Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeterianka18

Kosmetyki Faberlic - co o nich sądzicie?

Polecane posty

Gość YvonkaB
Witam, ja osobiście nie używałam NEO 10, ale moja 30kilkuletnia koleżanka go uwielbia. Oprócz tego NEO 2 - mikrodermabrazja jest dla niej super. Ona ma raczej skórę suchą i wrażliwą, ale przecież jest to krem Formuła Równowagi, więc może i Tobie pomoże. Powodzenia, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moze mi cos powiedziec o NEO5 moja klientka wlasnie zamowila ten krem ,malo nie kosztuje takze nie chce jej \"wpuscic w maliny\" prosze o szybką odpowiedz w sobote planuje zrobic zamowienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wytrzymalam i zadzwonialam do biura miedzyinnymi zapytalam sie o katalog niestety nie mają jeszcze wersji elektornicznej katalogu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wieczorkiem zloze zamowienie dla siebie tylko krem do stop zamawiam bo sie konczy moze zloze jeszcze trzecie zamowienie w tym miesiacu a jak nie to zamowie z kalejnego katalogu:) szkoda ze niewiadomo jakie sa cenyw katalogu pazdziernikowym:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jak jest z kolorami podkładów Subtelny dotyk ? Czy odcień beżowy do dosyć jasnej karnacji się nada, czy lepiej wybrać jasny beż ? No i mam jeszcze pytanie czy ten podkład choć trochę matuje cerę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywam Subtelny dotyk takze wyraze swoja opinie...wybralam odcien bezowy , jesli nie jestes bardzo blada mozesz smialo zaryzykowac nie jest to podklad mocno kryjacy mozna by powiedziec transparentny ,mankamentow urody nie zakryje jednak napewno bardzo dobrze matuje cere przynajmniej w moim przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje forevergirl :) Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie kremów pod oczy. Zastanawiam sie nad rewitalizującym kremem pod oczy i serum Lu (coś tam). Który lepszy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forevergirl a jakie ceny chcialabyś znać? Katalog mam przed sobą mogę pomóc napewno L1 zdrożeje bo ma nowe opakowanie z dozownikiem i cenę 10,90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YvonkaB
A czy w nowym katalogu jest jeszcze len lód w sprayu i za ile? Jesli ktoś go ma proszę o opinie. Czy to jest jakiś rodzaj wody termalnej, toniku, czy jeszcze coś innego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widziałm jeszcze nowego katalogu i nie wiem po ile jest ale opis produktu możesz spokojnie zobaczyć na stronie firmy. ICE-1 : Kosmetyczny lód w sprayu Do twarzy i ciała z sokiem z ogórka Opis Produktu: Kosmetyczny lód w sprayu- to oryginalna, nowatorska forma preparatu kosmetycznego. Jest to orzeźwiający tonik i zarazem przyjemny kriomasaż dla twarzy, szyi lub dekoltu. Jak działa: • W formie sprayu – natychmiastowo ożywia i nawilża skórę, likwiduje stres. Kompleks minerałów i soku z ogórka poprawia koloryt. • Jeśli zamrozisz płyn, to kostka lodu rano lub wieczorem poprawi turgor, tonus i jędrność skóry Sposób użycia: sposób 1 Spray W celu orzeźwienia skóry rozpyl spray w dowolnej chwili dnia na twarz i ciało. Mgiełka z wyjątkowo drobnych kropelek nie uszkodzi makijażu. sposób 2 Lód Wlej płyn zawarty w pojemniku do foremek do lodu i zamroź go w zamrażalniku. Przetrzyj kostką lodu twarz i dekolt rano i/lub wieczorem. Można stosować codziennie. Jak stosować lód kosmetyczny w warunkach domowych? Pomasuj twarz i szyję za pomocą ruchów okrężnych w różnych kierunkach używając niewielkiej kostki lodu. Zakończ zabieg, jeśli poczujesz „łamanie” w policzkach i skroniach! Następnie należy osuszyć skórę suchym miękkim ręcznikiem i nanieść krem na dzień, którego zazwyczaj używasz. Przechowuj lód w zamrażalniku nie dłużej, niż tydzień! Aktywne składniki: Krio-masaż – „gimnastyka dla naczyń” aktywizuje mikrokrążenie krwi oraz poprawia przyswajanie tlenu przez komórki skóry. Odpowiedni dla każdego – dla Ciebie i Twojej drugiej połówki! Ogórek - jedna z najstarszych starożytnych roślin warzywnych wywodząca się z Indii, znana ludzkości już od 3000 lat. Zawiera witaminy B, C, za czasów Hipokratesa znany był, jako środek leczniczy oraz kosmetyczny. Tonizuje, wygładza i orzeźwia cerę. Kompleks multiregeneracyjny zawiera naturalne związki magnesu, cynku i miedzi. Podnosi poziom energetyczny skóry, potęguje produkcję ATF, stymuluje odnowę komórkową. Zwiększa potencjał życiowy zmęczonej skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YvonkaB
