Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeterianka18

Kosmetyki Faberlic - co o nich sądzicie?

Polecane posty

Nie słyszałam o żadnych limitach, ale w sumie nie jestem pewna, czy takowe nie istnieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo - co do tej maski, to jest ona kremowa, ma bardzo treściwą konsystencję, ale błyskawicznie się wchłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jestem od paru dni konsultantką Faberlic, jeszcze nie dostałam kometyków, które zamawiałam, ale myślę, że będzie ok. Czytam te wasze opinie i sama nie wiem, czy kosmetyki te są fajne, czy nie. Na razie zamówiłam tylko dla siebie, zeby spróbować wogóle czy warto się w to bawić. Jak macie jakieś opinie lub wskazówki co do tej sprzedaży i produktów piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amandus
!!!!Witajcie! Jeśli któraś z Was odwiedzających to forum chcialaby zostać konsultantką to zapraszam do kontaktu ze mna. Oprocz deklaracji czlonka i katalogow sluze pomocą w rozreklamowaniu faberlica i budowie wlasnej struktury. Moj nr gg 4430523 POZRDAWIAM:)!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabuska 1234
czesc dziewczyny mam takie pytanie w sprawie katalogu: bo nie zamowilam nic z katalogu nr 2 i teraz nie przeslali mi katalogu nr 3:( jest któras z was w podobnej sytuacji?a moze przesla dopiero w marcu? hmmm nie wiem:( a kolezanki juz pytaja o katalog 3:( dzieki za odpowiedz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabe
Katalog powinni posłać na początku miesiąca. Ja tak dostałam ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wam sie sprzedawaja te kosmetyki. Mam pytanie jeszcze o strefę dla konsultantek. Trzeba zadzwonic i poprosić o rejestracje lub hasło, czy jak to sie załatwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabuska 1234
dzieki fabe za odpowiedz. natalcia04, napisz maila do biura obslugi - ja napisalam i przesłali mi mailem hasło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki. Napisz mi czy ty tez miałas problemy z wejściem na stone strefa. Mi wyswietla się, że niema jakiegoś certyfikatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabuska 1234
czesc. ja nie mialam zadnych problemow! na poczatku co prawda nie umialam wejsc choc napisane bylo w mailu ze od 16 bedzie aktywne konto, ale dopiero wieczorkiem udalo mi sie wejsc! nie wiem dlaczego ty nie potrafisz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seria LU
Witajcie! Podejrzewam,że seria LU jest dla młodych skór.Moja jest już nieco dojrzała i mam problemy po użyciu.Ściąga ,brak takiego komfortu mixt na dzień muszę nakładać kilka razy a i tak nie ma efektu.Krem pod oczy też nie spełnił swoich oczekiwań.Zaryzykowałam z olejkiem do cery wrażliwej i też nie spełnił swoich oczekiwań.Wysuszył mi skórę i chyba lekko zatarłam [przez przypadek oczy] i walczę z opuchlizna i pieczeniem już kilka dni.Krem na noc jest lepszy ale muszę dużo nałożyć żeby mnie nie ściągało.Reasumując myślę,że bardziej nadaje się dla młodych dziewczyn.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno seria LU nie jest odpowiednia dla młodych dziewcząt, z prostej przyczyny działania przeciwzmarszczkowego. Przeznaczona jest do skóry dojrzałej. Pieczenie po zastosowaniu kremu może mieć związek z zawartym w nim retinolem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seria LU
No to sprawa się wyjaśniła.Retinol jest dla mnie nieprzyjazny.Dobrze wiedzieć.Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sprawy. Kwestia pieczenia po nałożeniu kremu z retinolem (kremu, który ma ten retinol nie tylko w wypisany na kartce w katalogu, ale jest faktycznie w składzie kosmetyku) została dobrze opisana przy okazji właśnie serii LU w Damskiej Torebce. Tam Uriko, recenzująca akurat tę serię rewelacyjnie rozwiała wszelkie wątpliwości, służąc innym swoją wiedzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Dzisiaj dostałam pierwszą przesyłkę z Faberlic i naprawdę jestem mile zaskoczona. Zarówno katalog ajki i kosmetyki są na poziomie. Nie próbowałam jeszcze jak działają, ale wydaje mi się, że powinny byc fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalcia - pochwal się co kupiłaś :) Po wstępnym przetestowaniu napisz parę słów o działaniu zamówionych kosmetyków. