego termin ważności kończy się w połowie marca. To lekka przesada. Trafiło mi się parę żeczy wyprodukowanych na początku 2006 a nawet w 2005 roku co przy 18 miesiecznej trwałości zmusza to szybkiego zużycia, co nie zawsze jest możliwe. Mam do was pytanie odnośnie serii LUX. pieszecie tu, ze zawiera retinol, a w opisie i w katalogu i na stronie faberlica pisze, że tylko Krem-kompleks LU-2 go zawiera. To jak to jest na prawdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki ci dobrarada. Mogę więc z czystym sumieniem zaproponowac jej te lakiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sprawy :D jak ona jest stylistką paznokci to mozesz jej podać mój adres do sklepu internetowego z super tanimi ozdobami do pazurków adres mam podany w stopce :D dzieki !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie jest stylistką, ale dziewczyna ma naprawdę super paznokcie i pierwszy kosmetyk o jaki pyta to lakier do paznokci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
askej, też się ostatnio wkurzyłam gdy zamówiłam Kaori mamie na urodziny i okazało się , że data ważności kończy się w kwietniu. Wody perfumowane mają zazwyczaj 3 lata ważność , więc zastanawiam się , czy ta woda ma krótszy termin ważności , czy też została wyprodukowana 3 lata temu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korzystając z promocji 37 zamówiłam Adive. Nie ma wszystkich próbek a byłam ciekawa jak pachnie, opis dość intrygujacy. Niestety zapach zupełnie nie przypadł mi do gustu. Mocny, wrecz duszący zapach jasminu, brrr. Dopiero po 3 godzinach stał sie delikatniejszy i w miare do zniesienia :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczka89
Jestem konsultantką faberlic od 7 miesięcy i z każdym miesiacem mam coraz większe zamówienia, a to chyba świadczy o tym , że kosmetyki przypadły do gustu. Osobiście używam perfum O'Ferrique - jak dla mnie są cudne, mam na nie sporo zamówień jak równiez na Aorę, używam też kosmetyków z serii FM i B do młodej cery i chwale je sobie, poza tym widomo balsamy i żele pod prysznic itd.itp. W końcu najpierw musiałam przetestowac na sobie. Jak świeże bułeczki rozchodzą się żele pod prysznic , krem do biustu, pomadki z serii You Nova , seria Body i antycellulitowe. Nie chodzi mi tu o fałszywe zachwalanie bo nie na tym rzecz polega żeby wcisnąć klientowi jakiś kit bo widomo ż ejak się raz zrazi to więcej nic nie zamówi. Np. lakiery do paznokci wyglądają w katalogu paaaskudnie a tak w rzeczywistości są naprawdę bardzo ładne i trwałe. Jednak np. mój tusz numer 1 z serii You Nova jest tandetny dlatego nie polecam go . Jeśli macie może jakies pytania albo uwagi, a może któraś chciałaby zostac konsultantką? To możecie skontaktowac się ze mną mój nr gg 8757761 - pozdrawiam Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczka89
albo na maila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, ten tusz nr 1 mnie ciekawił, ale widzę, że wobec takiej opinii go nie kupię :) Ciekawe, jak jest z tymi tuszami w złotych opakowaniach. U mnie dużą popularnością cieszy się seria antycellulitowa, żele pod prysznic, kremy do biustu i ta seria do dojrzałej skóry w biało-brązowych opakowaniach. Już sam fakt, że klient, który dokonał jednego zamówienia, a potem pyta, kiedy zamawiasz z następnego katalogu daje pewność, że jest zadowolony z kosmetyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczka89
ja mam ten tusz do krótkich i nierównych rzęs i naprawdę bardzo wydłuża, mam też dużo zamówień na wydłużający tusz o głębokich kolorach więc sądzę że musza być dobre, nie wiem jak z podkładami bo mam ciemną karnację a tu są raczej tylko jasne odcienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem, podobno ten podkład prawdziwa iluzja jest wręcz pomarańczowy, już w kilku recenzjach czytałam na ten temat, że nawet ten najjaśniejszy odcień jest taki. Z kolei ten Inteligentny Make up jest bardzo jasny. Ten w złotym opakowaniu moja koleżanka zamówiła i podobno jest z kolei przeciętny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczka89
No cóż, mozliwe, ja nie twierdze że wszystki ich kosmetyki sa idealne. Kiedyś kupowałam tylko kosmetyki z Avonu ale coraz bardziej stwierdzam, ze są absolutnie przereklamowane. W każdym razie bez wyrzutów sumienia kosmetyki Faberlica mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sema83