a x17 w jakiej będzie cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x17-12,9 sporo drozszy niz we wrzesniu Dostalam paczuszke :-) Juz nie szalalam jak m-c temu....bo moze jeszcze zrobie zamowienie. Nie wiem po co mi przyslali jeszcze dwa katalogi na wrz!? myslalam ze to normalne ze dostane gratisowo (w programieprzy 2-m m-cu zakupow) na nast m-c...no ale dali tez jeden na pazdz.. sepy jedne! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YvonkaB
A peeling z serii Russe RU4 ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YvonkaB
Aha i ile kosztuje krem do pielęgnacji skórek i paznokci KR4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YvonkaB
A powiedzcie mi moje drogie czy różowym bądź żółtym mleczkiem do demakijażu można również zmywać oczy??? Bo nie wiem czy będą szczypać czy nie. A boję się zaryzykować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YvonkaB
RU4 za 7,9 fajnie!!! No to jeszcze się wstrzymam do następnego zamówienia. A może któraś ma ten piling z jemiołą i irysem? Jak pachnie, czy jest wydajny i czy ma drobinki trące, złuszczające? Dzienx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dobry do demakijazu oczu jest APR 2 Tonik \"ekspresowy demakijaz\" uzywaja go nawet najbardziej wybredne moje klientki .... z serii F nie mialam okazji korzystac ale podobno tez jest dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od wczoraj uzywam tego F8 i jak narazie jest ok. Ma inne zamykanie, bardzo pratyczne (wciska sie wieczko z jednej strony a z drugiej sie otwiera) No a dzis pietnasty a katalogu on-line brak jak widze?! Yvonka faktycznie jestes napalona na Faberlica ;-) no ale trudno sie dziwic przy takich cenach ;-) pozdrawiam ps. jest to spotkanie w Kraku we wrz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YvonkaB
Witaj Megosiu!!! Spotaknie będzie ale najprawdopodobniej 3 października. Takie przynajmniej mam informacje. Tym razem organizuje je dziewczyna od nas, byla na ostatnim mitingu. Taka młodziutka, cała w zieleni. Pewnie kojarzysz, też chyba siedziała koło Ciebie, po drugiej stronie. Będą też ponoć panie z Wawy - hmmm Zobaczymy Póki co pozdrawiam i nie mogę się doczekać nowego katalogu on-line...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona.Faberlic
A ja przypominam o spotkaniu organizowanym w biurze Faberlic w Chorzowie przy ul. Bocznej 12 Ip. Spotkanie będzie 21 września o godzinie 17.00. Zapraszam wszystkie Konsultantki oraz osoby chcące poznać kosmetyki. W programie spotkania: - Prezentacja oferty, nowości katalogowych i promocji dla Klubowiczów - Bezpłatne porady kosmetyczne i makijaż - Konkursy, losowanie upominków i liczne niespodzianki dla uczestników spotkania To oczywiście jeszcze nie koniec atrakcji! Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia! Iwona.Faberlic@gmail.com GG 7803944

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megosiu w katalogu węgierskim można zobaczyć co będzie w ekstra cenie w październiku a jeżeli ktoś jest bardzo dociekliwy i nie jest zbyt leniwy może sobie porównać ceny z wrześniowego i październikowego katalogu i zobaczyć co będzie tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddadrt
chciałabym byc konsultantką . Moze mi ktos powiedziec na jakiej podstawie to działa? Co z tego bede miała ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona.Faberlic
Podaj adres mailowy albo nr GG odezwę się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dddart mamy miesiecznie katalogi z ktorych robimy zamowienia ,dla konsultantek oprocz upustu stalego w wysokosci 27% jest wiele atrakcji -rozne konkursy, liczne promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddadrt
efelqa@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×