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam ten krem termoaktywny na cellulit, serum pod oczy, do biustu i mężowi panke do golenia. nie jest tego aż tak dużo, ale to są rzeczy dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszcie mi jeśli ktos też miał problem z wejściem na strone strefa dla konsultantek w faberlic. Juz próbowałam wszystkigo i ciągle nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabe
natalcia04 nie wiem przez jaki program to otwierasz. Spróbuj przez explorea. Moze to ci pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze otwieram to przez explorera i nic. ciągle wypisuje mi błąd certyfikatu. Nie wiem czy go zainstalować, bo można ten certyfikat zainstalować, ale nie wiem, czy klucz jest pewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabe
natalcia04 mnie też wyskakuje coś takiego jak alert zabezpieczeń, ale tam mi pisze, ze data certyfikatu zabezpieczeń jest ważna. I wciskam tylko "tak" Może żeczywiście musisz coś doinstalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabe
pisze sie rzeczywiście. Sorki za błąd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć fabe! wiesz co u mnie nie ma tej kłódki i dlatego wole nie wchodzić. Napisalam meila do biura, ale jeszcze nie odpisali. Obłędy nie przepraszaj, mój mąż robi takie byki, że głowa boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabe
Pamiętajcie konsultantki, tylko do jutra można kupić kosmetyki z 37% rabatem. Niestety zamówienie musi być za 150 zł:( Może się któraś z Was załapie. natalcia04 powodzenia w logowaniu na stronce. Napewno sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhhmmmmm
a czy ta promocja do dzisiaj jest do konkretnej godziny? jak zlozylam zamowienie o 21 to jeszcze sie załapie. wkońcu to jeszcze 26 ;) tylko amial na poczte z potwierdzeniem nie dostałam, wiec obawiam sie ze moje ciezko uzbieran zamowienie na ponad 150 zl bedzie na tym samym rabacie co zawsze ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabe
Powinni uwzględnić rabat. Data była do 26 i nie ma znaczenia chyba o której sie je wyśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Wreszcie udało mi się skontaktować z biurem i dostałam hasło cociaż powiem, że dość dużo w tej sprawie wysłałam emaili. Napiszcie jeśli uzywałyście termokoncentratu na celulit, jakie miałyście po nim zdanie działa, czy nie. Bo ja narazie się smaruję i mam mieszane uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam dzis paczkę :D zaszalałam bo był rabat 37% i nakupiłam lakierów do paznokci hologramowe są przepiękne - nieco mała ta buteleczka ale kolory mają rewelacyjne i ładnie kryją http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=128585&page=28 wklejam link do wizażu - tam są fotki moich zakupów lakierowych :D i te zwykłe też kupiłam i też są boskie no i tanie niektóre jak barszcz kupiłam też sobie te perfumy nowe znak subtelności i są wg mnie super, przede wszystkim trwałe - rano się popsikałam i jeszcze pachnie i to mocno, naprawdę ładny zapach. no i dezodoranty kulkowe wzięłam - ten zestaw 4 sztuki za 17 zeta. rewelka - fajnie pachną i nie kleją się. duże opakowanie. teraz z tym rabatem dodatkowym to tak super wymyslili - mozna było za takie pieniądze małe - zrobić fajne zakupy. pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dobrarada, napisz mi czy profesjonalnie zajmujesz się ozdabianiem paznokci. mówisz, że lakiery z faberlic są naprawdę dobre. Ja mam klientkę, która bardzo chętnie zamówiłaby te lakiery, ale boje się je polecić, bo jeszcze ich nigdy nie sprzedawałam .Napisz mi twoja opinię, może cos więcej sie o nich dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylizuję paznokcie już około 5 lat (ŻEL I AKRYL) i mam multum różnych lakierów i te faberlikowskie są wg mnie jednymi z lepszych jakie używałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×