Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeterianka18

Kosmetyki Faberlic - co o nich sądzicie?

Polecane posty

Gość apolu
Hej Ja mam F2 i F6, urzywam ich na przemian. Rano żel, bo pięknie usówa oznaki zmęczenia a wieczorem kremu, bo silniej działa. W moim przypadku krem bardzo zmniejszył sińce pod oczami i wygładził drobne zmarszczki mimiczne. Także ja polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megika
Hejka Jaki krem z faberlic poleciłybyście mi najesienne dni, kiedy jest zimno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkamieszka
Próbowałam ale nie przekonałam sie jednak wole kosmetyki Zeptera, a balsam powiekszajacy usta jest the best.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jednak zamowie z katalogu październikowego rewitalizujące serum do twarzy i skory wokol oczu,koloryzujący szampon do wlosow,oraz lakier do paznokci zmyslowy róż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia 27
te kosmetyki wcale nie sa dobre miałam z nimi stycznośc, - kremy, szmpony, farba , mleczka, kosmetyka kolorowa - jak dla mnie są one gorsze nawet od avonu niektóre opakowania i te napisy rosyjskie dodatkowo odstraszają klijentów tak naprawde nic ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie tematów**************
FABERLIC - lepsze od AVON super kosmetyki !!! 20:45 faberlic... (karolina_d17@interia.pl) witajciee Jestem konsultantka Avon od 5 lat i od niedawna Faberlic .Faberlic - jest firmą o międzynarodowym formacie powstałą w roku 1997 i funkcjonującą pod obecną nazwą od roku 2001. W latach 2002-2003 firma rozpoczęła swoją działalność na rynku polskim.Na poczatku nie chcialam sprobowac , bo wiadomo tyle lat w avonie mozna sie przyzywczaic heh no ale po namowach kolezanki ktora bardzo mnie namawiala uleglam......no i SZOK .kosmmetyki duzooooo tansze niz w avon no i naprawde duzoo duzooo lepsze jakosciowo. Teraz coraz wiecej osob sie do nich przekonuje i o dziwo stale klinetki ktore zamawialy z avon teraz zamawiaja z faberlic , bo naprawde warto Chcialam to powiedziec osobom ktore moze zetknely sie z ta firma llecz baly sie sprobowac....no i zarobki mysle ze sa duzo lepsze niz w Avon - chodz teraz podniesli upusty ...bo za kazdy kosmetyk , za kazde zamowienie dostajesz 27 % upustu niezaleznnie od kwoty jaka zamowisz, nie musisz zamawiiac co miesiac tylko kiedy chcesz, naprawde warunki sa super korzystne ,dotego dostaje sie bezprzerwy jakies prezenty, nie to co w avon , faberlic poprostu dba o swoje konsultantki,no i najwiekszy plus to to ze jest bardzo malo konsultantek tej firmy, gdyz dopiero wchodzi na rynek , a w avonie ..wiadomo trudno sie wybic konultanntka jest w co drugim domu heehe. Mysle warunki sa bardzo dobre , mozna troche zarobic przynamnije na kosmetyki dla siebie Wiadomo my dziewczyny to uwielbiamy Jesli chcesz to moge ci wszystko lepiej wytlumaczyc, wyslac najnowszy kaatalog wraz z papierkami potrzebnymi do tego by zostac konsultantka Jesli jestes zainteresowana to pisz na gg 7420137 lub dzwon na kome 603184 407

