Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeterianka18

Kosmetyki Faberlic - co o nich sądzicie?

Polecane posty

\"karolina21 Od kilku miesięcy nie zamawiam nic, ponieważ nikt nic nie chce zamawiać. Sama dla siebie sie nie opłaca. Potrzebuje pomocy i pokierowania oraz szkolenia jak przyciagnąć ludzi do Faberlic.\" jak ja to doskonale znam.. równie chętnie skorzystałabym z takiej pomocy. Jestem z okolic katowic, chorzowa... może ktoś w kręgu coś działa w tym kierunku ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkapiaski
hejka dziewczynki możecie wystawiać produkty na allegro e-bayu lub na świstaku świastak to aukcje gdzie nic nie płącicie za wystawienie tylko na samym początku jest 1 złoty wpisowego na konto pozatym niestety ale faberlic dalej ma problem aby się przegryść z tym calym avonem możecie różwnież spróbować założyć sobie stronkę internetową bezpłatnie gdzie wystawicie swoje produkty najlepiej jest zrobić skan z katalogu i wystawić wtedy wiecie kto co chce i nie zamawiacie w ciemno pozatym ja jestem w tym samym punkcie co wy caly avon mi wszystko psuje a dodoam że raz miałąm powazne uczyulenie z tym avonem gdzie skończyło się wizytą u dermatologa leki i wizyta zezarły mi prawie 150 złotych masakra możecie różwnioeż wystawiać bezpłatne ogłoszenia w gazetach dziennik zachodni gratka lub zrobić spotkanie w jakiejś knajpce lub gdzies indziej gdzie wczesniej rozniesiecie ulitki z miejscem spotkania lub zacz ac chandlowac na bazarku polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilka lat temu byłam na praktyce w zakładach chemicznych... porządkowałam faktury... Avon nieźle się okupił :), a dzisiaj tak stawia się na naturalne składniki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka 27
dziewczyny ale wszedzie teraz jest chemia, przeciez w jedzeniu nawet nie wszystko to jest szkodliwe kosmetyki muszą mieć chemie, jakies konserwanty żeby zachowywały swiezość ja np miałam uczulenie na krem i mleczko z faberlica, a z avonu nic u mnie nie wywołało uczulenia,taka jest prawda, co nie znaczy że chwale avo, bo maja buble ale równiez jest tez sporo dobrych kosmetyków które mi słuzą , natomiast to jest sprawa indywidualna bardzo mnie np swedzi głowa po profesjonalnym szamponie lorala za niemałe pieniadze, więc wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetkaaaa
puknij sie w głowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkapiaski
nie wiem czy wiesz droga dziewczynko ale moje uczulenie nie sparwiła sama chemia w avonie tylko jedna rzecz jedne skłądnik który do niego dodali a którego byc nie powinno zrobiłam im niezły galimatiasz wiec wygrałam mieli tylko tyle szczęściza ze nie poszłam z tym do telewizji bo odszkodowanie jakie dostałam 2000 pzrerodziło by sie w pare zerw wiecej nawet mój prawnik był zdegudstowany tym, co oni tam dodali trzepali tyłkami jak wyszło najaw wiec wiesz samo uczulenie nie wchodziło tu w gre i dlatego nie lubie avonu i wogóle tych ich naszpikowanych chemią komsetykó stawiam na jakośc a nie na promocyjna cene narzekaja na orifloame ze drogi ze coś tam ale oni nie produkuja kosmetyków z zawartościa nie tylko rozpuszczalnikó :)precz z avonem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka 27
nie jestem dziewczynka, tylko kobietą nie bede podważac tego co napisałas, może to prawda a może i nie tylko skąd potencjalna klijentka która nie jest chemikiem, nie zna sie na chemii kosmetycznej (a jest to zdecydowana wiekszośc kobiet), może wiedzieć czy to co kupuje w sklepie czy gdziekowliek imdziej nie jest szkodliwe, nie mówie tylko o avonie, lecz o wszystkich markach kosmetycznych są chyba od tego jacyś ludzie, chyba kosmetyk musi przejśc jakies testy , jakies inne tego typu rzeczy, aby był dopuszczony do obrotu na rynku kosmetycznym nie znam sie na tym i nie chce sie wymadrzac, ale do cholery, ide do sklepu kupuje powiedzmy krem olay i okazuje sie że jest on dla mnie szkodliwy, albo np podkład avon, skąd kobiety mają wiedziec że to jest powiedzmy niebezpieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie - chcecie się rozwijac służę pomocą i proszę Was kazda firma ma coś swojego dobrego i złego a to jest forum FABERLIC i tu powinnyśmy sie wymieniac doświadczeniami i spostrzeżeniami na temat kosmetyków ( i tymi złymi i tymi dobrymi) a nie zaglądac do innych firm - czasem jak czytam to mam wrażenie ,że komuś bardzo zależy aby mieszac wśród klientów FL - buziaczki dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina21 i yls napiszcie do mnie na maila to chętnie pomogę Znam kobietkę która jest długo w Faberlic i ona mi dużo i chętnie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
Nawiązując do zmiany kodów produktów, uważam że jest to dość uciążliwe.. poprzednie kody były łatiwjesze do skojarzenia i zapamietania,a teraz po tych numerkach można łatwo sie pomylić, a już napewno nie można skojarzyć kosmetyku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie. przyzwyczajimy się :) i wierz mi, że można zapamiętać co jest co choć to nie przychodzi może tak łatwo :) Ori ma takie numeryczne kody i po jakimś czasie niektóre znałam na pamięć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie fajniejsze byly poiprzednie kody , prosciej bylo sie z klientka dogadac , ja 4 lata bylam w Avonie tam tez są kody cyferkowe i niestety zadnego nie opanowalam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