Hej! Mam pytanie do konsultantek: czy ta sprzedaż działa jak w avonie tzn że zamawiam produkty i jak je otrzymam to dopiero im płacę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogusia26
jestem konsultantka od niedawna i nie wiem co o nich myślę na razie używam tylko kremu który dostałam od nich w prezencie i żel pod prysznic orchidea -ładnie pachnie a krem dobrze sie rozprowadza i jest wydajny a tak w ogóle to nie bardzo coś idą w naszej miejscowości najlepiej sprzedają sie kosmetyki avon bo są bardziej znane i ich katalogi mają pachnące strony i każdy wie co jak pachnie-na razie nie rezygnuje zobaczymy co będzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Sema! Jesli jesteś zainteresowana wejdż sobie na strone www.faberlic.pl i tam znajdziesz wszystkie informacje na temat jakie są to kosmetyki, obejrzec sobie mozna katalog i dowiedzieć się, oczywiście jeśli jesteś zainteresowana na temat rejestracji jako konsultantka. Zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani_W
Od roku jestem konsultantką kosmetykó tlenowtch i coraz cześciej spotykam się z uczuleniami. Ostatnio rózowa seia dla cery suchej i normalnej zawiodła kilka klientek, ja osobiście stosowałam NEO7 od 2 m-cy, a dziś zauważyłam ,że pojawił się odczyn alergiczny. Kto ma podobne doswiadczenia? Podobno kosmetyki dają tylko 8% uczulen, czy wszystkie trafiły na mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie jest to tak, że niektóre kosmetyki z tej firmy mozna stosowac przez 1 miesiac, a potem należy przerwać na jakis czas stosowanie go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja też jestem konsultantką kosmetyków Faberlic, oprócz tego Avonu i perfum FM. Jestem z Chorzowa, woj. śląskie. Wszystkich zainteresowanych zapraszam. Moje gg 2653390. Buźka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sema83
Mam jeszcze jedno pytanie: włąsnie dostałam 2 katalogi na marzec i kwiecień. Z którego mozna zamawiać? Wie ktoś może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Sema! Zapisałaś sie do Faberlic, jeśli tak to fajnie, że sobie z tego skorzystałaś. Witam w gronie konsultantek Faberlic. Aha, zamawiaj na razie z marcowego katalogu, kwietniowy jest dopiero ważny od 1 kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! A może któraś z was zamówiła - MARCOWY ZESTAW NIESPODZIANKA? Ciekawe co w ni jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczka89
Właśnie ja kiedyś miałam ochote zamówić, ale moja "zwierzchniczka", która jest menagerem faberlica powiedziała, że średnio sie to opłaca, bo może się trafić np. 3 x gabaeczka do fluidu, i jakaś inna pierdoła no i kosmetyk, bo tam jest napisane że w setawie są produkty, a nie same kosmetyki faberlic. W sumie długopisu z logiem faberlic to ja bym nie chciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zastanawiam się nad tym zestawem niespodzianką, ale po tym, jak ostatnim razem w takim zestawie przyszło mi po kilka kosmetyków których termin ważności albo został przekroczony, albo zbliżał się do końca, to myślę, że zrezygnuję z tego pomysłu. Mam pytanie: otwiera Wam się normalnie kwietniowy katalog Faberlica, ten dostępny na stronie? Bo mi się wyświetla z błędami, przez co jest nieczytelny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sema83
Mi się otworzył bez problemu, ściągnełam go sobie na dysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zamówiłam nawet dwa te zestawy i było w nich: - R9 - antycellulitowy żel złuszczający z wyciągiem kasztanowca i alg morskich (Made in France) - R1 - termożel wyszczuplający (Made in France) - K2 - krem-żel tonizujący do nóg - A2 - krem-pianka do mycia twarzy (Made in France) - AC7 - tonizujący krem - peeling - AL2 - krem na noc \"głęboki lifting\" - ES10 - krem odżywiający do rak - AN2 - krem przeciwzmarszczkowy na noc - czerwona kosmetyczka - opaska na włosy czyli całkiem nieźle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro made in France to są chyba te starsze serie, już niedostępne w katalogach, czy tak? Sprawdź daty ważności i powiedz nam parę słów o nich, jeśli możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to są kosmetyki, których już niw ma w katalogu (te Made in France) termin ważności też jest krótki ale zdąży się je \"zużyć\". Pozdrawiam Wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie schodzi najbardziej żel nawilżający lubrykant, sprzedałam tego już ze 40 szt. - chętnych zapraszam do współpracy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×