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piatkowa promocja : Za kazde 50zl KR3 za 2zl .Dodatkowo przy zamowieniu powzyje 250zl zestaw NEO8-NEO9 za 14,90 .wpisz Haslo NEO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiecie co (to moje zdanie) kosmetyki Faberlic pomimo nie dużych opakowań i tak są bardzo wydajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga86
jak pachnie gerrique sensuelle , albo ferrique ? jest w faberlicu jakis lekko słodki zapach, ?> lub z wanilia jakis ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta biala Ferrique bardzo mi sie podoba jest taka delikatna ,czerwona mocniejsza ,obie te wody dosc dlugo sie utrzymuja na skorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam, biała jest super i naprawdę długo trzyma. Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aora to dosyc ciężki kwiatowy zapach, utrzymuje się na skórze bardzo długo. Ja mam ją od lipca zeszłego roku i dopiero teraz mi sie kończy !!! Jedno psiknięcie wystarcza , żeby mocno pachnieć. Zapach ten albo sie komuś bardzo spodoba , albo go znienawidzi. Mnie się podoba, choć nie powiem , bo przez ten rok mi sie po prostu znudził. Dzisiaj zamówiłam sobie Alizes, jest lżejsza. Zamówiłam też ten tusz super pogrubiający za 17,90. Zastanawiałam się czy ten zamówic , czy ten który zamawiałam dotychczas (zwykły pogrubiający). Mam nadzieję , że ten też będzie równie dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mocny kwiatowy? To chyba nie dla mnie, lubię mocne zapachy ale chyba nie kwiatowe.... Chociaż cena jest zachęcająca. A o którym tuszu piszesz? Zawsze używałam MF 200calorie ale trochę mi się znudził, te z Faberlica tez dobrze pogrubiają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 86
ja miałam stycznosc z tuszem wydłuzajacym o głebokich kolorach w odcieniu czarnym - nie bardzo mi przypadł do gustu, wydłuza troche, ciezko go sie zmywa, musiałam dosłownie szorowac rzesy co napewno na dobre im nie wyszło, inych tuszy nie uzywałam faberlica dzieki za opinie o ferrique , narazie nie zamówiłam, ale kiedys sie pewnie skusze wievie ja lubie zapachy ciezsze , lekko słodkie, z nuta wanilii lub cos, wiele kobiet nie lubi takich zapachów, nie wiem czy wiecie jak pachnie far away z avonu - to mi sie podoba, a wiele kobiet odrzuca heh zamówiłam szapon perłowy popiel dla siebie ten krasa koloryzujacy, zobaczy jak tam mi sie sprawdzi, uzywał ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 86
aha wziełam dla siebie jeszcze tonik do demkijazu oczu ten za 8,9 zł, i pordukty you nova tzn inteligentny make up ten jaciemniejszy odcien, szminke wyrafinowany orzechowynamietne usta , i cień rózowa iluzja , najwyżej jak bedzie totalnie do dupy to oddam babci podkład a co tam :) szczerze mówiąc wziełam te komstyki na próbe, żeby wiedzieć co o nich myslec hehe...z reguły gustuje w raczej droższych kosmetykach, ale chce mieć sprawdzone opinie na ich temat ,dlatego testowac trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga 86 myślę, że o\'feerique sensuelle powinien Ci sie spodobać, jesli lubisz takie słodkawe zapachy jak far away z avonu. Co do tuszy to do tej pory używałam pogrubiającego GM1001 , teraz skusiłam się na ten droższy i zobaczymy , bo jeszcze go nie miałam. Jeśli chodzi o kosmetyki You Nova , to szminki są fajne , ale niestety kolory zupełnie inne niż w katalogu, podkład miałam i byłby całkiem ok gdyby nie to, że miałam wrażenie , że on mi się warzy na policzkach (a może po prostu mam do niego za suchą cerę ?) . Z tej serii zamówiłam sobie teraz puder i też zobaczymy, bo pierwszy raz go zamówiłam. Poza tym zamówiłam jeszcze żel pod prysznic Orchidea , balsam po goleniu dla męża i żel intymny (za 1,90).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 86
ja miałam żel pod prysznic - zero kalorii czarny las - taki słodkawy, całkiem niezły, ale hyba desr jagodowy byłby lepszy you nova lakier do paznokci jakis bezowy - powiem ze kupiłam za 4,8 , pomalowałam pazkocie u nóg i trzymał sie przeszło tydzień - te kaliery sa tanie i moim zdaniem jak ktos lubi czest zmieniac kolory to sa ok, bo sa małe i tanie , do paznokci u stóp napewno moga byc, :) jeszcze wziełam deodorant w kulce ten za 8,9 zł bo obecny mi sie kończy, jeszcze go nie miałam, zastanawiam sie dlaczego go nie ma w katalogu i wogóle dlaczego w faberlicu jest tak mało deo , i damskich i meskich błyszczyk ponetny blask jest całkiem fajny ten z linii gold

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny z kolorowki z czystym sercem polecam lakierowy blyszczyk ,naprawde najlepszy jakikiedykolwiek uzywalam mam rozową mgielkę ale teraz sie skusze na róż marzeń ,uwielbiam go.... te podklady z serii YOU nova są faktycznie jakies dziwne dobry efekt daje zmieszanie go z kremem do twarzy tusz super plush uzywalam bardzo fajny moze nie daje dramatycznego spojrzenia przez co mozna go uzywam na codzien,nie uzywalam tego pogrubiającego zwyklego takze nie napisze jak sie ma jeden do drugiego Ago86 napisz mi jak najszybciej jaki jest ten kolor popielaty blond bo chcialam sobie go polozyc na dolne partie wlosow na glowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolgirl
W imieniu moderatorki grona tematycznego Faberlic zapraszam wszystkie dziewczyny używające kosmetyków Faberlic jak i konsultantki o zapisanie sie do tego grona i udzielani sie na jogo forum.. ;] http://grono.net/forum/363789/0/ bwt ja dziś swoja pierwszą paczke dostałam i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona w porównaniu do paczek z avonu gdzie wszystko dosłownie grucha i sie przewrac, a tu wszystko ładnie pięknie zapakowane i ułożone. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YvonkaB
Ja bardzo chętnie zagoszczę również na gronie, tylko jak się tam dostać? Nie mogę się zalogować, nie mogę wyszukać grupy, bo kategorii Uroda ani nic w tym stylu nie ma. Proszę wobec tego zamieść szczegółową ścieżkę dostępu ;)) Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolgirl
heh.. moj post odnosil sie glownie do osob ktore maja juz wlasne grono bo to jest raczej zamkniety portal spolecznosciowy i zeby sie mozna bylo zalogowac trzeba miec zaproszeniee.. i tam dalej oprocz grona znajomych mozna uczestniczyc w gronach tematycznych.. ale jesli ktos chce to ja bardzo chetnie wysle zaproszenie.. ;p tylko maile prosze podawac. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YvonkaB
Ja również poproszę dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×