Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeterianka18

Kosmetyki Faberlic - co o nich sądzicie?

Polecane posty

Gość Iwona.Faberlic
Andziu, nie dodałaś, że nie tylko można przyjść i pooglądać, ale napić się kawy z cukrem cynamonowym, lub zrobić darmowy makijaż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delfinekkk
a możecie mi powiedzieć jak się organizuje takie spotkania? na ile osob? w jakim miejscu najlepiej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona.Faberlic
Takie spotkania organizuje dyrektor strukturalny. Zatem zapytaj swoją opiekunkę (osobę, która Cię wprowadziła do Faberlic) kto jest Twoim dyrektor strukturalnym. Albo skontaktuj się z Twoim opoiekunem i zapytaj o takie spotkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delfinekkk
Chodzi o to, że ja mam zorganizowac takie spotkanie, bo moja przełożona dzwonila do mnie że przyjechalaby z dyrektorką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona.Faberlic
odezwij się na mój gg 7803944 to pogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YvonkaB
Jakby ktoś miał linka do nowego katalogu FL na październik, to dajcie namiar. Plizzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xaxaxaxa
Michale FL!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał FL gg 1801864
slucham ;) nie mam jeszcze katalogu na pazdziernik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia 29
a ja już mam-dostałam go dzisiaj! :-) wraz z pierwszą dostawą - witam w klubie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YvonkaB
Pysiu droga i co tam ciekawego się zapowiada??? Jakieś nowości? Super promocje? Podziel się wiedzą ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YvonkaB
A co takiego Pysiu zamówiłaś "na pierwszy ogień"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apolu
Dziewczyny wiecie coś o kremie "Formuła równowagi" NEO 10(czy działa no i czy warto go kupić chodzi o cerę tłustą)? Będę wdzięczna za wszystkie informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Od nie dawna jestem w tej firmie. Nie znam się jeszcze na produktach. Nie wiem co warto sobie kupić i polecic innym. A co lepiej nie. Prosze o pomoc!! Pozdrawiam Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YvonkaB
Karolinko jak przeczytasz całe forum będziesz mniej więcej wiedziała co jest hitem a co klapą... no i oczywiście musisz poczuć te kosmetyki na własnej skórze!!! Polecam i pozdrawiam Y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pysia29
@Z nowości w październikowym katalogu szczególną uwagę zwrócił na mnie KREM DO TWARZY "WYSOKIE SEZONY" - do pielęgnacji twarzy podczas "krytycznych dni" oraz KOJĄCY ELIKSIR "WYSOKIE SEZONY" o podobnym działaniu.Ten pierwszy (KREM) ma za zadanie zlikwidować STRES,jaki odczuwa skóra podczas "trudnych dni" :-) KATEGORYCZNIE BEZKRYTYCZNIE! natomiast ELIKSIR z olejkami eterycznymi jest stworzony w celu zlikwidowania STRESU I ROZDRAŻNIENIA,poprawienia HUMORU i NASTAWIENIA DO ŚWIATA (ciekawe,co? ;-) oraz ...przejaśnia umysł i uspokaja! Koniecznie muszę to wypróbować. Jeśli będą tak działać jak obiecują, to będzie TRAFIONE! @Poza tym jest godny poleceniajest ŻEL DO TWARZY z efektem chłodzącym - okaże się potrzebny po ...wczorajszej imprezie ;-) takie SOS dla zmeczonej skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pysia29
na pierwszy ogień skusiłam się na PIANKĘ do twarzy AntiAcne,balsam do stóp KN-3,pomadkę w kredce - "JEDWABISTY SZEPT" ( a tak na marginesie- nazwy pomadek i lakierów są bardzo zmysłowe i kuszące ;-); lakierowy błyszczyk "POCIĄGAJĄCY RÓŻ"; odżywkę do paznkoci 2 w 1; szminkę modelującą "CZARUJĄCY BEŻ" (śliczny kolor-już mam chętne następne babeczki na nią ;-) ; odżywkę do włosków z serii JOGURTOWEJ;żel pod prysznic "ORCHIDEA",a dla Mamy - serum LU-5 pod oczka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pysia29
w SUPER PROMOCJI są: Maseczka rewitalizująca C-5; Korektor zmarszczek mimicznych NEO-11; Super pogrubiający tusz SUPER PLUSH; oraz wydłużający tusz;Podkład do twarzy SUBTELNY DOTYK; Korektor DOKŁADNA LINIA; Kredka z pilniczkiem do skórek; MODELUJĄCA szminka; oraz antybakteryjny peeling oczyszczający "IRYS I JEMIOŁA" Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na co nam katalog po wegiersku? hm? Zrobilam wlasnie zamowienie :-) mam nadzieje ze jutro przyjdzie paczka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apolu
Ponawiam pytanie: Dziewczyny wiecie coś o kremie "Formuła równowagi" NEO 10(czy działa no i czy warto go kupić chodzi o cerę tłustą)? Będę wdzięczna za wszystkie informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xaxaxax
ten neo od równowagi nawet oczyszcza skórę i ją matuje ale cera robi sie od niego jakaś blada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×