a no właśnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie szczerze powiedziawszy to bez różnicy :) jak weszłam do FL to ich kody mnie zdziwiły i uważałam je za męczące, ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, mam pytanie. jaki krem do twarzy polecacie dla kobitki co ma 27 lat i suchą buziałkę. lubię takie odżywcze i w zasadzie tłuste, żeby było czuć że krem na buzi jest :) bo sama nie wiem,który wziąc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yls moze z serii RSO , Ja co prawda mam cere normalną ale jestesmy w podobnym wieku , uzywlam go jakis czas ale dla mojej cery byl zbyt ciężki i za dlugo go czulam wole coś lżejszego , no i z serii Novaftem są kremy do cey suchej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam takie banalne pytanie... jeśli zamówię za 500 zł w cenach katalogowych, to czy dla firmy należność to 500 zł - 27% czyli 365 zł? więc zarabiam 135 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apolu
Tak, dobrze liczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 1981
Witam koleżanki :) Zapisałam się do Faberlica 2 tygodnie temu i z kosmetyków moje klientki są bardzo zadowolone.Swoje pierwsze zamówienie złożone we wtorek otrzymałam w środę,tego samego dnia złożyłam następne zamówienie(wartości 80zł).Było to przed Bożym Ciałem,więc paczka została wysłana w piątek.Do wtorku przesyłki nie było,więc zadzwoniłam,prosząc o wyjaśnienie tej sprawy.Dzień wcześniej złozyłam kolejne zamówienie(170zł).Paczki do tej pory nie otrzymałam,bo zagubiła się w firmie kurierskiej UPS(pani baaaardzo kompetentna nie wiedziała czy paczka jest na magazynie czy też została wydana kurierowi i jedzie do mnie) i FL wysłał drugą taka samą paczkę,pomniejszoną o produkty,które skończyły się i w ramach wyjątku dołączono do niej zamówienie z poniedziałku.Paczka miała byc w piątek po 17-ej i ani widu ani słychu.Na Obsługę FL nie narzekam,bo nie nie jest ich wina,że firma kurierska niedostarcza czy też gubi ich paczki a w dzisiejszych czasach 300zł drogą nie chodzi.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta 1981 Witam nową koleżankę !! wiesz zasada jest taka że powinnaś zapłacić poprzednią paczkę jak kasa dojdzie do firmy to zostanie wysłana ci nowa paczka Faberlic kredytuje tylko 1szt paczki Z tego co piszesz to zaraz po otrzymaniu pierwszej zamówiłaś następną a prawdopodobnie nie zapłaciłaś tej poprzedniej i dlatego nie masz jeszcze paczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
zgadzam się z patka, musisz najpierw zaplacic na poprzednia fakure by kolejna paczka zostala wyslana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem dziewczyny mają rację trzeba zapłacić żeby znowu zamówić lub wziąć za pobraniem ale ja też miałam ostatnio przypadek że zaginęła mi paczka z Faberlica a dokłądnie odebrałam tylko część przesyłki (tą mniejszą) a po drugiej ślad zaginął. Dzwoniłam do Faberlica , dzwoniłam do UPC nikt nic nie wiedział ale po kilku dniach Faberlic przysłał ponownie na swój koszt paczkę a roszczeń dochodzi sobie sam z UPC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jakie efekty daje ten nowy krem-żel \"idealny biust\" Zamówiłam sobie i będę go testowała. Jestem ciekawa czy efekty będą takie jak w opisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
Ja nie jestem zachwycona tą serią (dawną NEO), próbowałam krem na rozstępy i mikrodermabrazja i żadnych rewelacji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cudów to żaden krem nie da ale jak dla mnie mikrodermabrazja ok b.dobrze złuszcza stary naskórek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu Marta1981,nie pamiętałam hasła i nie mogłam wysłąc posta,choc się sporo napisałam. Wczoraj pojechałam po paczkę do Zamościa do UPS-a,bo samochód im się zepsuł i dopiero na dziś by były(a i to wg mnie wątpliwe). Za paczki płacę zaraz po otrzymaniu przelewem z internetu.Więc t0o wina UPS,bo zgubili paczkę(a w monitoringu przesyłki napisali,że mechanicznie się uszkodziła).W drodze wyjątku FL połączył moje 2 zamówienia,które wczoraj odebrałam.Dodzwonic się do UPS to graniczy z cudem.Najważniejsze,że klientki zadowolone i mnie już głowa nie boli,bo przez niedbalstwo firmy przewozowej siedziałam kołkiem w domu prawie 2 tygodnie. Napiszcie co sądzicie o działaniu RA1- korygującego żelu do ciała,czy jest skuteczny i jakie odczucia (pieczeine,rozgrzanie,szczypanie) są jak się siedzi pod kołdrą te 40 minut.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
Marteczka..jeśli chodzi o korygujący żel,to po pierwsze nie trzeba siedzieć pod kołdrą tylko wystarczy sie owinąć folią i odczekać w niej te 40min. Ogolnie po tym korygującym nie miałam jakiś drastycznych efektów, najlepsze efekty dla mnie dają żel-peeling pod prysznic i termokoncentrat. Natomiast korygujący po nałożeniu rozgrzewa skórę i później mnie jakoś szczypie jak mrówki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszę w sprawie tej mojej uszkodzono-zagubionej paczki z kosmetykami.Dziwnym trafem się odnalazła i dzisiaj kurier UPS przywióżł mi ją do domu.Całe szczęście,że akurat większośc z zamówionych kosmetyków,kilentki ponownie zamówiły. Z oferty wyprzedażowej furorę robią: - Krem -lifting przeciwzmarszczkowy na dzień(4zł) - KN3 i KN4 - błyszczyki,te po 2,50zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×